С какво ви дразнят свекървите? – 125

  • 37 203
  • 758
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Да беше забелязала и че във форума и в Интернет като цяло е прието да се говори на "ти".

# 46
  • Мнения: 706
Ти не я игнорираш, не се дистанцираш от нея и не си прекъснала никаква комуникация.
Познаваш я от 15 години, би трябвало отдавна да си разбрала що за твар е.
Защо си й дала пръстена, по дяволите?
Познавам я даже от 23 години. И знаете ли защо съм го дала? Подвела съм се. Не предполагах , че е способна на такова нещо. Нали не си мислете, че ако съм предполагала, бих ѝ се доверила?

# 47
  • при късмета
  • Мнения: 23 995
Ох, бе, Мако! Амгъл, вика! Joy
Направо си я представих, как вади вечерно време всичкото злато и нарежда  my precious

# 48
  • Мнения: 706
Да беше забелязала и че във форума и в Интернет като цяло е прието да се говори на "ти".
И да се стряскаме една на друга ли е "прието"?

# 49
  • Мнения: X
Това вече е несериозно. Познаваш я от 23 години и не предполагаш що за човек е. Или тя трябва да е новият носител на Оскар за женска роля, или ти не си много...хм...добра в наблюденията и умозаключенията.

# 50
  • Мнения: 2 039
Не се занимавайте повече с този случай.Само ще си похабите нервите.Пробвайте за последно да кажете на сина и ,че е редно,който загуби чужда вещ да я възстанови.

# 51
  • Мнения: X
В цялата работа с пръстена има нещо, което не е наред. Никога не бих поискала такава услуга от друг човек. Подобни отговорности са си моя работа, на майка си не бих дала да я свърши и не защото няма да й имам доверие, а защото, ако се случи нещо такова (изгубване, повреда), жената ще се разтревожи много. Не съм близка със свекърва си, изобщо, но заради вещи няма да правя панаири. Полиции, съд, магии, защо никой не се сети да извика Жоро Игнатов? Понякога ме е срам, като човек, от такива взаимоотношения.

# 52
  • Мнения: 960
Ако ти пука, една свекърва може да те дразни с всичко. Ако не ти пука - с нищо. Малко философски звучи, но всъщност е пълна истина. Вече не се връзвам на глупости и се чувствам много по-добре.

# 53
  • Мнения: 706
Сега вижте пак заглавието на темата. Защото коментарите заминаха в много други посоки. Благодаря ви все пак, някои мнения ми бяха полезни.

# 54
  • Мнения: 298
От опит-Уши ти е дала най- добрия съвет, но за съжаление е приложим , когато поне единия има капацитет
При хърбел и щърбел не се получава и за полицията мога да ти дам съвет , но е безсмислено

dina64  ,  jsq  Hands Plus1

# 55
  • при късмета
  • Мнения: 23 995
Ако свекървата е казала нещо и с това те е подразнила, как да е, да подминеш. Но като става въпрос за пръстен и то със сантиментална стойност, някак не е толкова лесно да го подминеш. Несравними са двете. Иначе клишета до утре можем да редим

# 56
  • Мнения: X
Не да подминеш, Мако. Да теглиш една майна и да изключиш този човек от живота си, без разправии и селски вечеринки.

# 57
  • Мнения: 6 676
Вещи със скъпа сантиментална стойност не се поверяват на никого. А това с полицията звучи смехотворно. Нямат си друга работа полицаите, ми ще се занимават дали свекървата е свила пръстена на снахата, която й го е дала доброволно и вероятно без свидетели....

# 58
  • Мнения: 706
Ако свекървата е казала нещо и с това те е подразнила, как да е, да подминеш. Но като става въпрос за пръстен и то със сантиментална стойност, някак не е толкова лесно да го подминеш. Несравними са двете. Иначе клишета до утре можем да редим

Точно. И да видиш, че с времето е измъкнала и други твои неща, да ги намериш случайно в шкафовете ѝ...повечето купувани и пренасяни от чужбина, всяко с историята си, и не да ти ги открадне крадец, а близък- все едно в душата ти е ровил.

# 59
  • Мнения: X
Това е нещо ново. Значи през годините са изчезвали вещи и те се оказват в шкафовете на свекървата? Добре е да се провери дали няма проблем като клептомания, както предположи Хай. Ако няма такъв, значи е крайно време за прератяване на всякакви отношения.

Общи условия

Активация на акаунт