С какво ви дразнят свекървите? – 125

  • 37 226
  • 758
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 347
Тази с пръстена ми прилича  на една друга, която се бе вмъкнала в роклята на снахата и я цепнала. Да не би да се кипри с пръстена някъде?

# 61
  • Мнения: 845
А как се разбира дали даден човек страда от клептомания?
Не можеш да принудиш свекървата да отиде на психолог, затова ми е чудно как се поставя такава диагноза без грешка.

# 62
  • Мнения: 298
Ако , целта не е постоянно да се оплакваш от свекърва си , не разбирам, защо поддържаш отношение с нея

Без клишета , какво ще направите, като не подминете ?
-Ще крещите , ревете...
- Ще накарате мъжа си да я пребие ... 
-Полицията ...трябва да докажете , че наистина сте и дали пръстена , не е сигурно дали съпругът ще бъде признат за свидетел , трябва да докажете, че наистина го укрива, а не изгубила ...накрая да не се окажете, с обвинение в клевета и вместо крадливата свекърва, клюките да разнасят злата снаха

Не случайно написах капацитет

п.п. При нас ставаше въпрос за повече и наследствени ...   Е подминахме

# 63
  • Мнения: 2 638
Ох, бе, Мако! Амгъл, вика! Joy
Направо си я представих, как вади вечерно време всичкото злато и нарежда  my precious
Не прочетох всичко до края, обаче тук се търкулнах от смях Joy

# 64
  • Мнения: 708
Това е нещо ново. Значи през годините са изчезвали вещи и те се оказват в шкафовете на свекървата? Добре е да се провери дали няма проблем като клептомания, както предположи Хай. Ако няма такъв, значи е крайно време за прератяване на всякакви отношения.
Аз сега ги намерих, случайно, търсейки пръстена. Покрай многократните ни пътувания с мъжа ми, местенето на багажи от чужбина (живяхме няколко години извън България)-изпращали сме по бусове и по коли и бяхме складирали някои неща в нейната къща. Всичко беше опаковано, разбира се, но явно си е отваряла кашоните и после ги е залепяла отново. После пренасяне на всичките в нашето жилище, бременности, деца.... После хайде половината неща на вилата, други в къщата на село....така и не съм разбрала колко неща е измъкнала. Абе сещах се отвреме навреме за някои неща, но си мислех, че съм ги забутала някъде в нас. И пак казвам- да си ги държи, аз си искам само пръстенчето. И я отрязвам завинаги

# 65
  • Мнения: 2 233
А на съпружието каза ли какво си намерила?

# 66
  • Мнения: 708
Казах му. Отговори,че не иска да се занимава с нея.

# 67
  • Мнения: 2 233
Ами щом той не иска, не се занимавай и ти. Ама хич.

# 68
  • Мнения: 2 638
Свекърва ти е пълно безобразие, но и ти си създаваш проблеми от нищото.
 Обаждане 1-2 - ти през седмицата:
- добре ли си?
- жива, здрава?
- от нещо нужда имаш ли?
 Това е приемлив минимум, според отношението й.

# 69
  • Мнения: 2 465
Не знам как бих реагирала, ако пръстен ми изчезне по гореописания начин, но след като е правен в града на свекървата, а има и снимки, същият бижутер може да го направи пак. Да го е загубила, разбирам, но от описаното поведение личи, че знае къде е. Ако идва понякога у вас, й кажи следващия път да е с пръстена - стария или новия.

# 70
  • Мнения: 708
Свекърва ти е пълно безобразие, но и ти си създаваш проблеми от нищото.
 Обаждане 1-2 - ти през седмицата:
- добре ли си?
- жива, здрава?
- от нещо нужда имаш ли?
 Това е приемлив минимум, според отношението й.
Няма как да знаете аз за нея какво съм правила или тя за мен. Създадох си проблем, да. Всеки греши.

# 71
  • Мнения: 708
Не знам как бих реагирала, ако пръстен ми изчезне по гореописания начин, но след като е правен в града на свекървата, а има и снимки, същият бижутер може да го направи пак. Да го е загубила, разбирам, но от описаното поведение личи, че знае къде е. Ако идва понякога у вас, й кажи следващия път да е с пръстена - стария или новия.
Всъщност не е проблем изработката на пръстена,а намирането на такъв камък. Беше свалян от други бижута, пропътувал половината свят и  с 30 годишна история, преди да стане на мой пръстен. Освен това е рядък камък и всеки един е с различни ивици- уникални за всеки камък. Изключено е да намеря същия. Подобен- може би.

# 72
  • Мнения: 2 638
Свекърва ти е пълно безобразие, но и ти си създаваш проблеми от нищото.
 Обаждане 1-2 - ти през седмицата:
- добре ли си?
- жива, здрава?
- от нещо нужда имаш ли?
 Това е приемлив минимум, според отношението й.
Няма как да знаете аз за нея какво съм правила или тя за мен. Създадох си проблем, да. Всеки греши.
Грешки тук не си броим, мисля. Не зная какво сте правили с нея или за нея, говори ми на ти, моля. Споделяме си болежки, няма нужда от официалности, чак. Не съм обидчива Blush

# 73
  • Мнения: X
Реално погледнато, нямаш голям избор. Или прежалваш пръстена и си "купуваш" спокойствието, като повече не контактуваш с нея, или си потрошаваш нервите със скандали и драми относно пръстена. Избираш кое ти е по-важно и действаш. Една подсказка от мен - ще ѝ доставиш огромно удоволствие да те види ядосана от загубата на пръстена. Забелязала съм, че нищо не вбесява така противника както тоталния игнор.

# 74
  • Мнения: 845
Ами ти имаш един вариант - да изчакаш тя да почине, тогава ще се намери пръстена.

Общи условия

Активация на акаунт