Каква количка да купя?

  • 1 489
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 162
   Адски дълго избирах, за да стигна до Чико Дуо.    Дуото е добра за новородени, може да се ползва и с коша за кола за разходка на бебето, но не повече от 1-2 часа..Цена 550 лв

И аз такава исках, но никъде не открих в София. Навсякъде Чиполино и КАМ или Бейби Нова. Виждала съм ги само по улиците.
Бейби НОВа-не съм чувала такава количка да има??? newsm78
Да не би да искаш да кажеш КУИНИ или МАКСИ КОЗИ?

Не, нямам предвид тези. Може и да бъркам точното наименование, но съм ги виждала в магазин Малечко. А, май бяха - Бейби Конфорд.

# 16
  • Мнения: 5 370
БЕбе Конфор-да, Бейби Нова е марка за други неща. Peace

# 17
  • Мнения: 4 428
Наистина определящо е сумата, която можеш да отделиш за количка.
Аз съм с Маг Ингланд Принцес и съм доста доволна. Но сега малко съжалявам, че не отделих малко повече пари и да си взема наистина хубава количка.
Сега бих взела примерно това Пег Перего:


# 18
  • Мнения: 5 178
И дсота време се чудих между Чиполино Бевърли но с 4-ри колелета и Маг Енгланд Принцес- втората надделя, но тук във Варненския Щъркел е много бедно от към цветове

# 19
  • Мнения: 992
Всяка една мама ще ти препоръча количката от която е доволна.

Точно така е, всеки ще ти препоръча количка от неговата гледна точка.
Зависи от много неща, едни може да са доволни от една марка , други-не.
Отговори си на следните въпроси и ще се ориентираш каква количка ти трябва:

- ще я вкарваш ли в асансьор
- ще изкачваш ли стълби
- ще ползваш ли градски транспорт
- ако имате кола- големината на багажника( нашата например е с малък багажник, взех количка, на която и се свалят гумите)

Това се сещам в момента, ако се сетя още нещо ще пиша.
Като се ориентираш горе-долу какви са ти изикванията, отиваш в магазина и започваш разглеждане на колички и като ти допадне някоя, пак ще питаш(мамите от форума, който имат такава), дали са доволни и така.
дано съм ти била полезна.

# 20
Chicco Pick Up!Страшно лека и удобна!!!!!Сестра вми я эе эа бебочето си!И е много доволна!

Общи условия

Активация на акаунт