Спам тема(Лютеничка Спам!) - от 01.10. до 31.10.20г.

  • 11 972
  • 890
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 17 616
аз питам какво правиш не как си. ти винаги си в чудесно настроение което мразя. каде скиташ какви ги варшиш

# 706
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Тук из софийските улици в Левски Г,Хаджи Димитър и Сухата река изкарах шофьорските курсове.Вече съм шофьор.В Четвъртък отивам да подавам документацията за книжка.

# 707
  • Мнения: 17 616
честито. вече няма да минавам на зелено

# 708
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Buenos dias!


Честито, Дени!
Холдън пак е във форма Simple Smile.

# 709
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Аз палачинки с банан "American style" правих...

Ама и кроасан не бих отказал. Joy

# 710
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Агенте, у ваш"та работа много ви глезят Wink.

# 711
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Естествено!
Кулинарно задоволения служител работи по-ефективно. Grinning

# 712
  • Мнения: 6 383
Брау на Агента, сам си се глези. Обачи му завидях за кайвето. Щот иначе муцам тестено. То е ясно. Joy
И добро ви утро! Grinning
Скитахме в събота - до Бузлуджа и после спряхме в Казанлък. Там па пих бира - жива, Йегерхоф и кат се омъглих в колата ... начи, бира без йедене не стаа, поне при мен. Joy
Пък за Бузлуджа ... толко ме хвана яд ... как са позволили да се руши толкова години ... това е история, бре!
Скрит текст:



# 713
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Естествено!
Кулинарно задоволения служител работи по-ефективно. Grinning
Ама само кулинарно задоволеният ли? Simple Smile

Инче, то само Бузлуджа да беше...

# 714
  • Мнения: 6 383
Права си, Янче, ама като отидеш на такова място и някак си ... много криво ти става.

# 715
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Така е. Всеки път ми се доплаква, когато виждам как тук са организирали и печелят от всичко - църква,  музей или нещо друго.
А за Бузлуджа гледах репортаж - американската фондация Гети дарява средства и екип от четири държави работи по възстановяване на мозайките. Не трябваше да се допуска такава разруха.

# 716
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
правилно. това е закон. особено газирано/бира за финал. вие сте пруфисьоналисти !! /по слави трифонов/
този пък кой е?

Янче, помагай! Трябва да правя фигурки от фондан. Купих някакъв готов. Днес ще ги правя, но за неделя ми трябват, как да ги съхраня без да се размажат, а и да станат меки и ядивни?

# 717
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Трябва да са на сухо. Има ли влага, омекват и се разтичат. Като ги направиш и поизсъхнат, прибери ги в някаква кутия с капак, да не са на открито.
При фигурките за втвърдяване се добавя тайлоза, за да държат форма и да не се деформират.

Последна редакция: пт, 30 окт 2020, 02:11 от 𝒀𝒂𝒏𝒂𝑫𝑮

# 718
  • София
  • Мнения: 6 308
Мноо си подла с тия торти и лапаници. Simple Smile

# 719
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Ми да пускам кифлите тогава?  Да не са торти. Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт