Спам тема(Лютеничка Спам!) - от 01.10. до 31.10.20г.

  • 12 028
  • 890
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 13 087
Грасиас, Янче! Тъкмо ще си опресня малко испанския 😘

# 736
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 463
Арче, пускам рецептата и клипчето, но е на испански. Мисля, че няма проблем - разбира се. Ако трябва помощ, насреща съм. Чийза се пече около 2 часа и после минимум 6 трябва да се охлади.
https://larepublica.pe/buenazo/2019/09/19/cheesecake-de-fresa-re … pSIf7BDgz6yDmCVNA

Реа, ако ти се прави и на теб:
https://www.uhaena.com/2016/10/blog-post_6.html

Скрит текст:
Пробвах рецептата за едни кифли - слагам ги в графа "Ще се прави"


Тестено не отказвам, то си ми и личи, де. За него, за разлика от тортите, няма прошка Wink

Стига толкова за ядене.  Холдън да пуща голите мъже. Stuck Out Tongue Winking Eye
Янче страхотен е чийза,крада рецептата.И тортата с Орео бисквитите беше супер.А аз съм на режим Cry

# 737
  • Мнения: 6 416
Лелииий, Янче, ку някой обича сладко и е гладен и моментално се е гътнал при снимките на твоите вкусотии. Joy
Иначе - мислех, че детето обича кокос, а аз - не, а в последно време се оказва обратното - тва относно чуденията ми за торта Рафаело. Grinning

И ся  - къде са голите мъжове? Grinning

# 738
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Започнах да се чудя дали не е петък.

# 739
  • Мнения: 15 410
Тука е настъпила някаква кулинарна вакханлия. Лелеее, харесва ми. Heart Eyes
Янче, какви са тия прекрасности, коя от коя по вкусно изглеждащи. Yum Ох, как ми се дояде сладичко. Stuck Out Tongue Winking Eye

От мен малко картинки на път от София за Варна:

Скрит текст:














Последна редакция: вт, 27 окт 2020, 14:10 от Джаста Праста

# 740
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 440
Готови са котките, голяма играчка, хем са някакви простички.

Скрит текст:

# 741
  • Мнения: 9 575
Исе, много са сладички даже Purple Heart Пълно е с пишман сладкарки, които взимат пари за тотални грозотии. Твоите са си екстра Simple Smile

За на Янчето нещата няма какво да казвам Simple Smile Тя си знае Kissing FaceRevolving Hearts

# 742
  • Мнения: 15 410
Ауу, Исе, много са готини тия котаци. Супер са. Animal Heart Eyes Cat

# 743
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 440
Е, има какво да се желае още, но като за начинаещ съм доволна. А яна е на светлинни години преднина Purple Heart

# 744
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 897
Идеални са, Исе, идеални! Ще се радва малечка-палечка.
Пробвах нещо ново тестено сега, чакам да изстине, че да видя как е. Изядох една кифла топла - хареса ми Wink

# 745
  • Мнения: 9 575
Яно, тебе само като те чета и дебелея Laughing Постоянно провокираш и без това големия ми апетит с твоите снимки Rage

# 746
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 897
Споко де, аз още не съм ги показвала.  Като се поФаля във фейса... гледай или прескачай. Stuck Out Tongue Winking Eye
Далече си ми, дорде гълъбът ти ги донесе, ще бъдат чудесно средство за самоотбрана. Освен малко хамон да ти проводя Wink.

Отивам да похарча малко пари. Имам да взимам и една пратка от един търговски център, ама се чудя може ли, не може ли... Затварят ни провинцията, даже има ограничения и за движението между общините, та...

# 747
  • Мнения: 17 643
Грасиас, Янче! Тъкмо ще си опресня малко испанския 😘

а френския куга

# 748
  • Мнения: 13 087
Френския ми е много добър! Вуле ву коше авек моа се соар? Знам само това. За останалото ще разчитам на теб 😁

# 749
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 897
Грасиас, Янче! Тъкмо ще си опресня малко испанския 😘

а френския куга
... знаеш ги езиците...
Френската гимназия пише ти шестиците!
Grinning

Общи условия

Активация на акаунт