За кърмата-съществува ли...?

  • 1 754
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 619
 Joy Joy Joy
Мдаа,добре,че и мойта кърма е хранителна иначе нямаше да наддава така детето(това е според мои познати).
сори за off-а

# 16
  • Мнения: 422
Няма такова нещо Naughty
Наистина кой ли го е измислил и как е стигнал до този извод  Joy

# 17
Здравейте аз съм нов потребител .

# 18
  • Мнения: 2 309
Абе вие хубаво се смеете, ама знаете ли колко жени са спрели да кърмят поради тази причина SadИзцеждат 5 капки, виждат по-рядкото предно мляко и тичат да купят АМ. Иначе на въпроса, предното мляко е рядко за задоволяване на жаждата на бебето, а задното мляко е по-гъсто за задоволяване на глада.

# 19
  • Мнения: 888
Няма по- голяма глупост..., само дето педиатъра на първото ми дете, казваше че явно не ми е "хубава кърмата" щом по- бавно наддавало детенце, и доста обърка представите ми, ама сега няма да се отказвам бързо, а детенце Лори съвсем добре си папка и расте,...всичко си е до детето- има някои по- добре се хранят, други не чак толкова...но важното е да са здравички!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 162
Здравейте аз съм нов потребител .

Здравей, добре дошъл нови потребителю- можеш да наминеш и към темата за представяне (закована е в началото, "Кои сме кърмещите майки") и да се представиш там Grinning

# 21
някои казват че има нехранителна кърма и обратното.АЗ имах мног кърма изхвърлях по1.500 на ден и никоя майка около мен която имаше бебе не искаше да я взима предпочиташе да си храни бебенцето с изкуствено мляко и направо остава сащисана че предпочитаха изкуствено да ги хранят.мисля че дори и да има нехранителна кърма /макар че се съмнявам/ е много по добре кърма отколкото изкуствените храни newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 12 236
   Това с нехранителната кърма го чувам постоянно. Просто ми е писнало. Да знаете че аз "имам късмет и кърмата ми е много хранителна затова успявам да кърмя близнаци..... " Иначе съм 47 кг и гърдите ми почти не личат. Така че се убедих че такива чудеса като нехранителна кърма или размера на бюста няма и не са от значение, важното е бебетата да сучат и кърма ще има достатъчно..

# 23
  • Мнения: 160
Не ,такова понятие няма,според моята лекарка има достатъчно или не!
Кърмата е специфична храна която променя състава си според възрастта и нуждите на бебето!

# 24
  • Мнения: 14
Nqma takova neshto kato nehranitelna karma.Marti e na 19 dni ,kogato se rodi beshe 3,900kg sled tova spadna do 3,500kg.Parvite dni se pritesnqvah,che naddava mnogo malko zaradi razni sluhove ot tuk i tam za nehranitelna karma.Bqh uporita v karmeneto na 2,5-3 chasa i sega Marti teji okolo 4,350kg.Mili mladi mayki ne se otkazvayte ot karmeneto.Hranete se palnocenno i vasheto bebeche shte poluchava nay dobroto mlqko.

# 25
  • Мнения: 1 081

Много знаещи, по-малко знаещи, най-малко знаещи, прости, по-прости, най-прости, свекърви (тъщи), и последно - педиатри...


Много се смях на тази класификация:)

# 26
  • Мнения: 1 427

Много знаещи, по-малко знаещи, най-малко знаещи, прости, по-прости, най-прости, свекърви (тъщи), и последно - педиатри...


Много се смях на тази класификация:)

Уникална е, и много точна! Joy

Общи условия

Активация на акаунт