Аз искам бебче, а той?

  • 3 328
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 546
според мен също е по-добре първо да заживеете заедно. не е странно да го притеснява дали ще се справяте, дали ще се разбирате  и т.н . и да иска първо това да се нареди и след това да мислите за деца .  но побързай!
 тогава, ако не иска, ще трябва да намери сериозно обяснение, а щом и сте финансово добре - ще му е трудно  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 7 640
ами щом не желае, значе още не е узрял за такова нещо.
Постави се на негово място- някой да настоява да ти направи дете Rolling Eyes, а ти да не искаш- кофти работа е от всякъде.
Освен това не си престаряба, да не говорим, че щом не живеете заедно, като се съберете може и някои изненади да те очакват...
Не бързай толкова, е моето мнение.

# 17
  • Мнения: 2 274
   Първо се съберете, поживейте заедно известно време, щото съвместното съжителство е доста по различно от това да живеете по отделно и да се виждате само по срещи  Peace! Постепенно и желанието за бебе ще се появи у него! А и ти имаш време за бебоци - не си стара! Моята колежка забременя с близнаци на 31!
  Успех  Peace!

# 18
  • Мнения: 194
Здравейте! А колко са подобни човешките проблеми? Имам дъщеря на 3 години и искам второ детенце, но моя мъж все още не се решава на тази стъпка. Говорили сме за това и го разбирам защо отлага. Ако забременея докато правим секс много ще се радва, в случай че презервативът ни предаде.

# 19
  • Мнения: 8 917
"било рано", "първо трябвало да се съберем" (той живее с родителите си!) и какви ли не други оправдания.

Ами тогава започни да премахваш едно след друго оправданията му - на първо време "съберете се"  Peace

# 20
  • Мнения: 4 546
Здравейте! А колко са подобни човешките проблеми? Имам дъщеря на 3 години и искам второ детенце, но моя мъж все още не се решава на тази стъпка. Говорили сме за това и го разбирам защо отлага. Ако забременея докато правим секс много ще се радва, в случай че презервативът ни предаде.
значи сигурно малко му остава да се реши  Peace

# 21
  • Мнения: 2 274
Здравейте! А колко са подобни човешките проблеми? Имам дъщеря на 3 години и искам второ детенце, но моя мъж все още не се решава на тази стъпка. Говорили сме за това и го разбирам защо отлага. Ако забременея докато правим секс много ще се радва, в случай че презервативът ни предаде.
    Joy И ние така бяхме, ама пусто цели 7 години минаха! Добре че имаше и моменти без презерватив по метода "бегай се, идвааааааам", че иначе още нямаше да съм бременна с второто Mr. Green Mr. Green Mr. Green!
   Еовин, т'ва за мъжете на 22 не го разбирам  newsm78! Моят на 22 имаше семейство, а на 23 стана татко! Много работеше милия за да ни осигури и да имаме всичко, но имаше и достатъчно свобода за да излиза с приятели и да се разтоварва от напрежението! Хем беше горд че е татко, хем отговорен, хем достатъчно свободен, за да не се откъсва прекалено от начина на живот с който беше свикнал преди това  Peace! Мен обаче ако питаш - раничко ни беше за бебе!

# 22
  • Мнения: 6 993
И аз не го разбирам, за тва питам Rolling Eyes Моят на 21 имаше семейство, татко скоро няма да става, но и двамата правим всичко възможно да "изплуваме" и създадем някаква нормална обстановка за живот...Не сме безотговорни и разпиляни, за това като ми изцепят такава реплика (мъжете до 30 не могат да се грижат за семейство) и падам просто...То вярно,че повечето са така, но обобщенията никак не ги обичам. Благодаря ти за отговора.
П.С. Ще ти пиша едно лично!

# 23
  • София
  • Мнения: 3 407
Много мъже са така  newsm78
Не се притеснявай,  мисля, че това е нормално за този етап, не си прави още генерални изводи  Hug          

# 24
  • Варна
  • Мнения: 246
Здравей миличка, знам прекрасно как се чувстваш. Да си го кажем честно неприятна е ситуацията, но разговорите са "цаката". Напоследък на моя мъж все по-често му говоря за това и той се нави, но отначало слушах същото, което слушаш и ти. Нали са от една порода Simple Smile. Ако наистина си убедена, че това е човека с когото искаш да споделиш живота си, започни да му говориш. Кажи му, че той е мн специален за теб, колко мн го обичаш и колко ще те направи щастлива едно бебе-плод на тази любов. Поласкай го малко и мисля, че ще "клекне". Успех!

# 25
  • София
  • Мнения: 513
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА СТРАХОТНИ СТЕ! Simple Smile Дадохте ми кураж и сили да не се отказвам  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 2 309
Еовин, като казвам, че мъжете над 30 стават егоисти и не им се създава тепърва семейство,имам разбира се конкретно примери пред себе си. Идеята ми е, че просто вече са толкова свикнали да разполагат със себе си, времето и парите си, че не им се занимава тепърва с деца и не им се потъва в едно малко или много сиво ежедневие. разбира се всяко правило си има изключения Peace
За статистиката ще кажа, че мъжа ми беше на 24 като се оженихме, и на 26 като се роди дъщеря ни, определно е много  отдаден на семейството ни, но пък то си е и до човек.

# 27
  • Мнения: 1 305
Ние имаме доста годишна връзка. Аз обожавам децата и искам да имам дете от 5-6г. но той никога не е искал
Прави сте, че говоренето е много важна крачка ( но при нас не помага)
Зная, че ме обича и не веднъж го е показвал,  просто може би не е готов за тази крачка и не мисля да го насилвам искам ако имаме дете да е искано и от двамата
Успех на всички момичета и жени който искат да имат бебе 
Ако се промени нещо веднага ще пиша какво е помогнало

# 28
  • Мнения: 953
стъпка по стъпка.опитай се да го накараш да е по-смел.може би се плаши от промяната.първо трябва да се съберете и да заживеете като семейство, а после и бебето ще дойде.на неговите години мъжете трудно си давата свободата и се плашат от ангажираността.страхуват се че  няма повече да могат да разполагат със себе си . страхуват се дали ще се справят,дали ще могат да издържат семейство,дали няма да се провалят.ако го убедиш в противното ще имаш по-големи шансове и за останалото.

# 29
  • Мнения: 6 993
Дейзи, благодаря за отговора Hug

Общи условия

Активация на акаунт