Дългото чакане след трансфер-тема86

  • 39 029
  • 727
  •   1
Отговори
# 405
  • варна
  • Мнения: 1 830
При мене няма болки, но съм с ужасно подут корем и много болезнени гърди..............Не знам дали си въобразявам , но от 2-3 дена започна да ми се повръща - дали е възможно на толкова ранен етап?
По принцип датата на теста ми е 22 .10 тогава ще звънна и на доктора , но ми е интересно кога най рано ще ме извика на преглед


el baby:kiss:KissKiss

# 406
  • Мнения: 1 130
При мене няма болки, но съм с ужасно подут корем и много болезнени гърди..............Не знам дали си въобразявам , но от 2-3 дена започна да ми се повръща - дали е възможно на толкова ранен етап?
По принцип датата на теста ми е 22 .10 тогава ще звънна и на доктора , но ми е интересно кога най рано ще ме извика на преглед


el baby:kiss:KissKiss

Подутия корем е от стимулацията и моя беше много подут, постепенно поспадна, все още си имам коремче като на бреммена в 4 месец 🤭😁
Моя тест беше за 16.10 първия, аз го направих на 14.10, на 16.10 и последния на 19.10. Всички резултати ги имат в клиниката, извикаха ме на преглед на 03.11 за да потвърдят бременността и да видим за сърдечна дейност 💞.

# 407
  • Мнения: 856
Момичета, аз май ще приключвам.
Тази сутрин вече с кафяво зацапване. По-скоро кринона ми е кафяв.... И предния път беше така на 12 ден зацапване, на 13 ми дойде. И сега се почва по същия начин. Само не помня дали зацапването изглеждаше по същия начин. Днес беше едно такова като при овулация, примесено с кафевия кринон (извинявайте, едва ли ви се чете преди хапване точно това) но вече загубих всякаква надежда. Изпих си все пак естрофема, за сега вчерашния ПМС го няма. Но ми се реве, много ми се реве. Не мога да стигна до лаборатория днес. А и какъв ли е смисъла, да видя кръгла нула....
Съжалявам, че се изсипва така тук, но съм сама и няма на кого да поплача.
Има ли чакащи резултат? Стискам ви палчета, за радвайте ни вие, моля ви, във вас ни е надеждата.

# 408
  • Мнения: 1 659
Момичета, аз май ще приключвам.
Тази сутрин вече с кафяво зацапване. По-скоро кринона ми е кафяв.... И предния път беше така на 12 ден зацапване, на 13 ми дойде. И сега се почва по същия начин. Само не помня дали зацапването изглеждаше по същия начин. Днес беше едно такова като при овулация, примесено с кафевия кринон (извинявайте, едва ли ви се чете преди хапване точно това) но вече загубих всякаква надежда. Изпих си все пак естрофема, за сега вчерашния ПМС го няма. Но ми се реве, много ми се реве. Не мога да стигна до лаборатория днес. А и какъв ли е смисъла, да видя кръгла нула....
Съжалявам, че се изсипва така тук, но съм сама и няма на кого да поплача.
Има ли чакащи резултат? Стискам ви палчета, за радвайте ни вие, моля ви, във вас ни е надеждата.

Ако течението е кафяво, но воднисто и лигаво не отписвай опита още.

# 409
  • Мнения: 856
-INA-73 нещо такова е, да. Опитвам се да се настроя положително. Но ме боли ужасно много от мисълта, че е провал. С всеки изминал опит намаляват шансовете ни. Има само 2 още по фонда, а не ми остава нищо за ЗЕТ. Поне това да имах като шанс. А сега се почва всичко от начало. И то евентуално за предпоследен път. И годините летят и с тях все повече затъвам. Но благодаря все пак. Имам още някой друг час надежда. После каквото сабя покаже.

# 410
  • Мнения: 108
-INA-73 нещо такова е, да. Опитвам се да се настроя положително. Но ме боли ужасно много от мисълта, че е провал. С всеки изминал опит намаляват шансовете ни. Има само 2 още по фонда, а не ми остава нищо за ЗЕТ. Поне това да имах като шанс. А сега се почва всичко от начало. И то евентуално за предпоследен път. И годините летят и с тях все повече затъвам. Но благодаря все пак. Имам още някой друг час надежда. После каквото сабя покаже.
И аз съм така.подготвям документи за последния опит по фонд..никога не ми оставаха за ЗЕТ.Sad.Но няма да се отказваме

# 411
  • Мнения: 251
При мене няма болки, но съм с ужасно подут корем и много болезнени гърди..............Не знам дали си въобразявам , но от 2-3 дена започна да ми се повръща - дали е възможно на толкова ранен етап?
По принцип датата на теста ми е 22 .10 тогава ще звънна и на доктора , но ми е интересно кога най рано ще ме извика на преглед


el baby:kiss:KissKiss

Подутия корем е от стимулацията и моя беше много подут, постепенно поспадна, все още си имам коремче като на бреммена в 4 месец 🤭😁
Моя тест беше за 16.10 първия, аз го направих на 14.10, на 16.10 и последния на 19.10. Всички резултати ги имат в клиниката, извикаха ме на преглед на 03.11 за да потвърдят бременността и да видим за сърдечна дейност 💞.

Това за коремчето като бременна в 4 месец и при мен го има.
Все се чудех дали е нормално...След 1 спонтанен, 2 стимулации и 2 трансфера, приключили с биохимични, си се образува и килограми качих, и колкото и да опитвам не мога да сваля...а сега предстои 3 стимулация Frowning1 нови страхове Thinking 

На теб желая успех до края Heartpulse , както и на всички момичета в темата Flowers Four Leaf Clover Animal Hatching Chick

Последна редакция: вт, 20 окт 2020, 12:32 от greis

# 412
  • Мнения: 69
-INA-73 нещо такова е, да. Опитвам се да се настроя положително. Но ме боли ужасно много от мисълта, че е провал. С всеки изминал опит намаляват шансовете ни. Има само 2 още по фонда, а не ми остава нищо за ЗЕТ. Поне това да имах като шанс. А сега се почва всичко от начало. И то евентуално за предпоследен път. И годините летят и с тях все повече затъвам. Но благодаря все пак. Имам още някой друг час надежда. После каквото сабя покаже.

Здравейте. И аз съм със сходни преживявания... Утре съм на тест, но и също мисля да не бързам, тъй като усещам, че ще ми дойде до ден-два.

Последна редакция: вт, 20 окт 2020, 13:42 от Milo_kote

# 413
  • Мнения: 856
Sidjordji разбира се, никакво отказване... Днес е ден за слабост, за ядосване, за тревога, ако наистина ми дойде М и опита е неуспешен, смело пак на крака и нова борба. Бързо се събирам аз, но в момента на неуспеха полудявам, изливам всичко, за да няма натрупан гняв при следващия опит.

Mimi, браво на теб, стискай зъби, всичко ще бъде наред. Не знам дали е време за такива признаци, или са внушения заради положителния тест, но каквото и да е, ще се справиш. Целта си заслужава всякакви неразположения.

Благодаря на всички, които сте с нас въпреки, че вече не сте за рази тема и имате малки човечета, за които да се гирижте. Вашия споделен опит означава много за нас, понякога е надежда, понякога сила да погледнеп реалността без излишни самозалъгвания. Но винаги полезно, защото няма кой друг да ни разбира по - добре от тези, които са вървяли по нашия път. От всички други можем да получим само неразбрано съчувствие и съвети, които дори сами не разбират. И колкото и банално да звучи, спокойствие му е майката, марак че като ми го каже някой, който дори не знае как се случват нещата, направо ме вади извън кожата ми.

Силни сме, не се даваме лесно, продължаваме напред и рано или късно съм сигурна, че всички ще дочакаме едно високо ЧХГ и един ревящ (поне един) финал Simple Smile

# 414
  • Мнения: 723
La principessa, стискам палци да не ти идва, а просто кринотът да е оцветен, което е нормално за него. Вие с какъв фактор сте? Аз използвах времето между нулите за всевъзможни изследвания- ендокринологични, имунологични и преди последния ЗЕТ, който за сега е положителен, направих и PRP в Адела, като отделно ендокринолог ми откри скрита инсулинова резистентност, за която също съм на терапия. Затова дори опитът ти да е неуспеше, което се надявам да не е така, търси причините и продължавай натам. Имай предвид, че скритата инсулинова резистентност скапва яйцеклетките и пречи на имплантацията, което може да е причината да не ти остават ембриони за ЗЕТ. Успех от сърце!

# 415
  • Мнения: 469
la principessa това с неразбраното съчувствие от хора, които хал хабер си нямат за какво иде реч е много вярно. То даже те изнервя допълнително. Аз щях да се скарам с една от най-близките ми приятелки, защото имаше период, в който не исках да общувам с хора с дечица. Знам, звучи много гадно, но бях на дъното и нямах никакви сили за престорена радост и удоволствие от общуването с чужди деца, при положение, че аз нямам свое, което да гушна. Много е тежко и наистина тази тема тук ме е успокоявала и ми е давала надежда. Затова няма да я напусна, въпреки, че вече съм бременна, защото това е една мисия и трябва да се подкрепяме. Днес си от тази страна, но утре ще си от другата и ти ще успокояваш някоя жена, която ще преживява твоите страхове Simple Smile



Sidjordji разбира се, никакво отказване... Днес е ден за слабост, за ядосване, за тревога, ако наистина ми дойде М и опита е неуспешен, смело пак на крака и нова борба. Бързо се събирам аз, но в момента на неуспеха полудявам, изливам всичко, за да няма натрупан гняв при следващия опит.

Mimi, браво на теб, стискай зъби, всичко ще бъде наред. Не знам дали е време за такива признаци, или са внушения заради положителния тест, но каквото и да е, ще се справиш. Целта си заслужава всякакви неразположения.

Благодаря на всички, които сте с нас въпреки, че вече не сте за рази тема и имате малки човечета, за които да се гирижте. Вашия споделен опит означава много за нас, понякога е надежда, понякога сила да погледнеп реалността без излишни самозалъгвания. Но винаги полезно, защото няма кой друг да ни разбира по - добре от тези, които са вървяли по нашия път. От всички други можем да получим само неразбрано съчувствие и съвети, които дори сами не разбират. И колкото и банално да звучи, спокойствие му е майката, марак че като ми го каже някой, който дори не знае как се случват нещата, направо ме вади извън кожата ми.

Силни сме, не се даваме лесно, продължаваме напред и рано или късно съм сигурна, че всички ще дочакаме едно високо ЧХГ и един ревящ (поне един) финал Simple Smile

# 416
  • Мнения: X
Здравейте,
Чета темата за втори път. Предния път беше през март, когато забременях, но загубих бебето. Сега отново съм бременна след втори ЗЕТ, надявам се до края този път.
Искам да споделя симптомите при мен преди теста и да успокоя момичетата с менструални болки. Още ден след трансфера започнаха болките. Не бяха силни, но си ги имаше всеки ден.
На 7 и 8 ден от трансфера вечерта ми стана лошо за кратко (все едно ми беше паднало кръвното) и на 9 ден получих леко розово зацапване. При предната бременност нямах, така че не е задължително.
Помислих си, че цикълът ми идва и че всичко е приключило. През нощта получих силни менструални болки, 100% бях сигурна, че ми идва. Гадеше ми се от болката, пих няколко хапчета но шпа, нищо не помогна. За няколко часа всичко утихна. На следващия ден си направих тест и се изненадах много. Зацапването продължи два дни, но беше много леко и бледорозово.
Знам, че тези болки са отчайващи, но често са признак и за хубава новина.
Стискам палци на всички! Надявам се всяка от нас да стигне до най-очаквания край! :*

# 417
  • Мнения: 358
Нямам много опит, едва втори трансфер ми , но споделям при мен как протекоха нещата.
След трянсфера на 2 Е, още на 3 ден започнаха болки, който ту се засилваха ту затихваха.
Днес ми е 20 ден след трансфера и през вечер продължавам да се будя от много силна болка, чувството е че всеки момент ще ми дойде. Също така като се движа повече започва да ме боли.
Така, че момичета не унивайте, ако се появяват такива болки, не всеки път са предвестник на неуспех.
 Стискам ви палци и на краката за положителен резултат! 🤞🏻🤗

# 418
  • Мнения: 118
Моят резултат излезе.
7ми ден на 2Е  40.500 IU/L
Продължавам с лекарствата, но съм притеснена, защото лекаря не иска да започвам фраксипарин. Имам акард, но не знам дали е достатъчно. След 2 кухи яйца от предишните трансфери знам, че този резултат още нищо не означава. В четвъртък пускам нов тест.
А, по повод на симптомите. Аз съм с болки от ден едно и ужасно гадене, за което знам, че естрофема е виновен.

# 419
  • Мнения: 469
pinko82 колко дневни са ембриончетата? Аз на 7ми ден с едничко 5 дневно имах резултат 35, след 2 дни мисля че ми беше около 125. Тези дни го гледах как си плува вътре Simple Smile 15г.с. съм, така че защо твоето 40 нищо да не означава, според мен си е супер, просто може би едничко се е хванало.


Моят резултат излезе.
7ми ден на 2Е  40.500 IU/L
Продължавам с лекарствата, но съм притеснена, защото лекаря не иска да започвам фраксипарин. Имам акард, но не знам дали е достатъчно. След 2 кухи яйца от предишните трансфери знам, че този резултат още нищо не означава. В четвъртък пускам нов тест.
А, по повод на симптомите. Аз съм с болки от ден едно и ужасно гадене, за което знам, че естрофема е виновен.

Общи условия

Активация на акаунт