Дългото чакане след трансфер-тема86

  • 39 026
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 241
Здравейте момичета,дългото чакане започна отново и за мен(за трети път,след 2 неуспешни свежи трансфера).Вчера мина моят ЗЕТ на 1 бластоцистче.Толкова се притеснявах дали ще издържи размразяването и дали въобще ще имам трансферен,че не посмях да се запиша при вас предварително.Слава богу,всичко мина добре,лигавицата ми е нарастнала на 8,9мм.и прогестеронът ми е 33 nmol/l.От тук нататък мога само да се надявам,че това ще е моят опит.Стискам палци на всяка една от вас и  високи ЧХГ резултати.

# 721
  • Мнения: 202
Здравейте,
Само да до споделя какво се случи:
В няколко коментара по-горе ви споделих, че след неуспешен трансфер от месец септември, месец октомври след няколко естествени опита с ММ, ми закъсня с 9дни и след два направени теста имаше втора бледа черта. Тук всички вие казахте, да има бременност, но докторката вчера каза не, нямало е. Днес получих кръвния тест с резултат 7.780. Цикъла ми дойде, но явно е било биохимична бременност. Правете естествени опити дори след неуспешни трансфери, дори при тежък мъжки фактор е имало резултат.

Последна редакция: вт, 03 ное 2020, 12:52 от Vseznaika

# 722
  • Мнения: 188
Днес и аз  това си мисля, след 4 неуспешен трансфер при мен - 0,19. Естествено май ще трябва да се опитва... С какви ли не предтрансферни подготовки - вливка, инжекция за задържане - да няма контракции, лепило, инжекция срещу НК клетките - не помня име... Хибор - след трансфер/като клексан/ и аспирин - преди и след трансфер...

Особено при възрастов фактор, те явно няма с  какво толкова да помогнат... Като не повлияват яйцеклетките - правихме и ПРП... Правиха микрочип за сперматозоидите - също... Защото имаме и мъжки фактор - годините отново...

Сменихме клиниката именно заради тези новости - ПРП, хормон на растежа... Микрочипа беше добро предложение, но... Божа работа...

Пуснах и прогестерон с теста за бременност -20,60нмол/л... Това какво показва, момичета? Усвоявал ли се е прогестерона добре или не? Биех Пролутон депо, през два дни, Лутинус по 2бр - 3 пъти на ден...
Изглежда е нисък...?! Може да не е бил достатъчен...

# 723
  • Мнения: 18
Здравейте момичета искам да споделям с вас това, което преживях. Аз сам още на 19 г. и мам  5 неуспешни инсеминации + ЗЕТ 3 дневен ембрионче днеска вече ми е 8 ден на чакането , не знам ще успея ли  ..

# 724
  • Мнения: X
Ще успееш!

# 725
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Разбира се,че ще успееш.Всички,които сме тук ще успеем.
Алба,добре дошла в тази тема,пожелавам ти съвсем скоро да се прехвърлиш в "Забременели след инвитро".
Честито на всички с положителни тестчета,на чакащите-успех,на другите-смело напред.
Вече сме на стр.50 ще се опитам да направя новата тема днес.Ако има някой желаещ нека каже сега или ще остане за друг път Simple Smile

# 726
  • Мнения: 18
    От време на време чувствам болка, сякаш ще ме хване цикъла ...

# 727
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Заповядайте в новата тема https://www.bg-mamma.com/?topic=1266477.new#new

Общи условия

Активация на акаунт