Дългото чакане след трансфер-тема86

  • 39 030
  • 727
  •   1
Отговори
# 435
  • варна
  • Мнения: 1 830
Момичета чхг - 210 Two HeartsTwo HeartsTwo Hearts
Благодаря ви HeartHeartHeart

# 436
  • Мнения: 723
Мими, прекрасно Simple Smile
Сега ще чакаме за преглед. И при мен се е удвоило, но истината е, че не мога да си намеря място от притеснене дали и как ще се развие. Чак на 29-ти съм на преглед, до тогава ще съм хвърлила топа Wink При спонтанно забременяване човек няма такива страхове, но след години опити и отрицателни резултати е така... Надявам се това да е нашето чудо от Господ и с помощта на др. Калчев, както и за всяка една от вас.
Deninceto94, нисичък е, но само последащо тестуване ще покаже какво се случва. Много момичета са били с нисък първоначален резултат и родени бебчета. Нали не поставяш чхг препарат?

# 437
  • Мнения: 17
Мими, прекрасно Simple Smile
Сега ще чакаме за преглед. И при мен се е удвоило, но истината е, че не мога да си намеря място от притеснене дали и как ще се развие. Чак на 29-ти съм на преглед, до тогава ще съм хвърлила топа Wink При спонтанно забременяване човек няма такива страхове, но след години опити и отрицателни резултати е така... Надявам се това да е нашето чудо от Господ и с помощта на др. Калчев, както и за всяка една от вас.
Deninceto94, нисичък е, но само последащо тестуване ще покаже какво се случва. Много момичета са били с нисък първоначален резултат и родени бебчета. Нали не поставяш чхг препарат?

Не нямам ЧХГ препарати. Само лекарствата прием и фраксипарин.

# 438
  • Мнения: 723
Значи със сигурност има имплантация, стискам палци от сърце да нараства, пускай пак в петък.

# 439
  • София
  • Мнения: 272
Момичета, колко ви беше прогестерона и естрадиола в деня на трасфер ( на зет )?
Естрадиол 995.8
Прогестерон 6.07
И мойте са правени в Адела в деня на трансфера.

Последна редакция: ср, 21 окт 2020, 19:27 от Др. Кой

# 440
  • Мнения: 523
Момичета може ли някой да ми каже какво се случва около датата на цикъла по време на трансфер. Откакто съм се събудила имам почти постоянно болки в корема,яйчниците и кръста, все едно ще ми идва. Като си погледнах календара днес или утре е щяла да ми бъде датата на цикъла. А и гърдите спряха да ме болят, има лека чувствителност. Днес ми е девети ден ако не броим деня на трансфера

# 441
  • Мнения: X
Аз на 9 ден, също без да броя самия ден на трансфера, получих леко розово зацапване, което мина за 2 дни. Вечерта имах много силни менструални болки, съчетани с гадене, и за разкош- неприятности в тоалетната, няма да изпадам в подробности Grinning. Няколко часа ме боля коремът и се чувствах ужасно. Бях сигурна заради зацапването и болките, че цикълът ще ми дойде. На следващия ден направих кръвен тест и се оказа положителен. Късмет! 😘

# 442
  • Мнения: 723
Болките са напълно нормални, ако си с 5 дн.ембрион, днес може да пуснеш тест.Успех!

# 443
  • Мнения: 469
Около датата на цикъла аз все още си имам болки и птидърпвания, съвсем нормално е. То толкова години "мъчение" организма си има памет Simple Smile

Момичета може ли някой да ми каже какво се случва около датата на цикъла по време на трансфер. Откакто съм се събудила имам почти постоянно болки в корема,яйчниците и кръста, все едно ще ми идва. Като си погледнах календара днес или утре е щяла да ми бъде датата на цикъла. А и гърдите спряха да ме болят, има лека чувствителност. Днес ми е девети ден ако не броим деня на трансфера

# 444
  • Мнения: 523
Благодаря Chuhaleesi, sheli2005, kukuruku1231, дано не се появи гадната лелка.  Ембрионите са 3 дневни и ме е страх да пусна тест по рано да не предизвикам лошата лелка. Събирам сили, по принцип ми казаха да пусна на 27. Четох че докато пия едната шепа лекарства няма как да дойде, но все пак...

# 445
  • Мнения: 723
Благодаря Chuhaleesi, sheli2005, kukuruku1231, дано не се появи гадната лелка.  Ембрионите са 3 дневни и ме е страх да пусна тест по рано да не предизвикам лошата лелка. Събирам сили, по принцип ми казаха да пусна на 27. Четох че докато пия едната шепа лекарства няма как да дойде, но все пак...

Не би трябвало да ти дойде докато пиеш лекарствата, на 3 дневни ембриони тесът е реален на 11 ден.

# 446
  • Мнения: 84
Здравейте, момичета! Включвам се във вашата тема много плахо. На 30.09 ми беше ЗЕТ, на 3  ембриончета на 3дни. 14.10 си пуснах кръвен тест и беше положителен. На 16.10 получих обилно кървене, съсиреци и леки болки. За 2 дни се овладя и кървенето спря, имах 3 чисти дни и днес пак ми зацапва. Леко кървене само при забърсване, но имам и леки болки. Утре ми е назначена вливка на Октагам. И ми е страшно притеснено.

# 447
  • Мнения: 2 802
Здравейте момичета. Имам няколко въпроса. Предстои ми трансфер и днес ми казаха че ще съм на естествен цикъл. Принципно цикалът ми е на 24 дни и съм с ранна овулация. Днес ми дойде и ме викат на преглед чак на 2-ти ноевмври. Не е ли много късно? При положение че О ми е на 9 ден. Говорих с акушерката и и обясних че съм с ранна О но тя ми вика спокойно. Как да съм спокойна като тогава ще се пада 11 ден. Може ли някой да ми обясни какво точно представлява ЗЕТ на естествен цикъл. Извинявам се за невежеството,но ми е първи опит

# 448
  • Мнения: 15 356
Имах ЗЕТ на естествен цикъл с един преглед на 11ден,тогава ми казаха кога да почна кринона и кога да отида на трансфер .Повече прегледи не съм имала.
Едит-родих осем месеца по-късно.

# 449
  • Мнения: 178
Bobchita след трансфера на зет до теста лежа или се движи други с +тест също ,какво правихте повече лежане или нормално движение имахте ?

Общи условия

Активация на акаунт