Мами в Италия- част 21

  • 17 986
  • 273
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 425
Успешна седмичка!!!

Днес съм с мъж и сега излизаме   Peace

Ох,как мина таз година ...излетя....мечето вече пораства...от една страна все искам да си почина малко и да започна работа,но от друга искам да си го гледам още малко,че после вече е различно  Rolling Eyes

Много положителни емоции таз седмичка   bouquet

# 196
  • Мнения: 5 476
Усмихната седмичка и от мен!  Hug

Ири,добре завърнала се,успех на малкия Мишо.  bouquet
Аз наскоро ти писах и лично,да питам какво става и наред ли е всичко!  Peace

Дани,много хубави снимки.  newsm78 Между другото не знам дали си видяла,че Майеър започва от 7 декември лоу кост полети до Маракеш.  Peace  http://www.myair.com/docs/cust/it/index.shtml

Миленче,приключиха с монатажа на мебелите,изключително сериозна фирма са- за 2 дни и половина беше готово всичко.
  Проблема е,че общите части на строежа вървят много бавно.За момента вероятно от 27 до 30 септември ще се преместим,но ще сме в почти военни условия.Асансьорите на работят-т.е. ще качваме всичко на ръце до 4 етаж  Twisted Evil Газта не е свързана...  #Cussing out ток-ще ползваме от строежа...изобщо...думи нямам!Структурата на блока е такава,че коридорите и стълбището са външни...т.нар.пасареле...и част от тях още нямат ограда,а са със скеле...липсват плочките пред входовете на апартаментите...отгоре падат строителни отпадъци,понеже още работят по мансардните апартаменти... Crazy
   Sunglasses Не пожелавам на никого да си купува жилище в строеж...а само какви истории ни разказа мобилиера...да ти настръхне косата...Купувача няма никаква защита за нищо. #2gunfire

  Дъщерята се върна снощи-горката само с една раничка...нали Луфтханза и загубиха куфара на връщане от Бг...сега наново трябва да купуваме куп неща... #2gunfire ...кой знае кога ще възстановят и сумата за загубените вещи.  Rolling Eyes

Лени,и твойто свеки като мойто...не знае човек какво да й купи..само фирмени неща ползва...облича свекър ми като смотеняк- шарени ризи ,с шарени вратовръзки..и така облечен седи у дома  Shocked..но най- важното е ,че дрехите били на незнам коя си фирма...


Кала и ние таза седмица сме с рожденници в родата..татко на 15-ти,свекър ми на 16-ти!  HugКак ще празнувате рожденния ден на Марко?

Деси,какво решихте - ще идвате ли този уикенд?

Лек ден на всички!   bouquet




# 197
  • Мнения: 2 804
Джорджа , много мило за инфото !
Само дето аз имам панически страх от самолети , а и от Маракеш , до Кхемисет са близо 600км. .
А това разстояние без език в дива Африка аз не се навивам за нищо на света да го мина .
Рабат , ни е по-близко само 80-90км. са от града на съпруга ми .

# 198
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Дани а била ли си в МаракеШ ? На една приятелка мъжа и,французин беШе израстнал там и много интересни неЩа разправяШе. Мъжа ми съЩо видял тия дни,4е майеър летят до МаракеШ и се беШе заинтригувал.

# 199
  • Мнения: 2 804
Ходихме и до там /Маракеш/ , бая се наобикаляхме из Мароко .
Там наистина е много приятно , но аз лично не се виждам да живея там за постоянно , а и мъж ми не е от тия дето искат да направят пари и да се приберат у дома .
Излязъл е от държавата си на 15 години така че малко повече от половината му живот е преминал извън родината .
До като бяхме там ходихме до -Ифрен , Рабат , Мекнез , Казабланка , Фес , Сиди Харазем , Сиди Бушаиб , Моля Идрис Зархоум  и така нататък , че ми се изписа писалото .
Имат невероятно вкусни плодове и зеленчуци всичките овощни градини които видяхме бяха невероятно добре поддържани , ядохме и страхотни маслини , чудно беше и догодина живот и здраве пак ще ходиме .

# 200
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ето ви малко снимки от Бг...  Има оЩе малко,но тях Ще гледам да ги ка4а утре  Grinning

ето
и оЩе малко

# 201
  • Мнения: 3 425
Айде ей ме на пак!!!

Видях всички снимки  Sunglasses супер са  Party

 Мкдироче,присетила съм се да те питам  ...за вените носиш ли чорапи през бременността?Леля ни къде се изгуби?И още нещо,но newsm78 

Само Вески   bouquet успешно започване на учебната година   bouquet (цветя на учителките носят ли се????)

Дани,не се притеснявай аз съм по-зле с вицовете  Blush щот не ги помня,а ако ги помня и започна да разказвам почвам да се смея още от началото и нищо не се разбира от вица  Joy
Гери,най-важното от рождения ден е подаръка:(нещо ей такова)

 Иначе ще сме си ние,то няма как да излезем от лабиринта  #Crazy

Нямаме!!!



Последна редакция: вт, 12 сеп 2006, 00:03 от Kaлa(Bella13)

# 202
  • Мнения: 2 804
Mcdirock , много хубави снимки , а дъщеря ти има невероятно мил поглед с тия хубави тъмни очи .
Кала  , ми то не остана и Марко наистина става на годинка .

# 203
  • Мнения: 1 545
Вески, демек Ири, добре завърнала се сред нас! Честит ученик, бре как си лети времето.... И Бобо тръгва в четвъртък, на ясла де, че още е малък.
Миленка, Джулката е страшна чаровница, както е тръгнала, като порасне с охрана ще трябва да излиза.
Ние още сме в неизвестност за уикенда. На Валтер хич не му се идва до Милано, аз за Букурещ хиииич нямам и намерение да тръгвам, та или никъде няма да отидем, или някъде на юг на море, ще видим. Съжалявам, щеше ми се много да се видим.
Гери, накара ме да си спомня как през 89-та се преместихме в Младост. Тогава бях на 14, сестра ми - на бригада, ние имахме 1 месец да напуснем предишния апартамент... Та до 10-тия етаж сме мъкнали мебели без асансьор, ток си пуснахме през терасата с кабел от едни съседи, чието крило на блока беше вече населено, беше август и ни се развали хладилника от местенето.... абе голяма веселба беше   Cry. Та късмет де!

# 204
  • Мнения: 6 167
миленче, страхотни снимки
най-мноог ми харесва серията около дървото с баба и дядо...
просто това е класика някаква.
и дядо как се е усмихнал, като слънце....
разкошно.


oh,  да се отчета
пак събрах хиляда точки от свеки днес Mr. Green
намерих необходимите долнища, тя се размаза
от щастие и ме е похвалила колко съм брава на всички)))
утре в палестрата ще си ги покаже)))

защо никой не пише!? Влади къде е днес!?

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 22:07 от Lennie

# 205
  • Мнения: 3 425
Лека нощ от нас!!!

Таз кат заговорихме за вестити-те на свекитата...таз вечер свеки дойде с една тип домашна рокля на Лаура Биаджоти(май така се казва newsm78 ) кушена преди доста време...плата и качеството просто без коментар....забелязали ли сте,че от глобализацията качеството се е понижило дори и на марковите дрехи(на продуктите въобще)?!И проблемът не е само в това,че не се произвеждат в Европа,а самите платове и елементи не са същите!?Или само аз си градя мои си теориики  newsm78

Влади,ми е адвокатка в една друга тема...грацие Влади   bouquet

Сонни д'оро  Tired



# 206
  • Мнения: 6 167
Да ви кажа, днес правих тирамису, но май много си повярвах от първия път
Смацафрацах ги този път нещата.
Не стана добре.
не че няма Дамиано да му види сметката, но...
не стана.

Последна редакция: вт, 12 сеп 2006, 00:40 от Lennie

# 207
  • Мнения: 5 476
Добро утро от мен!  Hug

 ooooh!..Деси,дано спомените ми от местенето да са по-човешки... Praynig  Жалко,че няма да идвате.

Миленче,страхотни снимки!А Джулката е голяма чаровница!  Heart Eyes  bouquet


лек ден на всички!   bouquet

# 208
  • Мнения: 2 804
Добро утро и лек ден на всички !  bouquet
Аз днес съм със съпруг та може и да не успея повече да се включа .
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 209
  • Мнения: 3 425
Добро утро!!!

Ооо,Дани,весел ден ви желая  Party

Десита,дано се адаптира бързо Бобо!

Аз излизам,че пак става жега през деня  Crossing Arms аз не съм хич фен на жегите и нямам търпение да свършат!!!

Успешен ден!!!


ПП Лени,тва със смацафрацането не винаги става!!!Я ми пусни на лични таз рецепта моля те!!!

Общи условия

Активация на акаунт