Мами в Италия- част 21

  • 17 944
  • 273
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 764
Уф,на мен току ми блокира компа,ама и тои мъжо все не6то тегли от нета Whistling
на Кала исках да пи6а 4е така както го обяснява пак не ми прили4а на колики.При болка в корема 4ожек обикновено се присвива,а не се извива на дъга.Децата пък свиват кра4ета към корем4ето,освен това ако сложи6 ръка на корем4ето се усе6та движението на 4ервата,слу6аи за къркорене и пропукване от газ,а и 4есто пръцкат за да я изкарат.4овек се извива назад от болка в бъбреците примерно,но не се пла6и сега,просто давам пример.За не6то бъбре4но 6те ти прави и температури.Ти за всеки слу4ай ако иска6,наблюдавай като пи6ка,дали урината е светло жълта и относително бистра или на моменти е по бяла.Пусни му и една урина за ли4но спокоиствие.По вероятно детето не6то де е раздразнено ако наистина е подуто кра4ето от ваксината,или запо4на така да пла4ка когато ре6ихте да го оставяте да спи сам? newsm78 За колики пък да си спокойна един съвет от мен-мини детенце изцяло на българска кухня,готви си му на6ите манджи и много е възможно да се намести вси4ко.Аз съм много недоволна от тука6ните им отвратителни пюрета,4ак мъжо се 4уди как могат да правят такива гадости,а и бърканизата им с крма ди ризо и разни други и олио отгоре....без коментар.Моята последно време отказва6е да ги яде изоб6то и спря да наддава.От как я минах на кухня бг ела да види6,събра ни о4ите,само последната седмица наддаде 200 грама HugОх и не6то друго 6тях да пи6а ама не се се6там,после 6те прегледам пак кои какжо е казал и 6те допълня.
Ciaoooooooo  bouquet

# 211
  • Мнения: 191
Добро утро и от мен,
аз все още не съм ка4ила снимки от морето, защото все гледам да ги оправя първо, все тъмни ми изглеждат.
За сметка на това веднага ви поствам снимки на ято щъркели (Созопол), заминаващи на юг. Гледката беше фантасти4на, при това си спазват маршрута всяка година....
http://family.webshots.com/album/553913978JyNouZ   

# 212
  • Мнения: 3 425
Ей ни на от бързата разходка,че е много топло  #Crazy

Италина,урината си му е светло жълта почти бяла!Аз готвя все още само за него...варя 4-5 зеленчука...за едно хранене отбирам единия с бродото и после прибавям или месо, или сирене, или ориз,или паста и давам...за десерт кисело мляко с бисквита!Това му е на обед и на вечеря!Тия дни му давам жито с тиква!Тия дни пак почна да спи по-продължително пък да видим докога!
Откак спи сам в стаята(в леглото си спи от 2-3 месеца вече) сякаш спи по-спокойно дългия си сън!Като почне да проплаква и да не успея да го върна в леглото го взимам при мен и това е!
Надявам се скоро да го израсте...мрънка постоянно за нещо и ся ни действа с тръшкане,но само при баба му вървят  Twisted Evil

Айде нямаме уж   bouquet


ПП Весна,снимките са супер...браво...трябва да е наистина спеттаколоWinkАз лястовици съм виждала,но те не са толкоз впечатляващи!!!
 

# 213
  • Мнения: 3 425
А къде се изгубиха Пикола,Ванеса,Медеа и останалите?!

# 214
  • Мнения: 5 476
Веси ,страшни снимки!  Hug

# 215
  • Мнения: 2 427
Здравейте момичета,много ви обичам и ми се иска да пиша и да ви чета,но днес имам страшно много работа,точно като вчера и просто няма да успея да свърша нищо ако се лепна на компа.(Ей ,тоя сайт е като хероин,престрастиш ли се веднъж,пии една студена вода)Боже ,боже ,ако ме види някой с какво се занимавам в 7 мия месец ,ще каже тази е луда...ама нали не обичам помош от свеки,няма как оправям се сама.
Честито на мамите които пуснаха челядтта я на градина я на училище!Aз пък,противно на другите хич нещо не харесвам униформите и престилките.За градина как бъде,ама за училище нещо не ги възприемам.Някой ще кажат веднага ,така поне изглеждат еднакви и не се виждат дрехите ,които да дразнят едно друго децата.Пак си личат тези с марковите дрешки и онези с немарковите,само дето се покриват с тези ужасни сини престилки.А и допълнително пари за да ги купуваш,че и да ги переш и гладиш #Crazy...
Милена,снимките са много хубави,наи-много ми харесаха онези ,втората част,където сте с Джулия на плажа двете.Много хубав и мил портрет на мама и дъщерчка,пу-пу чудни сте,и ти си голяма сладурка Heart Eyes.
На Данито снимките така и не успях да ги видя...Дани,няма ли отново да ги пуснеш?
Кала,не че съм ти адвокат бе детко,но зялата тази ипокризия в страната на чудесата някак си ме дразни!Мразя да говоря общи приказки,а още повече мразя да идеализирам заобикалястата ме среда.Предполагам че на много съм им противна,но ты като в този смисъл чувствата ни са взаимни,гледам да не мисля за тайх.
Хайде,като малките джуджета на Снежанка,да се захващам и аз с работа!
Чао белецце  love001!

# 216
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
    Момичета,тези дни положението с детенцето беше много зле,едва днес върви на добре.Ама утре ще си има и мама и ще ми стане по-ледно.Влади да не се напъва!!!

# 217
  • Мнения: 6 167
здравейте и от мен
аз също снощи прочетох оназ тема, дето калка се изказва
и мисля, че е напълно права.
според мен много префърцуненост и либералност по темата не е полезна.
най-малко за детето.

както и да е
влади, подреждаш ли, чистиш ли!?)))
покажи снимки , има ли бебенцето стая!?
 Crazy

# 218
  • Мнения: 5 476
аз също снощи прочетох оназ тема, дето калка се изказва
и мисля, че е напълно права.
според мен много префърцуненост и либералност по темата не е полезна.
най-малко за детето.
newsm78 за коя тема става въпрос?

# 219
  • Мнения: 2 427
Лени,мъча се да изляза от форума,ама нещо пак залепнах като муха на онези лепкавите ленти.
Край пиша това и наистина започвам пак.В момента си чистя банята,нагъзила съм се с тоя ми ти корем и стържа боята от пода.Добре че беше покрито и не е чак толкова замърсено,но пак си има доста капки.Мъжа ми е на работа,не може да го върши горкия...тази седмица просто е  кошмарна!Вчера не знам какво ми стана ревала съм с глас,за всичко,ей така не знам какво ме прехвана!Фло вика да викал майка си,ама на мен не ми е приятно някой друг,особенно па тя да ми чисти.Ниакак си не върви.Аз какво да правя през това време?!Виж ако беше мама тук може би по-щеше да е различно.Лени за какви снимки говориш бе мила,Тука в нас всичко е на вили и могили и всичко мен чака.Детската още не сме я подредили,в смисъл такъв че нямаме легълце и мебел ,в която ще слагаме дрешките на бебче.Иначе сложихме един диван в нея.Трябва да се ходи до Икеа да вземем две три неща.Трябва и да почнем дрехи да купуваме за бебо,с толкова много неща сме се захванали наведнъж че главата ми ще се пръсне.Майстори по новата къща,Фло събота и неделя изнася цял ден разни тухли ,камъни и боклуци,върна се в нас черен и изморен като роб...как да го карам да ми помага.
Иначе да се похваля,вчера притичахме до един магазин и видяхме количката за малкото.Супер е,много ми хареса,на Фло също.Той не искаше и да чува за нея,но аз го накарах да отидем и само да я видим и тогава и той се влюби в нея.
Хайде аз отивам,че да приключвам вече!Като се изморя ще вляза да видя какво сте писали!

# 220
  • Мнения: 3 425
Влади,марш да чистиш и не си давай зор...на ден по стая и така ще ти е по-лесно!

Лени,моля те да не прехвърляме темата тук,,щот ставам агресивна и току виж те почна и теб...основала съм партия на матретиращите извратени майки  Peace Приемам нови членове!!!


Краси,стискам палци детенце да се оправи!!!Абе какъв е тоз вирус?!Натръшкани всички?!




# 221
  • Мнения: 6 167
Не я пренасям, но благодарение на теб и интереса , който ми създаде към темата, разбрах, че в 21ви век някой може да е против мастурбацията и да вярва в пагубния й ефект върху мастурбиращия. Както и да мисли, че мастурбацията е част от сексуалната революция Shocked

няма да престана да се дивя на това, колко различни хора има в този форум.
но това е интересното, де.

Влади, и аз съм зависима. факт.
как да нямате, я виж колко неща имате за бебето!
И в ИКЕА ще ходите)) кефффф..
каква е количката!?
аз тук видях едно девойче се возеше в една невероятно симпатична Инглезина, и даже си поговорихме с Дамиано за колички! Той бил забелязал,че има повече Пег Перего и Инглезина, почти няма Чико. ОТворих му чакрите за съществуването на новата серия на Куини, но той рече " аааа, не". Бях приятно изненадана, че Дамиано гледа модели на колички по улиците и даже извод извади  Peace

# 222
  • Мнения: 3 425
Лени, човека е наблюдателен  Peace И аз съм забелязала,че са повече Кам и Инглезина,отколкото Кикко!Вие направете бамбинотто пък после ще избирате,че то зависи в кой сезон ще се ражда,за да се определи типа количка!

И аз съм зависима от форума  Blush

Айде нямаме уж!!!

# 223
  • Мнения: 907

спомням си, една бригада имахме в 10ти клас.. в Стамболийски в консервения комбинат. Лютеници и тн. порка мизерия.
горе долу така си го представям и гроздобера

Я, и аз бях там. 88ма, става ми лошо като си спомня как вонеше този град.

# 224
  • Мнения: 81
Здравейте,момичета.  Hug Hug Hug много ми липсвахте!!!  love001Май откакто се върнах от отпуск нещо не ми остава много време да пиша. Много ми е мъчно така, но какво да се прави.
 WearyВиждам,че пак сте изписали достааааа  #Crazyи направо ме заболя главата като видях колко трябва да изчета ,за да съм в час. #2gunfire #2gunfire
Krasi надявам се детенце вече да е по-добре и дано скоро започне пак да прави бели./като Самира /.
Makau Daniele как са малките палавници? Май няма почивка!?
Leni, мила имаш супер работа, какво си си навила,че трябва да береш лозе, направо ти се чудя. А между другото и аз съм същата специалност и в момента се занимаваме с това – да усвояваме европейските пари.  Laughing LaughingТака,че може да те включим ако имаме нужда. Между другото аз се замислям с това да се занимавам в Италия, ама ще видим как ще стане.Надявам се да е скоро/поне плановете са такива и дай Боже да не се обърка нещо/.Сигурно след Нова година и аз ще се присъединя към вашата група. Praynig Praynig
Kala , сsorellina, как сте? Ни вест ни кост. Съвсем ни забрави ти нас! #Cussing out
Добре дошла ма Morgaus. Имаш чудесна работа и много динамична и докато можеш ходи на работа, че после. /Аз поне не знам как ще  свикна с това./
Аз се казвам Петя , работя в италианска инвеститорска фирма в София, с fidanzato italiano и след Нова година ще се местя в Ботуша.
Влади как е бебо? Обажда ли се от време на време? Боядисахте ли най-накрая?
a proposito Мушмола на италиански е nespola, а бамя си е bamia. /Kala не се смей на Влади, наистина е така/
Честита годишнина на Сончето /макар и на патерици/ и неизгасваща любов! newsm67 dazzler1
Giorgia,мила, нанесохте ли се в новия дом?
Това е от мен за сега. Когато имам пак време, ще пиша пак.
Целувки на всички! Hug Hug
P.S. Леле  dohне съм ви разказвала за почивката. Беше доста вълнуваща и имам един куп снимки да ви показвам ама ще бъде следващия път, че не ми остана време да ги обработя. А нашите приятели италианци се влюбиха в природата ни.

Общи условия

Активация на акаунт