Мами в Италия- част 21

  • 17 984
  • 273
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 6 167
владка, като си представя карчофи в тенджера с месо си мисля, за някоя манджа подобна с прас.
между другото хахо хихи, много Кусно е, както казва моя племенница Wink

евиан.. моите уважения към марката и цената на тази вода, но за мен не е.


юлияна, аз съм елена, 32г,  живея във форли, омъжена съм за италиано веро, тук съм от нова година. омъжих се през февруари. иначе,  уча италиански, предимно мързелувам и пиша тук. деня ми преминава в чатене, разходки, пазаруване и плажуване . от 1-2 месеца не работя, и вече се разпадам на съставни части.
иначе съм консултант в неправителствена организация. ся пак ша пробвам да взема проект, малко да попътувам из нуждаещите се страни.
от скука мисля да ида малко на гроздобер))))) хем фитнес... дали е тежко newsm78
 Peace

# 106
  • Мнения: 1 467
Лени, супер:) Първата година е такава една, мързелива някакси. Но пък в един момент е хубаво да си имаш твоята си работа и разни занимания, защото ежедневието може лесно да те завлече. Аз като разбрах, че съм бременна, най-трудното нещо беше да тръгна на работа след ваканцията. Не ми се работеше и това е, изчезнаха и всички интереси. Мъжът ми ми даде сила да се върна на работа и сега не съжалявам, а работата ми е много динамична и се разсейвам, иначе бих стояла вкъщи и бих повръщала със сигурност:)
А и да ти кажа, май италианският се научава най-лесно на работа:)) когато никой не се интересува колко ти е трудно:)

# 107
  • Мнения: 1 467
от скука мисля да ида малко на гроздобер))))) хем фитнес... дали е тежко newsm78
 Peace

Не знам за фитнеса, но май е много полезен:) Аз съм жената анти-фитнес, така ме мързи, че нямате си идея, а не трябва, знам....правя тук разни упражнения...
А, забравих, аз съм на 30 г. Rolling Eyes

# 108
  • Мнения: 2 804
Аз съм Дани , живея тук от края на 2001 , женена съм за мароканец и имаме 2 момиченца .
От 3 години не работя и се чувствам гадничко без работа .
Ето ви няколко от последните ни снимки :
http://it.pg.photos.yahoo.com/ph/d.makaui/album?.dir=mail&.s … .com/hp/mu_photos

Последна редакция: сб, 09 сеп 2006, 13:45 от makaui daniela

# 109
  • Мнения: 3 425
Привет на Юлияна   bouquet Съчувствам ти за  Sick дано скоро мине  Peace
Давай с въпросите!
Аз съм Калина,живея в Ливорно почти омъжена за италианец  Mr. Green Казалинга с бебе!

Лени аморе,кой ще ни чете излиянията...ние сме направооо недостижими  Mr. Green За гроздобера...не знам колко е голямо лозето,но ако треа цял ден да се изчанчиш на слънце е тежко  Crazy

Айде отивам да шетам малко  Rolling Eyes





# 110
  • Мнения: 1 467
Нещо не ми се отварят снимките, иска ми адрес и парола. Няма ли друг начин да се видят?

# 111
  • Мнения: 2 804
Оправих ги кашите ми ! Embarassed

# 112
  • Мнения: 6 167
юлияна , подскажи какво работиш  Wink
аз много мнгоо обичам да работя.
и много ми липсва.
установих, че колкото повече си в мързелив период, толкова повече не ти се работи. това е една инерция, която е трудно преодолима, но аз ще я преодолея следващата седмица. стискайте ми палци.

за гроздето - гледах обяви, аз лозе едва ли мога да обера, но ако се наредя на една редица... 4 часа може би мога да бера. като се има предвид колко съм обездвижена и това ми е много. а и сигурно все ще ям.  
дамиано мисли, че всъщност, това ми е скритата идея, да бера и да ям грозде)))
едва ли ще стане, майка ми като чу изпадна в истерия. каза, че съм луда и до там ли съм я докарала.
моята майка, търси да чуе думата 'постоянна работа' от мен и ' щат'.  Mr. Green
но да се намирам на приказка...
дамиано каза, че като береш грозде много се навеждаш и е кофти за гърба. и не било леко.. на припек...

спомням си, една бригада имахме в 10ти клас.. в Стамболийски в консервения комбинат. Лютеници и тн. порка мизерия.
горе долу така си го представям и гроздобера

# 113
  • Мнения: 3 425
Аз след малко ще шетам  Joy

Юлияна,защо под лентичката ти е Х УИКС 12УИКС .... нещо не разбирам  newsm78

Абе аз снощи от толкоз смях по темата кекс и забравих да честитя годишнината на  Сонита!!!



Айде нямаме уж Crazy

# 114
  • Мнения: 1 467

   
 
  The File You Are Looking For Is Inaccessible
 
ето това ми се изписва пък сега:(

# 115
  • Мнения: 3 425
Лени аморе,ти не си в час определено  Joy аз мислех,че на някое приятелско лозе ще ходите да дадете уна мано  Joy ,а тя наш'та на полето да експлоатират отива  Joy Я, си налягай д...-то,че да не идвам!
Така е наистина тежко...ние(в Бг) имаме 2 дка ....е,гърч си е,макар че вече никои не се занимава и доста е занемарено  Blush

Дани,абе я ги качи на по-свестно място тия снимки...има толкоз места,а ти си ги забила там!!!

# 116
  • Мнения: 1 467
юлияна , подскажи какво работиш  Wink
аз много мнгоо обичам да работя.
и много ми липсва.
установих, че колкото повече си в мързелив период, толкова повече не ти се работи. това е една инерция, която е трудно преодолима, но аз ще я преодолея следващата седмица. стискайте ми палци.

за гроздето - гледах обяви, аз лозе едва ли мога да обера, но ако се наредя на една редица... 4 часа може би мога да бера. като се има предвид колко съм обездвижена и това ми е много. а и сигурно все ще ям.  
дамиано мисли, че всъщност, това ми е скритата идея, да бера и да ям грозде)))
едва ли ще стане, майка ми като чу изпадна в истерия. каза, че съм луда и до там ли съм я докарала.
моята майка, търси да чуе думата 'постоянна работа' от мен и ' щат'.  Mr. Green
но да се намирам на приказка...
дамиано каза, че като береш грозде много се навеждаш и е кофти за гърба. и не било леко.. на припек...

спомням си, една бригада имахме в 10ти клас.. в Стамболийски в консервения комбинат. Лютеници и тн. порка мизерия.
горе долу така си го представям и гроздобера

Risponsabile didattica съм в едно американско училище /казва се Wall Street Institute/, може и да сте го чували, общо взето се занимавам с преподаване и огранизирам аз часовете, избирам персонала, такива работи, много е хубава работата, разнообразна и доста динамична.
А за гроздобера - от опит знам, като тийнейджърка ходих често на село, не е лесно, но пък е страшно вкусно:)) Но едва ли това е работа за теб, ако си бременна или раждала скоро newsm78

# 117
  • Мнения: 2 804

   
 
  The File You Are Looking For Is Inaccessible
 
ето това ми се изписва пък сега:(
Не знам , при мен излизат автоматично без проблем !

# 118
  • Мнения: 1 467
:

Юлияна,защо под лентичката ти е Х УИКС 12УИКС .... нещо не разбирам  newsm78





Означава, че съм в края на дванадесетата седмица и броячът е настроен да брои седмици, а не дни:)

# 119
  • Мнения: 1 467

   
 
  The File You Are Looking For Is Inaccessible
 
ето това ми се изписва пък сега:(
Не знам , при мен излизат автоматично без проблем !

може би защото имаш достъп, аз наистина не виждам снимките Sad

Общи условия

Активация на акаунт