Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 40/

  • 29 825
  • 730
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12 009
Здравейте!

Благодаря за новата тема!
Десинце, весел празник!

Новото попълнение ми прилича на ром .
Не приключи ли обсъждането / оплюването/ на Джан Яман в темата?Само питам за една приЕтелка Rolling Eyes

Нови от Биге

# 61
  • София
  • Мнения: 5 740
Блек Роуз, твоята приятелка е за завиждане, така да й кажеш! Въпреки че тя сигурно си знае... Grinning Де такъв късмет? Биге е много красива на снимката, много ми допада тази актриса. Не е типична красавица, но с тези очи и това френско излъчване ми е много симпатична. Simple Smile

# 62
  • Мнения: 9 577
Блек Роуз, твоята приятелка е за завиждане, така да й кажеш! Въпреки че тя сигурно си знае... Grinning Де такъв късмет? Биге е много красива на снимката, много ми допада тази актриса. Не е типична красавица, но с тези очи и това френско излъчване ми е много симпатична. Simple Smile

Биго и аз я харесвам много и с Арас Булут ми харесват като двойка в реала дано ги видим женени скоро...



Тази вечер мисля,че започват доста силни конкуренций от миналия сезон
Успех на нашите! Летния сезон битти....

Последна редакция: ср, 30 сеп 2020, 16:12 от x BlackRose x

# 63
  • Мнения: 10 503
От официалния акаунт на сериала: Flowers Hibiscus

Под тази са сложили коментар:
Скрит текст:


# 64
  • София
  • Мнения: 5 740
Блек Роуз, аз също много харесвам Биге и Арас. Дано скоро ходим на сватба! Simple Smile

Ох, този Керем! Ах, тази усмивка! Да го нацелува човек... по бузата, разбира се... Добре че моят мъж не чете тук. Ха-ха

Конкуренцията ще я има, но и ние сме със сериозна заявка. Ще удържим фронта, сигурна съм. Особено с този каст. Heart

# 65
  • Мнения: 10 503
От Керем

# 66
  • Мнения: 966
x BlackRose x, представям си как се чувства твоята приятелка сега! Да се снимаш с идола си! Изглежда малко смутена, а той се забавлява, както винаги, най-вероятно с ефекта, който предизвиква!

Снимките на Ханде в Marie Claire ми изглеждат като реклама на Ноктюрно, но не и на очарователната Ханде! Всъщност, ако е обратното, дрехите няма да се забелязват! Манекенството също си има тънкости, явно!

За чаровника Керем - той за мен е едно непораснало дете, което никога няма да надживее пубертета! Кара си борда момчето, спортува си, забавлява си се! С него никога няма да е скучно! Влюбена съм отдавна в него, но с образа на Серкан, мисля, че завладя милиони женски сърца!

За Италия - обиколих света, но след всяка дестинация си казвам, че най-много съм се възхищавала на културните достижения на средновековна Италия в областта на архитектурата, изкуството, музиката! По тази тема можем да изпишем много страници! След тази епидемия си мечтая за нова екскурзия или почивка до слънчева и прекрасна Италия!

Slawena, elena123 и dariVale, понеже си обясних поведението и интелекта на Керем със зодията му, то за Джан Яман мога само едно да кажа - зодия скорпион. Мнението ми за него се промени след прословутото му интервю за "либидото". Коментарът на един мъж, освен това на всеослушание, че е бил с една жена е върховна степен на некавалерство и неуважение към жената! Все пак, добрата репутация на много жени се дължи на мълчанието на господата! Прекалено му е самочувствието, много си е повярвал и оттам грешната преценка какво може и какво не да се говори в интервюта. Иначе всичко друго като визия и интелект в Джан Яман ми харесва, без скорпионските изцепки!

Хубава вечер и до скоро!

Последна редакция: ср, 30 сеп 2020, 17:57 от Mira07

# 67
  • Мнения: 10 503
Хаштагът на епизода тази вечер е: aşktankopma (С Гугъл преводач - не се откъсвайте от любовта )

# 68
  • София
  • Мнения: 1 247

Привет момичета! Благодаря и аз за новата тема (как успяхте да изпишете 5 страници за по-малко от един работен ден?)!?Flowers Bouquet
Честит празник на рожденичката! Крепко здраве и сбъдване на мечтите! Весел празник и наздраве! Champagne

mi_si вече е сложила снимките, но аз ги допълвам със самия клип с надпис към него "Днес няма да видите по-добро от това! Реакцията на Керем към фотосесията на Ханде!" Това видео беше споделено от Hande в нейните Instastory.
https://www.instagram.com/stories/handemiyy/2409674234126170767/
https://vk.com/video-197410965_456239555?list=a5ef6c2f42ece42757 (за тези, които нямат регистрация в Instagram

Останаха броени часове до нашия епизод, пожелавам на всички любители на сериала спокойна вечер, красив, интригуващ и вълнуващ епизод, изпълнен с прекрасни емоции и чудесно настроение! Nature First Quarter Moon With Face

# 69
  • Мнения: 10 503
Нашият е още с халката Gift Heart

# 70
  • Кърджали
  • Мнения: 10 377
Ох, ама и късмет имам аз, да му се не види. Цяла седмица чакам новата серия и днес сутринта се събудих болна. Цял ден не знам на кой свят се намирам... Уж се посвестих малко. Та  се надявам да имам сили да гледам серията.

# 71
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Аз тази вечер мога да гледам само от телефона 😥, а това означава, че няма да мога да коментирам и да ви чета по време на онлайна😪
Приятно гледане на серията

# 72
  • София
  • Мнения: 5 740

Момичета!!! Да си пожелаем приятно гледане. То не остана. Heart Hug И аз като Еда съм усмихната и с блясък в очите...

# 73
  • Мнения: 1 248

Ха-ха..... Тук Керем вие като вълк по пълнолуние... А глутницата му приглася.... Stuck Out Tongue

# 74
  • Кърджали
  • Мнения: 10 377
Аз тази вечер мога да гледам само от телефона 😥, а това означава, че няма да мога да коментирам и да ви чета по време на онлайна😪
Приятно гледане  на серията

И аз гледам от телефона, та за тази цел си свалих приложение за телевизия, табда мога уж да гледам и коментирам. Ще видя колко ще ми е удобно.

Общи условия

Активация на акаунт