Питайте ме! Тренирам. Въпроси с бърза обратна връзка

  • 51 237
  • 899
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 12 473
Ще открия ли най-накрая верния път за себе си.... Трябва ли да променя изцяло начина си на живот, местоживеенето и настоящата професия, за да рестартирам живота си отново? Ще се събера ли някога отново с П.?

Не трябва да променяте живота си, но сама трябва да си отговорите кой е верният/вашият път, за да го следвате. Не е свързан с външна промяна.
Не, няма да се съберете с П.

Мимси, с тази банка няма да го получите кредита. Сменете я.

# 151
  • Мнения: 450
Ще успея ли да си намеря работа тази година

# 152
  • Мнения: 1 444
Angel wing, много ме притеснява бившия ми мъж. Повече от 2 години сме разведени, все си намира повод да се бута около мен и децата, а това ужасно много ме дразни. Не му искам ни помоща, ни връзките и възможностите. Има си сериозна приятелка, но това не го спира, понеже е играч Simple Smile
Кога ще спре с глупостите си този човек? Ще срещна ли аз самата подходящ човек?

# 153
  • Мнения: 1 246
Space_woman, изтеглих ти карти, но не смея да тълкувам, понеже съм начинаеща. Ако някой иска, ще се радвам и аз да чуя мнения.
Десетка мечове, Колелото на съдбата и Двойка жезли.

# 154
  • Мнения: 11
Здравейте, през последната година и половина ми се случиха ужасни неща - бащата на детето ми ме напусна, един от родителите ми е с диагноза рак . . . Въпросът ми е дали скоро ще има някаква положителна промяна в живота ми?Благодаря!

# 155
  • Мнения: 30
Здравейте,ако мога да попитам ще остана ли на същото работно място? Благодаря предварително

# 156
  • Мнения: 28
Защо племенницата ми не иска да почва да гледа? Знам, че рано или късно ще почне да гледа. Просто това е съдбата и.

# 157
  • Мнения: 19
Здравейте ,да попитам ,ще останали на тази работа ,и скоро ще си намеря ли приятелка ?В последствие ,брак ,деца ?

# 158
  • Мнения: 12 473
Защо племенницата ми не иска да почва да гледа? Знам, че рано или късно ще почне да гледа. Просто това е съдбата и.

Така й е по-лесно.
Седи в черупката си и само наблюдава. Това е нейният избор засега.

# 159
  • Мнения: 2 525
Този човек има ли някакви чувства към мен? Open Mouth

# 160
  • Мнения: X
Да се свържа ли с първата ми любов - И (мъж) ,не се разделихме добре но все още ми е слабост .... дали имаме бъдеще пак

# 161
  • Мнения: X
Да се пробвам и аз. Тази година ще успея ли най-накрая да се освободя от родовите енергии? Изкупих ли семейната си карма през последните вече може би 7 години? (8ма започна) Ще бъда ли вече свободна да управлявам живота си, без да бъда блокирана от съдбата за моите опити и стремежи, ще ме пуснат ли да продължа напред? K.Н.

Последна редакция: пн, 08 фев 2021, 07:08 от Анонимен

# 162
  • Мнения: 517
Има ли връзка един ритуал, който е правен  вкъщи с книга и руни със сегашното положение  на лек застой и някакви физически проявления  относно развитието на проблема или от другаде идва това ?

# 163
  • Мнения: X
Очаквам обаждане за нова работа след проведено интервю. Имам и съобщение, да очаквам да ме потърсят, но мина време и започвам да се притеснявам... Имам ли шанс, според вас или да спра с очакванията за тази работа?

# 164
  • Мнения: X
Здравейте,
Много бих искала,ако не ви затруднявам, да погледнете и за мен.
Имам проблеми с половинката си и се опитвам да заздравя нещата.
Също така много мечтая за бебе, а скоро имах проблеми. Ще забременея ли тази година?

Последна редакция: пт, 12 фев 2021, 18:51 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт