Питайте ме! Тренирам. Въпроси с бърза обратна връзка

  • 50 164
  • 899
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 119
1.Ще имам ли деца в близкото бъдеще?

2. Ще бъде ли успешен проекта, по който работя?

Благодаря!

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 1 879
Здравейте и от мен!
Интересувам се дали скоро в рамките на месец или два ще намеря работа?
Благодаря ❤️

# 62
  • Мнения: 118
Здравейте,дали има някой който може да ми отговори? Да ли Николай ще си върне скоро комуникацията със мен Стела. Благодаря на отзовалите се

# 63
  • Мнения: 12 473
Привет, не знам дали питането ми е за тук, но се чудя как да постъпя..
ММ след здравословен инцидент, придобива някави извънредни умения..
С мисъл и енергия ми маха болки, познава и ми чете мисли от разстояние, намира вещи като има нужда, предсказва и тн.
Твърди, че има канал и получава информация от “горе”.. понякога, като го питам нещо, и ми отговаря почти несвързано, като в транс..
Та..ясно ми е, че е получил някаква дарба, убедих се и я тествам редовно..но се питам “защо” и с каква цел му е дадена.. и как да се доразвие и тн.
Той твърди, че не знае. И че не получава отговори, когато пита за себе си..

# 64
  • Мнения: 216
Angel_wing, защо не попита кой стои от другата страна. Оздачаващото е, че изпада в транс. Не би трябвало, ако източника е добронамерен. Ако може да дадеш малко повече инфо.
От колко време е тази т.нар. дарба?
Ако не е много лично, при какви обстоятелства я е получил?

Може всичко това да е нещо временно.

# 65
  • Мнения: 12 473
Не, не изпада в транс, а по-скоро несвързано говори и много бързо, както и понякога все едно няма връзка с въпроса.

Каза, че е питал. Но за себе си е стена. Като че ли и за мен вече по-трудно, но смятам, че е заради енергийното ни омесване.

Преди 7-8 г почти губи зрение, отлепени ретини и е почти сляп. А все едно вижда - шофира и се движи смело.
От тогава му е тази дарба.

# 66
  • Мнения: 216
По-скоро прилича на много развита интуиция и свръхсетивност. Но в такъв случай, не би трябвало да има ограничение за него и близките му.
Ще му се наложи по пътя на проба-грешка да открива за какво става въпрос.
Не е нормално да не се представя другата страна. Обикновено се знае кой стои отзад и какво цели.
Нямам идея защо се получава така.

# 67
  • Мнения: 12 473
Може би трябват някакви насоки как да се свърже и общува с тях?
Опитва се.. медитира, чакри зарежда, движи свободно и насочва енергията..но явно не е достатъчно.

# 68
  • Мнения: 216
Мислех си, че би било добре да започнете с изучаване на духовна литература. Съпругът ти може да се опита да коментира прочетеното с източника си, да задава въпроси кое как се е случило, ако например чете библията или някои от описаните неща в лекциите на Рудолф Щайнер.
Нямам представа как медитира, но за истинска медитация има стриктни правила, които съм намерила описани само при Щайнер. Не е леко и изисква много, много време. Резултатите могат да се получат и след години, но не трябва да се отказва.
Започнете с опити да се обсъжда вече прочетена духовна литература. Ако не проработи ще търсите нещо друго. И аз ще помисля за още някакъв вариант.

# 69
  • Мнения: 12 473
Да, правим го. Но много рядко, защото нямаме време..
Аз му чета и после коментираме, както и той си доразвива и тн.
Сам не може да чете, защото не вижда.

# 70
  • Мнения: 216
Идеално. Нека опита да обсъди прочетеното, да зададе въпроси и т.н.
Много е важно какви ще са отговорите. Пробвайте, нищо не губи.
За насочването на енергията ще му е необходимо много добро познаване на човешкото тяло от енергийна гл.т.
И всичко това предполага много, много четене на духовна литература. И много бавни резултати, за съжаление, всичко изисква технологично време. Важното е да не се отказвате.

# 71
  • Мнения: 12 473
Повечето неща, които му чета, той казва, че ги знае..довършва започнатото, което чета.
За енергията не знам какво да предприемем.. при рейки мастери съм го пращала, връща и се казва, че е по-силен. Всичко за рейки, което му чета - също го знае.

# 72
  • Мнения: 216
Angel_wing, знае ли съпругът ти английски или немски?
Питам, защото има CD, от което компютъра зарежда в среда за незрящи. Човекът може сам да си сърфира в интернета и компютъра му говори т.е. чете каквото има на страницата и го пита какво да е следващото действие. Доколкото знам поддържа и брайлова клавиатура. Двам линк:
https://www.knopper.net/knoppix-adriane/index-en.html

Може да си го свалите и тогава и той ще може да си чете самостоятелно.
 
Може ли да опишеш какво значи стена когато пита за себе си. И още как знае отговорите, как му се дава разкритието. Дали като образ, като глас,  дали все едно идва като от неговото аз и т.н. Питам, защото има много начини за даване на инфо.

# 73
  • Мнения: 12 473
Казва, че му идват като негови мисли все едно и направо ги изговаря..
И ме понякога вижда като дебел сноп светлина към него да идва информацията. Спрямо хората - е като скенер, веднага казва кой къде го боли или има проблем.
За себе си - объркан е..не знае кого точно да пита..изрежда ми имена на ангели, архангели и светци, като питал с кого говори и е тук.
Като че ли го е страх да пита за себе си или да вземе решение към кого да се обърне и да пита..(

Не говори английски и немски, руски малко само..

# 74
  • Мнения: 216
Ясно! Всичко е ОК. Нямате място за притеснение.
В такъв случай направо да се обърне към архангел Михаил. Всичко може да бъде обсъдено и да му бъде даден правилния отговор.
Друго, което бих препоръчала да започнете да четете Щайнер. Има много какво да се научи за човешкото устройство на много фино ниво. Много  и подробно обяснено за целите и кармата на всеки човек и човечеството като цяло. Бъдещето на земята, слънчевата с-ма, произхода на човек и т.н. Всичко това само ще му е от полза в общуването, по лесно ще му бъде да разбере какво точно му казват от по-висшитв йерархии.

Сега виждам, че не говори езици.
Ще помисля за някакво решение.

Общи условия

Активация на акаунт