Питайте ме! Тренирам. Въпроси с бърза обратна връзка

  • 51 203
  • 899
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 12 473
Рак. Не исках да я споменавам.
Благодаря ти! 😊

И не си я мисли дори.
Всяка мисъл се материализира. И най-вече страха.

# 661
  • Мнения: 72
Здравейте, можете ли да кажете дали мъжът ми вече е добре, след лечението, през което мина и продължава да пие още лекарства? Или се преструва, че още не е добре, за да продължава по старому да си лежи по цял ден и нищо да не пипа...

# 662
  • Мнения: 12 473
Здравейте, можете ли да кажете дали мъжът ми вече е добре, след лечението, през което мина и продължава да пие още лекарства? Или се преструва, че още не е добре, за да продължава по старому да си лежи по цял ден и нищо да не пипа...
Не се преструва, не се чувства добре.

# 663
  • Мнения: X
Имам въпрос, не е здравословен, така че ако Angel wing не се наема да отговори, някой би ли могъл да се включи? От известно време, когато отида в къщата на баба ми, където преди обичах да седя, напоследък не мога да остана там, промъква се едно нежелание да оставам там, една паника, че нещо не е наред, и не мога да спя там - по цяла нощ ми се причува, че се блъскат вратите на шкафовете. А само преди месец бях толкова щастлива, че стаята ми се освободи от наематели, имах толкова планове за двора и за къщата? Имам и една леля и майка, които имам смътното усещане, че като отидат при баба ми, я настройват срещу мен, и тя после има променено отношение. Надпреварват се коя ще й напазарува повече, влачат някакви багажи да седят там, чисто нова скара че нямало място вкъщи да седи и уж баба ми да ползва, мебели, книги и тн

Последна редакция: нд, 20 юни 2021, 09:05 от Анонимен

# 664
  • Мнения: 12 473
Имам въпрос, не е здравословен, така че ако Angel wing не се наема да отговори, някой би ли могъл да се включи? От известно време, когато отида в къщата на баба ми, където преди обичах да седя, напоследък не мога да остана там, промъква се едно нежелание да оставам там, една паника, че нещо не е наред, и не мога да спя там - по цяла нощ ми се причува, че се блъскат вратите на шкафовете. А само преди месец бях толкова щастлива, че стаята ми се освободи от наематели, имах толкова планове за двора и за къщата? Имам и една леля и майка, които имам смътното усещане, че като отидат при баба ми, я настройват срещу мен, и тя после има променено отношение. Надпреварват се коя ще й напазарува повече, влачат някакви багажи да седят там, чисто нова скара че нямало място вкъщи да седи и уж баба ми да ползва, мебели, книги и тн
Ама не виждам ясно зададен въпрос?

# 665
  • Мнения: X
Откъде се появи това усещане да ми е неспокойно да седя там и да бързам да си тръгна? Има ли някакво енергийно въздействие/намеса и ако има, от кого идва?

# 666
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 319
Искам да попитам в близките 10г ще имам ли развитие и повишение в службата или ще си остана на сегашното ниво?

# 667
  • Мнения: 12 473
Искам да попитам в близките 10г ще имам ли развитие и повишение в службата или ще си остана на сегашното ниво?
Ще останете на същото ниво, но компанията няма да я има след 10 г.


Откъде се появи това усещане да ми е неспокойно да седя там и да бързам да си тръгна? Има ли някакво енергийно въздействие/намеса и ако има, от кого идва?
На лс, ще пиша, че има неяснота

Последна редакция: нд, 20 юни 2021, 10:14 от Angel_wing

# 668
  • Мнения: 10 604
Цитат на: teddynm link=topic=1255850.msg43028782#msg43028782 date=
[quote author=Zabraven Profil link=topic=1255850.msg43028765#msg43028765 date=1624170094
Откъде се появи това усещане да ми е неспокойно да седя там и да бързам да си тръгна? Има ли някакво енергийно въздействие/намеса и ако има, от кого идва?

Имате непрекъсната енергийна връзка с баба Ви. Някакъв ритуал за починали не е спазен и Душата й още е там. и трябва да прекъснете връзката й със земята.
Поинтересувайте се за ритуал, който да й направите. Може и с молба - помолете я да напусне и й пожелайте лек и светъл път. Може да й оставите на масата някакво любимо ястие, запалена свещ и тн.
Бабата е жива! Какви ритуали за починали, как душата и е още там като жената е жива?!?!!

# 669
  • Мнения: 12 473
Грешката е моя, аз разбрах, че бабата е починала и това попитах. Ще го доизясним довечера на лс.

# 670
  • Мнения: 10 604
Да, да, колко ли други грешки стават така...
А той не вижда ли/великите сили не му ли съобщават, че бабата на Забравен профил е жива?

# 671
  • Мнения: 12 473
Зиги, той не "вижда". Чрез него само се получават отговори на конкретно зададени въпроси.
Съответно - аз като го задам неправилно (или прочета неправилно) и се дават неясни отговори.

На лс с дамата се уточни, че е имало доста починали в къщата. Но довечера ще мога да й върна по-конкретен отговор за кого точно се касае.

# 672
  • Мнения: 10 604
Именно. Създават се предпоставки за неправилни отговори.
Не оспорвам възможностите на мъжа ти, на живо може да е уникален лечител, но това,което правите във форума е безотговорно. Особено, когато се касае за тежки заболявания. Включително случая с черните линии по ноктите, които могат да са симптом на много сериозни проблеми, а не просто на отслабена имунна система, която между другото е отслабена при всяко заболяване, включително при безобидни като сезонен грип и херпес сипмлекс.

# 673
  • Мнения: 5 754
Черните нокти може и гъбички да са.

Не мога да разбера от безотговорност или страх , или от психически проблеми хората търсят съвети по форуми и чакат някой да поеме отговорност за живота им????
А когато друг даде негативна обратна връзка няма никакво обяснение защо предсказанието не се е случило?

# 674
  • Мнения: 12 473
Зиги, няма да спра да повтарям (Аз), че ако търсиш все лошото, лошото само ще те застига.
И обратното - ако не храниш страховете си, няма и да имаш сериозни проблеми със здравето си.
И за съжаление - лошите (страхливи) мисли много по-бързо се материализират от хубавите.
И да, това е форум.
И темата е "Питайте. Тренирам"

Общи условия

Активация на акаунт