Др Фурнаджиев - отоневролог

  • 959
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 964
Добър ден!
Препоръчаха ми др Фурнаджиев като добър отоневролог, но не успявам да се свържа с него. Не отговаря на телефоните, които имам, няма го и в кабинета му.
Дали някои знае приема ли още?

Имам шум в ушите и търся спешно консултация.

# 1
  • Мнения: 7
Добър ден!
Препоръчаха ми др Фурнаджиев като добър отоневролог, но не успявам да се свържа с него. Не отговаря на телефоните, които имам, няма го и в кабинета му.
Дали някои знае приема ли още?

Имам шум в ушите и търся спешно консултация.

Здравейте Мили, какво стана с вас, успяхте ли да излекувате шума в ушите?

# 2
  • Мнения: 3 964
Не, това просто няма излекуване, особено ака се забавиш. Сега поне знам че шумът в ушште идва от бъбреците, така че бих ви насочила да търсите възпаление там докато е време.

# 3
  • Мнения: 44
Здравейте, от къде сте сигурна, че проблемът се корени в бъбреците? Свързахте се с доктора и той така Ви обясни?

# 4
  • Мнения: 3 964
Не, не съм се свързала с него. Фурнаджиев си е експерт по неговата си област. Потърсих помощ в алтернативната медицина.
Ако не вярвате, не мога да се занимавам да ви обяснявам. Нямам такова свободно време.

# 5
  • Мнения: 44
И аз попаднах на тезата за бъбреците, но честно казано ми се стори абстрактна. Но ако при Вас лечението им е довело до намаление и дори изчезване на шума, значи е имало смисъл. Постигнахте ли значително подобрение?

Общи условия

Активация на акаунт