💄Новите ни козметични похождения - 90

  • 85 440
  • 722
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 816
Подарък.

# 151
  • Мнения: 6 930
Много ги хвалят тия Doori неща за коса, та взех да пробвам и аз..

# 152
  • Мнения: 15 299

Скрит текст:


# 153
  • Мнения: 3 640
tuali,
Не сте сбъркали с тази серия! Страахотна! Очаквам отзиви за спрея обаче. 🤩🤩

От вчера:
В Лили е намален.

# 154
  • Мнения: 6 930
Ще стана ли Рапунцел и Клаудия Шифър на коса? 😀 Дано си струват хвалбите...

# 155
  • Мнения: 3 640
Рапунцел не знам, но ще имате лъскава мека и красива коса! 🙂

# 156
  • Мнения: 1 224
Много ги хвалят тия Doori неща за коса, та взех да пробвам и аз..


Да споделите мнение и аз съм се насочила към тази серия,но съм събрала доста продукти и разчиствам мисля,чак след месец да ги купя.Kissing Heart

# 157
  • Мнения: 6 622
Тази серия на Дори не съм я пробвала, чакам и аз отзиви. Видях обаче, че имаш мостра от лилавият шампоан. Страхотен! И мен така ме зарибиха с мостра и си взех пълноразмерен шампоан и балсам.

# 158
  • София
  • Мнения: 1 332
От размяна

# 159
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 786

Ползвам всеки ден сутрин и/ли вечер. Любим аксесоар за почистване на лице 2бр. за 3,99 лв. Незаменим за гел-пяна текстури!!! Както и за масажиране с олиа или масажни маски. Този за лице, който подменям на 3-4 месеца, после си го ползвам за почистване на четки и при следваща подмяна изхвърлям.

# 160
  • Мнения: 6 622
Така се влюбих в този парфюм 😍 Бутилчицата е толкова сладка, а аромата любов от първото пръскане. Трайността също е много добра. Като пристигна не издържах и се пръснах, после се къпах и на сутринта още се усещаше там където съм пръснала. Не очаквах такова попадение на тази цена.






# 161
  • Мнения: 271
От намалението в бутиците на El вчера. Крема го купувам за 4 или 5 път, не оставам без него.

# 162
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Мари, кой крем?
Какъв цвят е червилото на Есте?

# 163
  • Мнения: 3 640
От дрогерия Лили.

# 164
  • Мнения: 271
Мари, кой крем?
Какъв цвят е червилото на Есте?

Moisture surge 72 hour auto-replenishing hydrator. Кожата ми е смесена и тъй като т-зоната ми е много мазна, там ползвам друг. Този е за останалата част от лицето ми и е перфектен, много добре хидратира, но не утежнява. Аз съм на 31 и засега такъв тип крем ми върши чудесна работа.

Червилото е в цвят sweeten, на снимката не е съвсем точният цвят, но се надявам да придобиеш представа. Сложила съм и молива, макар че не е много прецизно нанесен, но само ги пробвах днес.

Общи условия

Активация на акаунт