Звездни компромати - месец Октомври'20

  • 225 451
  • 2 290
  •   1
Отговори
# 2 235
  • Мнения: 39 634
Не четох статията, а само 2-3 снимки скролнах да я видя. Демек мацката вече е била омъжена, щом Лейди Гага им е пяла? А деца има ли?

# 2 236
  • София
  • Мнения: 3 955
Много е красива на Гришо новата. Не знам има ли пипано някъде, но ако да - с мярка е.

# 2 237
  • Мнения: 278
Носът е пипан със сигурност, на сватбените снимки й е друг.Simple Smile

# 2 238
  • Мнения: 6 008
В Инстаграма й има снимки на едно малко момиченце, но май й е сестра.

# 2 239
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Последните часове ми излиза като реклама  някаква нова брутална колаборация между Криско и Галена. Нарочно не слагам линк, потрсаващо отвратително е! Ужким пародия, но всъщност точно това си представляват “участията” им. И ром до рома, мила моя майнольо. Режисьор- явно Маги Халваджиян. Съвсем откачи и той...Масова циганизация и опростачване.

# 2 240
  • София
  • Мнения: 11 708
Клипът е пародия, след загубен бас/игра при Цитиридис, Криско и Галена казаха, че за седмица могат да направят най-мазната чалга с клип и да го пуснат. Клипът е, както са изглеждали клиповете неотдавна, а Галена е вложила самоиронияа. Наистина е имала клип с такава визия 2000 и някоя година и много я подигравали как е изглвждала. Каза, че и тя с днешна дата я намира за смешна.
Маги не е режисьор, то няма режисьор, играе го такъв в клипа.

# 2 241
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
По-вероятно е да е планирано и да са търсили "аргумент" да се излагат, като разбира се - целят внимание. И загубеният бас да е част от "схемата". Не мисля, че някой би се излагал ако загуби бас. Имидж, пари ... простотия.

# 2 242
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Значи реве гилдията им, че пари нямали без участия, но пари за “проект” пародия и загубен псевдо бас- имат. Странно! Аудиторията им явно се връзва на подобни трикове. Криско  заора отдавна не без помощта Халваджиянова.

Последна редакция: сб, 31 окт 2020, 12:09 от Blue Turquoise

# 2 243
  • Мнения: 9 707
Галена, ако няма пари.... Joy Баш тя едва ли ще има очи да ревне от безпаричие...

# 2 244
  • Мнения: 4 534
Галена е от най-противните чалгии.
Не я знам що за човек е, но създава усещане за едра, груба, вулгарна и проста.
Не съм я гледала в нито едно предаване, впечатления имам само от разни клипчета в Инстаграм.

# 2 245
  • До морето
  • Мнения: 7 152
Коментар под клипа: "Криско прилича на незаконното дете на Джони Деп и Филип Киркоров!"

# 2 246
  • Sofia
  • Мнения: 9 767
Красива е тази Лолита, въпрос на време е да усети наш Гришо и да избягa. Защото Гришо страда от грандомания и показност.
Сватбата на девойката е била за 10млн, в Холивуд, рокля за половин милион, не знам колко поканени...
Грандоманията на Гришо изглежда като детска игра, сравнено с нея.

# 2 247
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 107
Ако Григор се хване с тази жена, ще пропадне като прасе в трап. Адски висока топка е за него.

# 2 248
  • Мнения: 4 120
Мария Шарапова му беше идеална. И кариерата му вървеше тогава, и беше някак по-земен, не като сега, някакъв надувко 😂

# 2 249
  • Мнения: 1 953
Ако Григор се хване с тази жена, ще пропадне като прасе в трап. Адски висока топка е за него.
Григор е постигнал всичко с талант и труд.Девойката никой нямаше да я познава ,ако не беше дъщеря на баща си.

Общи условия

Активация на акаунт