Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през октомври

  • 54 866
  • 2 301
  •   1
Отговори
# 1 740
  • Мнения: 11 999
Елиф, ще решиш проблема! Ама това кръвно, да го провериш, а?

# 1 741
  • София
  • Мнения: 9 532
Честита именичка на Деми и от мен!

Добри, не мога да спра да се хиля на това за Майкрософт. 😆😆😆

Ходихме днес да вземем бележка на детето за училище, че нали пак беше болна. Аз си я лекувах както си знам. Не я водих на лекар. Чак сега за бележката. И педиатърката едва я прегледа. Само я преслуша. Гърлото не погледна, въпреки че то беше проблемът. Мен ме командирова в ъгъла на един стол, за да пазим дистанция. Държи всички деца отвън, вместо в чакалнята. То хубаво мерки, ама с това последното вече е прекалено. Зима иде, все навън ли ще висим.

Елиф, нямаш ли апарат за мерене на кръвно да ти каже верния отговор?

# 1 742
  • Мнения: 9 859
Нямам апарат 😐 Цял живот 90/60, а на последните профилактични прегледи 110/70. Не изглежда да е тревожно.
Знам си аз да не мисля неприятности предварително, ама пуста женска непостоянност.

Последна редакция: пн, 26 окт 2020, 21:59 от Eliff

# 1 743
  • France
  • Мнения: 12 534
Тази вечер ми се гади. Случва ми се от време на време. Уморена съм. Имам едни административни неприятности, които трябва да реша, а направо нямам сили. Вървим към втора карантина и направо не знам какво да правя

# 1 744
  • Мнения: 11 999
Фил, незабавно, ама на секундата, лягаш и почиваш!

# 1 745
  • Мнения: 12 116
Мистик, как добре те разбирам. Добре, че тия времена при мен минаха, та си отдъхнах от стреса "за утре първия час ни искат гланцова хартия/нотна тетрадка/транспортир", казано вечер след миене на зъбите и точно преди заспиване
Току що си изми зъбите и ѝ светна на моята, че за утре ѝ трябват две сламки, празна кофичка от кисело мляко и още нещо, ама не помни какво. Дано до сутринта се сети.

Честито на рожденика на Сирос! И на именничката на Деми, да са здрави децата и да ви радват.

Последна редакция: пн, 26 окт 2020, 23:15 от Camille Clo ♥

# 1 746
  • France
  • Мнения: 12 534
Фил, незабавно, ама на секундата, лягаш и почиваш!
Простирам и лягам . Трябваше да си мия косата тази вечер, но се отказах. Ще издържи и утре. ММ ми каза, че за пръв път ме вижда така. И на истина последния път, когато се чувствах засипана от проблемите, беше през 2008. Тогава имах същото чувство, че гледам света през прозорец и нямам сили да се противопоставя на нищо

# 1 747
  • Мнения: 11 999
Фил, мъжо на простора веднага! На косата нищо и няма. И утре е ден. Да си здрава, другото ще наредиш.

# 1 748
  • France
  • Мнения: 12 534
Готово, наджаскахме ги с мъжлето. Stuck Out Tongue Winking Eye в леглото съм вече. Хапнах малко шоколад, но пак ми се гади. Confused

# 1 749
  • Мнения: 1 190
Добрутро, бонбони Kissing Heart
Сирос, честито да е детето, със закъснение!!! Heart
Деми, честит празник и на вас, пак така!
Heart
Сливиците са ми троини... Затиснали са ми гърляка и едва дишам... Егати... Много проблемна зона тва... Тцтцтц....
Ше живея, де Joy Гадовете, лесно не мрат Joy

# 1 750
  • Мнения: 1 493
Гутен сабахлен, бамбини!! Гледам, че Дриймата е тук, бях фърлила боба да видя как и с кого се подвизава 😀😀!
Аз ще вървя на нефролог да си видя как ми й съкровището в десния бъбрек!! 😀
Лек да е денят ви, мацки! Слагайте намордниците и гледайте да се радвате и на най малкото!!! 🍀🍀🍀Заповед!!!

# 1 751
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Добрутро...уф, хич не ми се почва ...а имам камара документи. Напоследък ме заринаха нящу Nerd щом оставям и за др.ден не е на добре...Ама първо кафето, нали така? Wink



Веси, успех на прегледа! Дано всичко да е уред!

# 1 752
  • Мнения: 5 699
Добро утро!
Весенце безценна си,успя да ме усмихнеш и днес!
Имах ужасна нощ с малкото зверче. Излизат горните зъбки и се будеше на два часа с рев до Бога. Сега е весела и играе сякаш нищо не е било,а аз не знам къде съм.
Отивам да правя закуска ,после кафе. Предпоследният ден ми е , вдругиден съм на работа за първи път след майчинството. Не ми се връща,но нямам избор сега.

Последна редакция: вт, 27 окт 2020, 09:01 от Sissy

# 1 753
  • Мнения: 9 859
Добро утро!
Сис, кой ще гледа бебока?
Веси, ай мащай ги вече тия съкровища. ММ не тий ли казал, че друго освен теб няма? 😉
Мистик, полека. Работата знайш не разхубавява.
Сирос ма кефи! Желязна, раз-два, няма шега 😋
Пия кафе и ще я почвам.

# 1 754
  • Мнения: 3 025
Добро утро!
Пия кафе с канела и след малко влизам да се къпя, маска на косата ще си правя и като се събуди Бебълс ще излизаме на разходка.

Последна редакция: вт, 27 окт 2020, 09:40 от Sunnyhobi

Общи условия

Активация на акаунт