Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през октомври

  • 54 821
  • 2 301
  •   1
Отговори
# 2 250
  • Пловдив
  • Мнения: 40 695
То тая сбирка на входа е кАжи-рЕчи па Хелоуинска, де Stuck Out Tongue Winking Eye
Сигур от каймата и доматките стана тъй манЖата и тр.да поизври повече. Имах пакет печени аз от мама.
Карай. Нагънах и у тавата всьо Wink Фкусно е, ам мм вика що не му тури ориз Simple Smile

# 2 251
  • Мнения: 11 944
Друго си е с оризец,  въздъх

# 2 252
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 005
знаете ли как искам да съм някъде на друго място.... Sad
и колко искам да са по-различни нещата...
мамка му, не пих, а ме хвана.
сега ще полегна, ще подсмърчам малко, па ще заспя.

# 2 253
  • София
  • Мнения: 9 520
Тете, ама някой нарочно я е избирал на Хелоуин тази сбирка, ще знаеш. Laughing Толкова са зловещи събранията на входа, че си е баш на датата. А крайният резултат - да те нахендрят за касиер - окончателно доказва твърдението. Ай честитУ, както се казва в такива случаи.

# 2 254
  • Пловдив
  • Мнения: 40 695
Ееее, Добри...убава работа... никой ли ме доде?
Сипи си.

# 2 255
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 005
не дойдоха, но то се очакваше - входа се заключва, пандемията дебне баш до асансьора...
за друго ми стана криво, но айде да не започвам пак.
Sad

# 2 256
  • Пловдив
  • Мнения: 40 695
Нищо, де...и на теб пращам Гуш!

Панде, а кат си до 21 на работа кой гледа твойта принцеса?

П.п ние с мм си сипАхме още от рано..у май къмту Хелуин отива работата Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 257
  • Мнения: 68 570
Аз бях забравила. Додоха да ме викнат лично...нъл съм аристократа на блока 😄😄😄
Викам на съседката чай да туря един сютюен и слазам..😆

Оф..мен с добро кат ме карат и съм готова клекнала. Виж ако е с лошаво...съм бетон...кат се запъна, край.

Викам им с таз корона не ща контакти, парите под черджето да ми оставяте. Те пък помислиха че съм сериозна...абе голям майтап...

# 2 258
  • софия
  • Мнения: 4 180
Представих си как ти ги оставят под черджето 😁 Аз с нашата касиерка не съм се засичала от 3-4 месеца- тя почна работа два на два дни, и аз съм два на два,ама другите два дни. И все се разминаваме.

# 2 259
  • София
  • Мнения: 9 520
Мистик, родителите ми я гледат когато съм на работа. Ние при тях живеем по принуда. Аз наивно мислех, че оставаме при тях само временно докато ми свърши майчинството и, че после ще наема квартира за мен и детето. Оказа се, че се повишиха цените на наемите точно тогава, а аз и работата смених, така че засега не мога да си позволя квартира ( нито заем за жилище) и сме при тях. Но си помагаме взаимно. Те на мен, аз на тях. Има и плюсове, и минуси тази ситуация.

Тета, много е яко, че са ти повярвали на това с чержето. Laughing

# 2 260
  • Мнения: 4 892
Наздраве!

# 2 261
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 008
Правих пица. Амии, абсолютен провал Sad

# 2 262
  • София
  • Мнения: 9 520
Ммм, Кроте, наздраве да е! Като гледам, пристигнала си. Да не те мислим.
Аз още съм на тръстиката и току-що си доядох последната ябълка. Тя пък ми изстърга корема и сега съм освирепяла от глад.

# 2 263
  • Мнения: 68 570
Тъз пък гуспужа се ненаяде...тц..тц... 😃😃😃

Кви са тез мръви под доматЯ?😨

Махнаха ми Хуйшо. Ся гледам махнали и за умрелите - шепота от отвъдното. Ядосах се..ще мия...и ще лягам комай...

# 2 264
  • sf
  • Мнения: 10 126
Детето изпусна цялата торта на земята. Омммм, сипвам си едно и да яде к'вото намери, аз сядам да си чакам мача.

Общи условия

Активация на акаунт