Лидл 144 - Октомврийски новости

  • 139 379
  • 3 596
  •   1
Отговори
# 2 280
  • Пловдив
  • Мнения: 40 770
И аз взех намалени бургери и лаврак.
Приложението не работеше, картата да...ама аз така и нямах нищо с купон.

# 2 281
  • Мнения: 2 230
Аз се доредих до пилешките пържолки, но боровинки и при нас нямаше наобяд. Затова пък какво стълпотворение беше...
Кои бонбони са хубави за раздаване за Хелоуин? При нас минават само две групички по няколко деца и си мисля, че няма смисъл от голяма торба кило и половина......

# 2 282
  • Мнения: 25 739
Пратих ММ, понеже той е свободен. Купил е авокадо, но забравил италианските неща.
Какви сладки има в музикалните кутии? Май не ми се два 12лв само за кутията.
Превръзки взех светлозелени, не са уау...хартиени са ми. Ще пробвам с друг цвят преди да се откажа. В обедната почивка минах на спринт, имаше много хубави клинове-джегингс, ама къси беее...не пуснаха за високи жени нещо свястно!

# 2 283
  • Мнения: 591
Затова пък какво стълпотворение беше...

Аз като ви казвам, че ми е ала предколедно там тия дни и не смея да вляза с бебок, не ми вярвате 😂

# 2 284
  • Пловдив
  • Мнения: 4 696
И аз взех намалени бургери и лаврак.
Приложението не работеше, картата да...ама аз така и нямах нищо с купон.

Какви бургери са намалени тази седмица?

# 2 285
  • Мнения: 47 981
Тия от миналата Wink

# 2 286
  • Мнения: 10 162
Кои бонбони са хубави за раздаване за Хелоуин? При нас минават само две групички по няколко деца и си мисля, че няма смисъл от голяма торба кило и половина......
Взех буркана с бонбони (тип лакта са). Ще раздам бонбоните и ще ми остане после буркан 😄.

# 2 287
  • София
  • Мнения: 3 611
Извинявам се, но какво казахте за повторно използване на купон в друг ден? Става ли? Днес купих 3 пакета обезкостени бутчета, но ми се иска утре пак да отида и да взема за майка ми. Става ли номерът или ще са на редовна цена, ако взема утре?
В Кауфланд в момента има обезкостени бутчета на същата цена и ми се видяха доста по-хубави от лидълските.

# 2 288
  • Мнения: 730
Извинявам се, но какво казахте за повторно използване на купон в друг ден? Става ли? Днес купих 3 пакета обезкостени бутчета, но ми се иска утре пак да отида и да взема за майка ми. Става ли номерът или ще са на редовна цена, ако взема утре?
В Кауфланд в момента има обезкостени бутчета на същата цена и ми се видяха доста по-хубави от лидълските.
Може и да са по-хубави, не зная. Но там са по 7 лв/кг, а в Лидл по 5,50.

# 2 289
  • Мнения: 9 525
лидълските по принцип са ок, взимам от тях.

# 2 290
  • Мнения: 11 818
Ходих за боровинки (имаше доста касетки) беконче (последното взех) и още хавлиени кърпи. Но се прибрах и с яке. Simple Smile Взех си черно S, мерих и зеленото S, но го чувствах доста по-голямо от черното, а и имам други две зелени якета, макар и в различни нюанси.
Аз харесвам обезкостените бутчета в Лидл и сега купонните си бяха ок.

# 2 291
  • Мнения: 5 059
Някой взе ли джоланчето с кожата? Как е? Да не е пак във вакуум опаковки? Тази седмица сигурно най-рано в петък ще успея да ида до Лидл...

# 2 292
  • Мнения: 10 162
Мисля, че е във вакуумна опаковка джолана, така го мярнах (да не подведа само, че изобщо не му обърнах внимание, само набързо вчера погледнах витрините с месото на оферта).
Вчера взех и от италианския йогурт с лешници, не ми допадна на вкус.

Последна редакция: вт, 20 окт 2020, 09:40 от fenyx

# 2 293
  • Мнения: 11 818
Във вакуум е, Хърватска.

# 2 294
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Здравейте, гледам мебелите за баня, дали са добро качество, няма да имат достъп до вода, тъй като ще са след паравана, но все пак трябва да са влагоустойчиви, моля за отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт