Августовски бебета 2020 ! Тема 2

  • 15 390
  • 721
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 379
Честит рожден ден, на патерици! Другия месец ММ има РД и от сега говорим с баткото как да го изненадаме. Че тази година не можа да го празнува момчето ми в градината. Бяхме купили всичко,: балони, лакомства, направихме картонена торта Пес Патрул....и хоп Ковид. После забраниха в градината да се внася каквото и да било и той още си чака партито. Та ще наваксваме с чуждите рождени дни.
При нас големите паузи са изключения, не правило.
Тези дни нещо не ми стига времето да пиша. За играта има една любима играчка за бебета, която ползвам да закачам малката. Гимнастика , разнасям я и ѝ показвам различни неща у дома и на вън. Показвам я на огледалото. Още не харесва активната гимнастиката. Редувам да показвам различни по звук, цвят и форма дрънкалки. Свиря ѝ на баткото как ксилофона, танцувам и пея с нея на ръце или само да ме гледа. Пускам класическа музика, говоря, чета книжки, показвам ѝ като готвя различни неща. А тя като ме гледа как ям ще си изяде ръцете и ще ѝ изхвръкнат очите да ме гледа.

# 706
  • Мнения: 744
Ден 80- намерих време, за да си фотоепилирам краката Joy
Сутринта пак повърна и се задави. Явно млякото му е много вечер и сутрин като стане и връща остатъците. Днес ще му дадем по-малко.
Вчера го изведох пред блока и като му дойде часа за сън, ревна да се прибираме.
Заспа си на спалнята за една минута.
Сега спи в количката си, ама е в хола, а не навън.
Абе сигурна ли си, че не пишем за едно и също дете? Simple Smile)
Моя вече май няма да спи навън в количката, защото иска да гледа. Вчера го изведох и голямо оглеждане падна, чак се превъзбуди и почна да маха ръце крака. Прибрах го в къщи и заспа в хола на дивана. Почнах да пускам бг детски песнички от ютюб и много му харесват. Лошото е че през песен имат реклами!


Препоръчвам adblocker и ще се отървеш от досадните реклами.

# 707
  • Мнения: 7 898
Адблокер не може да махне реклама във видео, или може би не знам как да го направя.

# 708
  • Мнения: 744
Адблокер не може да махне реклама във видео, или може би не знам как да го направя.

Идеята на адблокъра е точно да махне рекламата, и на лаптопа и на телефона имам. Няма реклами. Пробвайте.

# 709
  • Мнения: 163
Момичета, в какво се състои гимнастиката, която правите с бебоците?

# 710
  • Мнения: 85
Адблокер не може да махне реклама във видео, или може би не знам как да го направя.

Идеята на адблокъра е точно да махне рекламата, и на лаптопа и на телефона имам. Няма реклами. Пробвайте.
Има специален addblocker за YouTube и с него не тръгват реклами.

# 711
  • Мнения: 7 898
Аз като ти казвам, че си приличат много по характер Stuck Out Tongue Winking Eye
И понеже много реве като го обличаме след баня, да кажа как му намерих цаката- слагам го под активната гимнастика и той почва да си гледа играчките, а аз му говоря и действам с обличането. Две вечери вече това върши страхотна работа.
И моя реве та се къса като го обличам след баня. Преди малко го преобличам и му сложих една играчка отпред и номера мина! Не успя гък да каже Simple Smile.
Трябва да проверим бащите нещо да не би да са едни и същи Simple Smile.

# 712
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Ох, аз не знам днес какво става, скок в растежа ли е, какво е, ама повече от 20 мин. не може да спи, буди се, мрънка, а му се спи.... И сополите бяха спрели, сега отново се върнаха, и като връща кърма , все през носа я връща, и той пак му се пълни със секрети...нямат край. Мрънкам си Grinning Знам, че вие ще ме разберете. Таткото по цял ден е на работа и малко взех да изперквам. Мечтая си да е пораснало вече бебето и да е поне на 1 годинка Joy

# 713
  • Мнения: 35 140
Страх ме е от тази нощ, която предстои и смяната на времето Sad

# 714
  • Мнения: 7 898
За тези чиито бебета се будят преди да са навлезли във фазата на дълбокия сън.

https://www.babysleepsite.com/sleep-training/wake-to-sleep-help-baby-short-naps/

# 715
  • София
  • Мнения: 799
Страх ме е от тази нощ, която предстои и смяната на времето Sad
И аз това мисля от 2-3 дни. Как точно да го направя това преминаване на новото време. Тамън що-годе някакъв режим вкарахме и сега наново. Мисля си, че може би с по 20 мин. плавно ще трябва да измествам хранането. Не знам, ще видим Sad

# 716
  • Мнения: 2 004
Моето пък днес само спи. Не знам какво ще правим нощес с тоя сън.
Баща му отиде за риба и на мен цял ден ми е скучно.
Исках да го изведа, обаче той се размрънка и докато го носих и му търсих бибата и той пак заспа.

# 717
  • Мнения: 7 898
И мен ме е страх! Храненето всеки ден е различно +/- 1 час и става в 6, което означава че май вече ще се буди в 5.
Нямам против да го нося цял ден на ръце, да се правя на маймуна, обаче това безсъние направо ме убива! Нищо друго не ми тежи така както липсата на сън.

# 718
  • Мнения: 35 140
Ау, скучно ... Как можа да го кажеш?? Аз заспал, незаспал, грабвам и го слагам в количката

# 719
  • Мнения: 2 004
Ау, скучно ... Как можа да го кажеш?? Аз заспал, незаспал, грабвам и го слагам в количката
Той твоят е кротичък.
Моят звяр не мога да го накарам да направи нищо, което не иска. Вчера нали орева квартала, че иска да се прибира и да си спи на спалнята. Днеска реших да им спестя озвучаването и просто го сложих да спалнята Joy

Общи условия

Активация на акаунт