УМБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 22

  • 27 104
  • 291
  •   2
Отговори
# 150
  • Мнения: 10
Здравейте, при нормално раждане колко време е престоя в болницата? Бебето при майката ли е и сега по няколко дами са в стая. Персонала мил и отзивчив ли е, споделете пресни мнения 😅 Ако ще имам избор на екип от болницата ли се обаждат на лекаря когато отида или аз също мога да звънна да кажа че имам контракции и тн. За първи път ми е и малко неизвестното ме плаши 😅

При нормално раждане престоят е 3 нощувки. Бебето стои при майката, като разбира се, може да кажеш да го вземат за през нощта(от 23ч. до 6ч.). По 3 жени в стая са. Персоналът е отзивчив, сравнително мили са. От болницата ще се обадят на лекаря, разбира се ти също можеш да се обадиш. Успех ти желая 🍀

# 151
  • Мнения: 37
Здравейте, всички АГ от болницата ли водят ЖК?
Предстои ми записване за проследяване на бременност и изпитвам затруднение в избора на лекар. Приемам препоръки Blush

# 152
  • Бургас
  • Мнения: 449
Здравейте, всички АГ от болницата ли водят ЖК?
Предстои ми записване за проследяване на бременност и изпитвам затруднение в избора на лекар. Приемам препоръки Blush
Мисля, че всички лекари израждащи в Девата водят ЖК някъде. Аз съм за доц. Ирмов, води ЖК в Света София Wink

# 153
  • Мнения: 109
Здравейте, всички АГ от болницата ли водят ЖК?
Предстои ми записване за проследяване на бременност и изпитвам затруднение в избора на лекар. Приемам препоръки Blush

Здравей! Аз раждах при дц. Ирмов, секцио. Не останах особено доволна. Ако си решила да раждаш нормално по- добре се довери на друг лекар! Няма да изпадам в подробности само ще споделя, че след операцията за 6 дни престои не дойде да ме прегледа нито веднъж! ( Звънна ми 2 пъти по телефона) Предположение, че си заплащаш почти двойно в сравнение с останалите лекари….
 С добро впечатление съм от д-р Йорданов!

# 154
  • Мнения: 549
Как стоят нещата с изписванията? Може ли в стаичката пак с бащата и примерно баба, дядо или майката взима детето и я "гонят" от болницата?

# 155
  • Мнения: 37
Здравейте, всички АГ от болницата ли водят ЖК?
Предстои ми записване за проследяване на бременност и изпитвам затруднение в избора на лекар. Приемам препоръки Blush

Здравей! Аз раждах при дц. Ирмов, секцио. Не останах особено доволна. Ако си решила да раждаш нормално по- добре се довери на друг лекар! Няма да изпадам в подробности само ще споделя, че след операцията за 6 дни престои не дойде да ме прегледа нито веднъж! ( Звънна ми 2 пъти по телефона) Предположение, че си заплащаш почти двойно в сравнение с останалите лекари….
 С добро впечатление съм от д-р Йорданов!

Здравей, благодаря за отговора! Твърдо секцио ще съм и твърдо не предпочитам Ирмов! Бях при Йорданов за пулс, попретупа ме, но беше любезен и е вариант. Мнение за д-р Минчев успя ли да получиш? И евентуално за анестезиолог?

# 156
  • Мнения: 10
Как стоят нещата с изписванията? Може ли в стаичката пак с бащата и примерно баба, дядо или майката взима детето и я "гонят" от болницата?

Може в стаичката да влезе бащата. Там обличат бебето, може да поискате акушерката да ви снима и това е всичко. 5 минути е цялата работа.

# 157
  • Мнения: 37
Аз съм много разочарована от изписването. Нямаше и 5 мин облякоха го и го подадоха на татко, а в същия момент на вратата вече водеха друго бебче. Не успяхме да си направим снимки. Толкова чакан момент, а така претупкан!

# 158
  • Мнения: 50
Чета хубави мнения за болницата като една от най- предпочитаните в Бургаски регион, много се надявам наистина да е така, първо раждане ми е и не знам какво да очаквам и как да се настроя 😅😅

# 159
  • Мнения: 109
Аз съм много разочарована от изписването. Нямаше и 5 мин облякоха го и го подадоха на татко, а в същия момент на вратата вече водеха друго бебче. Не успяхме да си направим снимки. Толкова чакан момент, а така претупкан!

Явно при всеки се получава различно. На нашето изписване имаше 10 човека + фотограф и се позабавихме даже доста (но беше неделя)

# 160
  • Мнения: 549
Аз съм много разочарована от изписването. Нямаше и 5 мин облякоха го и го подадоха на татко, а в същия момент на вратата вече водеха друго бебче. Не успяхме да си направим снимки. Толкова чакан момент, а така претупкан!

Явно при всеки се получава различно. На нашето изписване имаше 10 човека + фотограф и се позабавихме даже доста (но беше неделя)
Кога е било това? Не мога да повярвам, че са разрешили толкова хора. Питахте ли предварително дали може?

# 161
  • Мнения: 50
Здравейте, да попитам при раждането секцио в болницата водят ли бебето в реанимация за пробни кърмения и кога местят родилката в нормална стая за да е с бебето 🙂

# 162
  • Бургас
  • Мнения: 10 358
Мен ме свалиха в стаята 2-3 часа след операцията.
Бебето ти го водят, за да го видиш, но ти го оставят едва когато се раздвижиш, махнат катетъра и можеш да обслужваш себе си и него сама. При мен това се случи ден и половина след операцията.

# 163
  • Мнения: 2 883
Родих февруари миналата година секцио в 9 вечерта. На следващия ден в 10 ме раздвижиха и още рехабилитатора беше в стаята когато ми донесоха и оставиха бебето. Това беше мое желание. Ако и вашето е такова им кажете, ще се съобразят с вас. Обикновено мисля че чак след 2-3 дни го носят бебето за постоянно при майката.
Близостта на бебето много ме мотивира и помогна в супер бързото възстановяване.
Леко раждане и на вас ☺️

# 164
  • Мнения: 109
Родих февруари миналата година секцио в 9 вечерта. На следващия ден в 10 ме раздвижиха и още рехабилитатора беше в стаята когато ми донесоха и оставиха бебето. Това беше мое желание. Ако и вашето е такова им кажете, ще се съобразят с вас. Обикновено мисля че чак след 2-3 дни го носят бебето за постоянно при майката.
Близостта на бебето много ме мотивира и помогна в супер бързото възстановяване.
Леко раждане и на вас ☺

Мен също това много ме мотивира, иначе сигурно и 3 дни нямаше да стана от леглото   😀

Общи условия

Активация на акаунт