УМБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 22

  • 27 726
  • 294
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 57
Здравейте,някоя да е раждала секцио в Девата с положителен тест за Ковид?Колко време стояхте даваха ли Ви информация за бебето?Имах планувано секцио за 24.01,но понеже съм положителна ще ми правят днес операцията и поне да знам какво да очаквам.

# 166
  • Мнения: 549
Здравейте,някоя да е раждала секцио в Девата с положителен тест за Ковид?Колко време стояхте даваха ли Ви информация за бебето?Имах планувано секцио за 24.01,но понеже съм положителна ще ми правят днес операцията и поне да знам какво да очаквам.
Кофти ситуация. Дано да го прекараш леко! Сигурна съм, че всичко с бебчо ще е ок. Моля, пиши каква е била процедурата с теб и бебето в тази ситуация.

# 167
  • Мнения: 57
Здравейте,някоя да е раждала секцио в Девата с положителен тест за Ковид?Колко време стояхте даваха ли Ви информация за бебето?Имах планувано секцио за 24.01,но понеже съм положителна ще ми правят днес операцията и поне да знам какво да очаквам.
Кофти ситуация. Дано да го прекараш леко! Сигурна съм, че всичко с бебчо ще е ок. Моля, пиши каква е била процедурата с теб и бебето в тази ситуация.


Операцията мина успешно благодарение на д-р Татарова и целия екип.В момента съм в ковид отделението,а бебето е в неонатология.Успокоиха ме,че всеки ден ще ми дават информация за нея и по възможност ще я снимат и ще ми я показват.Аз ще съм на антибиотик за да може,като ни изпишат да съм здрава.През това време ще се опитам да поддържам кърма и тя да не спре или да стане мастит.

# 168
  • Мнения: 113
Здравейте,някоя да е раждала секцио в Девата с положителен тест за Ковид?Колко време стояхте даваха ли Ви информация за бебето?Имах планувано секцио за 24.01,но понеже съм положителна ще ми правят днес операцията и поне да знам какво да очаквам.
Кофти ситуация. Дано да го прекараш леко! Сигурна съм, че всичко с бебчо ще е ок. Моля, пиши каква е била процедурата с теб и бебето в тази ситуация.


Операцията мина успешно благодарение на д-р Татарова и целия екип.В момента съм в ковид отделението,а бебето е в неонатология.Успокоиха ме,че всеки ден ще ми дават информация за нея и по възможност ще я снимат и ще ми я показват.Аз ще съм на антибиотик за да може,като ни изпишат да съм здрава.През това време ще се опитам да поддържам кърма и тя да не спре или да стане мастит.

Всичко ще бъде наред! Скоро ще се гушкате с бебка. 🙂

# 169
  • Мнения: 49
Здравейте,

Има ли някоя майка, раждала в Дева Мария от септември 2021 нататък, и платила комбинирания пакет прегледи, които се правят още като се роди бебето? Интересува ме дали сте минали прегледа при офталмолог? Благодаря!😊

# 170
  • Мнения: 2 883
Да, аз. Родих февруари 2021-ва, а прегледа минахме няколко месеца по-късно, защото идваше гостуващ лекар. Те ми се обадиха да ми запазят час според графика им, беше събота.

# 171
  • Мнения: 49
Да, аз. Родих февруари 2021-ва, а прегледа минахме няколко месеца по-късно, защото идваше гостуващ лекар. Те ми се обадиха да ми запазят час според графика им, беше събота.

Благодаря Ви! Интересува ме конкретно след септември 2021, защото аз родих тогава и все още никой не ми се е обадил. Интересно ми е този доктор идвал ли е изобщо или не.

# 172
  • Мнения: 2 883
Ох извинявай, не знам защо реших, че си писала септември 2020-та 🤦
На нас ни се обадиха след 2 месеца точно за преглед (сега погледнах датата).

# 173
  • Мнения: 543
Някой, който е раждал скоро в Дева Мария, може ли да каже какви са актуалните цени в момента за секцио, колко време след секциото е раздвижването и бебето още ли го носят на 3 ден при майката?

# 174
  • Мнения: 50
Преди два месеца родих в Дева Мария, платих 1100лв за избор на екип и бебето ми го донесоха на 2ри ден след раздвижването за 2 3 часа, вечерта се чувствах добре и го поисках за още 1 2 часа. На 3ти ден ми го доведоха след сутришната им визитация и можеше да си остане при мен през цялото време 🙂

# 175
  • Мнения: 37
Преди два месеца родих в Дева Мария, платих 1100лв за избор на екип и бебето ми го донесоха на 2ри ден след раздвижването за 2 3 часа, вечерта се чувствах добре и го поисках за още 1 2 часа. На 3ти ден ми го доведоха след сутришната им визитация и можеше да си остане при мен през цялото време 🙂

Какво включваха тези 1100 лева? От калкулатора в сайта им разбирам, че 500 лева е избор на екип (с изкл. на доц. Ирмов) другото като подобрени условия ли е записано?

# 176
  • Мнения: 543
А сега гледах, че цената с избор на екип е 1350 вече, вдигнали са цените.

# 177
  • Мнения: 37
А сега гледах, че цената с избор на екип е 1350 вече, вдигнали са цените.

О, да вярно!

# 178
  • Мнения: 10
Някой, който е раждал скоро в Дева Мария, може ли да каже какви са актуалните цени в момента за секцио, колко време след секциото е раздвижването и бебето още ли го носят на 3 ден при майката?

Избор на екип- 500лв.
Престой в болницата- 850лв. (Декември беше 550лв.)

# 179
  • Мнения: 57
Извинявам се за това,което ще напиша,но тези хора в час ли са….850 лв престой и то с такова обслужване.Родих януари месец,единственото адекватно отношение беше от лекарите на визитация.Сестрите идваха изнервени аз ги питам нещо те с триста зора ми отговарят с половин дума.Не съм човек който да се заяжда и реших да не обръщам внимание.Но вече ми дойде в повече,когато ни изписаха и имах въпроси към д-р Тодорова (педиатърката) и тя ми отговори-Хайде,че бързам! 😁
Второ дете ми е,което означава,че щях да и задам 2 въпроса не 200,но това не я оправдава,на мое място можеше да е нова мама,която се притеснява от прибирането в къщи и би била по-спокойна ако педиатърката и обясни някои неща.Жалко,че болница с толкова добри лекари,персонала е под всякаква критика.Не коментирам момичетата на информация,трябваше да им обясня 3 пъти,че искам болничен,предвид,че аз не съм единствената,която след престоя в болницата иска болничен им беше много трудно.Но реших да си замълча за цялото това приключение в болницата и да си се прибера в къщи и да се радвам на малката.Най култовото беше,че изписаха малката с жълтеница доста беше жълтичка и 2 дена по-късно ни приеха в окръжна (понеже там работи педиатъра ни)за да и вливат глюкоза и да я поставят на лампа понеже в Дева Мария не го направиха.

Общи условия

Активация на акаунт