Ел. помпи за кърма различни от Авент и Медела

  • 672
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 215
Здравейте,
Интересувам се дали някоя мама е ползвала ел. помпа за кърма на NUK, Chicco, Babyone? Дали са без BPA и могат ли да се стерилизират? Доволни ли сте?

# 1
  • Мнения: 2 585


Ползвала съм такава и съм доволна.

# 2
  • Мнения: 2 352
Извън тези марки беше моята. Поръчвана е от алиекспрес, китайска някаква марка. С идеята ако се наложи постоянно ползване да си купя по- висок клас. Беше електрическа и за двете гърди едновременно. Многооо добра работа ми свърши. Наложи се няколко месеца да се цедя постоянно. В болницата ползвах на една от известните марки. Честно казано не видях разлика.

# 3
  • Мнения: 215


Ползвала съм такава и съм доволна.
А тя може ли да се слага в стерилизатор?

# 4
  • Мнения: 10 583
Електронната част, не, разбира се. Другите пластмасови части - да.

# 5
  • Мнения: 31
Ще се включа с малко опит тук. С първото ми дете бях с автоматична медела - вършеше си работата, но ме връзваше на едно място, в определена поза, за по 1 час на помпане. Сега с второто дете мисля да заложа на безжична по препоръка на моя приятелка. Тя живее в чужбина и ползваше успешно mamashy, докато е на работа.
Все още нямам личен практически опит с безжична, но тъй като съм решила да заложа на такава, го споделям като повод за размисъл на други майки, на които им предстои това приключение.

Общи условия

Активация на акаунт