Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 20

  • 48 529
  • 739
  •   1
Отговори
# 120
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Таргет от страна на моята 10- годишна е непостигнат- детето твърди, че по- тъпа реклама едва ли някой може да измисли.

# 121
  • София
  • Мнения: 17 259
Хахаха, Тарти Simple Smile Трудна публика:)

# 122
# 123
  • София
  • Мнения: 62 595
Правилно, поне ще изкара една хубава Коледа - ще пие на спокойствие.
Има една реклама с ужасна песничка за почистващ препарат. Тази майка направо я съжалих - цял ден чисти и пак не изчистила като хората.

новата реклама за пералнята и сушилнята с костюма на Дядо Коледа е забавна.

# 124
  • Мнения: 15 300
Максо бг ли бяха там някакви бързи кредити - две кокошки се кифлеят: И си караш колата и си харчиш париЧКИТЕ!
Много тъпа реклама.

# 125
  • Мнения: 68 583
Харчиш друг път. Сигурно Ристе ще им връща парите..или ??

# 126
  • Мнения: 10 930

Да, някакъв фейк профил. В същата реклама на румънски този човек се казва Адриан, а в гръцкия вариант е Панайоти Grinning https://youtu.be/gnnrf4PmF0Y

Рекламата на Джъмбо тази година е пълен потрес. А я пускат постоянно. Гледах ТЛС в продължение на 1 час днес и там прекъсват на всеки 10 минути за реклама... и всеки път новата 2-минутна реклама на Джъмбо. КОШМАР! Не знам с какъв бюджет разполагат, но тая реклама е нонстоп по всички телевизии

# 127
  • Мнения: 10 930
Има една реклама "втресе ме" и всеки път като я чуя си казвам, че е някоя реклама за настинка, съответно и за лекарство, а то било TRESemmé, хахахахаха

# 128
  • на село
  • Мнения: 3 898
Рекламата на Джъмбо, която в началото помислих , че дават филм, е любима на моя внук / на 1год и 8 мес/ гледа я с отворена уста, дори не мига, освен тези на Киндер, друго нищо не му привлича така вниманието.

# 129
  • DE
  • Мнения: 9 068
Една немска реклама направо ми напълни очите със сълзи.

# 130
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 407
Напълниха ми се очите, много затрогваща реклама.... като знам, че няма да ги видя тази Коледа...
Пред иняколко години имаше една много хубава на Едека.

# 131
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Наистина чудесна реклама.

От харесваните напоследк от мен е на шоколада Нутела с празните буркани и уловените мигове.

# 132
  • София
  • Мнения: 8 103
Теленор са направили реклама само с торти и сладкиши, нямат милост BirthdayCookieChocolate Bar

# 133
  • на село
  • Мнения: 3 898
Теленор са направили реклама само с торти и сладкиши, нямат милост BirthdayCookieChocolate Bar

Това е изтезание, на мен ми останаха очите в пастите и тортите, въобще не чух какво рекламират, то затова утре ще правя бисквитена с маскарпоне Blush

# 134
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Като казахте Теленор се сетих и за А1 са с хубава реклама.

Общи условия

Активация на акаунт