Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 20

  • 48 637
  • 739
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 10 991
"Пръсках, лъсках, мих и ви защитих! Идвайте деца, чака ви игра!"
Песничката много ме кефи, по скоро мелодийката и гласа, едни такива нежнички. Жалко, че е картичка. Много е приятна.
"Пръсках, лъсках, ЧИСТИХ, мих" Wink
Има и една песничка "Диклак макс гел... той много ми помага, с него всички сме добре" , хаха

# 196
  • Мнения: 15 313
Анди, мен мелодийката ме кефи. То чистенето и търкането е ясно и без песен, ама с песен е по приятно. Grinning

Пп Diziler, пропуснала съм думичка, но не е фатално, разбра се за какво иде реч. Grinning

# 197
  • Мнения: 10 991
Е да, но мелодията се накъсва така, трябва да е 7 срички... пръс-ках-лъс-ках-чис-тих-мих... хахаха. Албена Вулева ли ти е на аватара?

Между другото най-отвратителната реклама (по-скоро промо) е авторекламата на "Доктор Пъпкотрепач" по ТЛС. То са кисти, то са пъпки, то е описание колко са течни и миризливи, как миришели на нещо средно между пот и мръсни крака. И това нещо върви през 10 минути... Ако гледаш предаване по ТЛС, на всеки 10 мин. прекъсват за реклами и тази гадория ВИНАГИ я дават

# 198
  • Мнения: 15 313
Не. На аватара съм аз, с филтри. Joy

# 199
  • Мнения: 10 991
А, окей. Заприлича ми на:
Скрит текст:

# 200
  • София
  • Мнения: 19 249
Мен точно тази песничка и цялата реклама ме ужасяват. Цял ден търкане, лъскане и миене!
Мен ме ужасява този манталитет - да се хвалиш точно с тези дейности. Необходимо зло е, съгласна съм, но чак да пееш. Да не говорим, че лъскането на банята не зная с какво защитава

# 201
  • Мнения: 18 985
"Пръсках, лъсках, мих и ви защитих! Идвайте деца, чака ви игра!"
Песничката много ме кефи, по скоро мелодийката и гласа, едни такива нежнички. Жалко, че е картичка. Много е приятна.
"Пръсках, лъсках, ЧИСТИХ, мих" Wink
Има и една песничка "Диклак макс гел... той много ми помага, с него всички сме добре" , хаха
Аз в началото си мислех, че е реклама на Икея, тъй като телевизорът често е силно намален, ако е пуснат, а мебелите, които пръскат, лъскат, чистят и мият, са от Икея - бебешкото столче за хранене, детските столчета и пр.

# 202
  • Мнения: 15 313
Като каза Икеа, се сетих един виц.
Мерцедес поръчвали от Икеа и им били клиенти, но така се случило, че Икеа им се наложило да поръчат от Мерцедес микробуси и.. получили поръчката с указание как да сглобят. Joy

# 203
  • Мнения: 10 991
Това със сглобяването е голям тормоз. Никой не е длъжен да разбира от това. Скоро си поръчах кухненски шкаф, имаше 16 вида бормички...

Поне спряха гадните коледни реклами

# 204
  • София
  • Мнения: 62 595
Не сте гледали внимателно филма за икеа по НГ - идеята на фирмата е била "мебели в кутия" за по-лесно транспортиране, а не "на потребителя да му е лесно". Защо си купувате неща, които не можете да сглобите?

# 205
  • Мнения: 10 991
А как иначе? Навсякъде ги продават във вид на дъски, разглобени. В моя случай дори не ставаше въпрос за Икеа. Както и да е, с чужда помощ, се справихме. Но не е окей това. Не всеки разбира. Все едно да си купуваш кола и да ти я продадат на части. Примерът с Мерцедес беше точно на място

# 206
  • Мнения: 68 646
А как ще качиш сглобена спалня на 5 етаж и през вратата?

Може да опаковат в един кашон и по един майстор Joy

# 207
  • София
  • Мнения: 62 595
Напротив, за икеа всичко е точно, защото те следват това, което са заявили - продават ти мебели в кутия. Който не умее да сглобява, да не се захваща. И не, не е все едно да ти продадат кола на части, защото никой до момента не ти е казал "ей, колата е на части  - оправяй се". Мерцедес никога не са казвали "кола в кутия".

# 208
  • Мнения: 68 646
Икея е като лего.

В амазон един беше писал отзив че легото му дошло счупено Joy..демук несглобено Stuck Out Tongue Winking Eye

# 209
  • Мнения: 18 985
А как иначе? Навсякъде ги продават във вид на дъски, разглобени. В моя случай дори не ставаше въпрос за Икеа. Както и да е, с чужда помощ, се справихме. Но не е окей това. Не всеки разбира. Все едно да си купуваш кола и да ти я продадат на части. Примерът с Мерцедес беше точно на място

Повечето фирми, включително и Икея, предлагат опция и за монтаж. Естествено, не е без пари, ама ако искаш:
https://www.ikea.bg/customer-support/siteservices/assembly/

Общи условия

Активация на акаунт