Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 20

  • 48 696
  • 739
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 19 249
Не знам дали има по-дразнеща за мен реклама от тези за някакви кредити - "и си караш колата, и си харчиш парите".
Особено като кажат "паричките". Издивявам.

# 301
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Най-странното е, че девойката с "паричките" няма вид на долна кифла, а баш на такава искат да я докарат.

# 302
  • Мнения: 1 708
Попадам 2 пъти на някаква реклама с едно улично куче, дето си няма дом и едно момиченце тъжно го гледа през прозореца. Мислех, че е някаква кампания на някое от НПО-тата за осиновяване на бездомни кучета, пък тя се оказа на някаква дограма. Не е лоша, макар, че за мен фокусът е повече върху социалната част. Може път и това да се искали да постигнат знам ли....но като я гледам ми се приисква да осиновя куче, не да си сменя дограмата...

И на мен ми направи впечатление това. Очаквах друго да рекламират, а не дограма.


Много ми харесва мелодията на рекламата на Изи пей, но сюжета не чак толкова - за мъжът, който отива уж да плаща сметки, но всъщност се забавлява с приятели, а сметките плаща он-лайн.

# 303
  • Мнения: 8 889
Попадам 2 пъти на някаква реклама с едно улично куче, дето си няма дом и едно момиченце тъжно го гледа през прозореца. Мислех, че е някаква кампания на някое от НПО-тата за осиновяване на бездомни кучета, пък тя се оказа на някаква дограма. Не е лоша, макар, че за мен фокусът е повече върху социалната част. Може път и това да се искали да постигнат знам ли....но като я гледам ми се приисква да осиновя куче, не да си сменя дограмата...

Много тъпа реклама. Една година го гледаха това куче - и в дъжд, и в пек, и в студ, и накрая го прибраха Flushed
Малко Икеа стил са се опитали да наподобят, нооо много несполучливо.

# 304
  • Мнения: 3 727
Пак пуснаха коня.......на бисквитите траяна, изнервя ме девойката как се смее пресилено

# 305
  • 1444
  • Мнения: 1 059
Като прочетох за коня на Траяна се сетих  - вчера попаднах на нова простотия от поредицата Олд Спайс. Определено са ми мега нелогични тези реклами, не виждам нищо креативно, нито затрогващо, нито смешно, пълен абсурд и безвкусица.

# 306
  • Мнения: 68 668
Аааа на олд спайс ме кефят.
Особено оная базовата с " Аз съм на кон"... Joy

# 307
  • Мнения: 3 732
И аз не разбирам замисъла на кучето и дограмата, но ме кефи идеята за осиновяването. Напомня ми на една друга от моето детство, която не знам как да намеря.

Малко русо момченце гледаше през прозореца валящия сняг, гушкаше плюшена мече и гледаше снега през прозореца. Рекламата завършваше с У дома е там където има пудинг! Пудинг на доктор Йоткер!

# 308
  • Мнения: 250
Попадам 2 пъти на някаква реклама с едно улично куче, дето си няма дом и едно момиченце тъжно го гледа през прозореца. Мислех, че е някаква кампания на някое от НПО-тата за осиновяване на бездомни кучета, пък тя се оказа на някаква дограма. Не е лоша, макар, че за мен фокусът е повече върху социалната част. Може път и това да се искали да постигнат знам ли....но като я гледам ми се приисква да осиновя куче, не да си сменя дограмата...

Много тъпа реклама. Една година го гледаха това куче - и в дъжд, и в пек, и в студ, и накрая го прибраха Flushed
Малко Икеа стил са се опитали да наподобят, нооо много несполучливо.

Точно моите мисли! Защо изобщо засягат темата за осиновяването, ако кучето седи навън цяла година? Грешно на много нива!

# 309
  • Мнения: 68 668
Току що гледах реклама на сникърс криспи..нова за мен. Хареса ми.
С един льоло, който уж губи опора при катерене по отвесна скала, и с женско гласче вика Аааааааа Joy
Па той легнал се оказа, и един козар с коза го гледа възмУтено Joy
Много драматизираш, когато си гладен...

Абе кефи ме..Grinning

# 310
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
О, да! Забавна е. Проявили са креативност.
Но явно отдавна не си попадала на реклами
Скрит текст:
Да... както писах - и на мен също. Ето я:

И за другата, която писах, че ми е много забавна - на Сникърс:

# 311
  • Мнения: 68 668
О, сори. А следя темата..
Ама затуй написах че за мен, е нова Grinning

# 312
  • София
  • Мнения: 62 595
на бейк ролс е много забавна  с младежа и момичетата на магистралата. Много приятна закачка си правят с пиците, хамбургерите и донътите.

# 313
  • Мнения: 15 317
А мен ужасно ме дразни музикалния фон на тази реклама с бейк ролса. Дъ дъ дъ.. направо издивявам като я чуя.

# 314
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
На мен пък ми направи впечатление друго. Младежът кара отпред, изпуска пакета, той се "залепя" на предното стъкло на колата на момичетата. Дотук добре, но... в следващия момент младежът ги изпреварва. Joy
Ето я, но с гръцки субтитри:

Общи условия

Активация на акаунт