Лотария "Зелена карта" 2022

  • 80 423
  • 1 233
  •   1
Отговори
# 45
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 034
Здравейте, а може ли все още да се попълнят документите за последната лотария или вече е минал срока?
За ДС 260 ли става дума или за апликация за лотарията? Не става дума от питането.

Да за ДС 260 питам, извинявайте. Тази година беше изтеглен съпруга ми и понеже цяло лято не подадохме документите се чудя дали не сме пропуснали срока, тъй като постоянно ми дава грешка като се опитам да вляза в апликацията. Ако успея пък ме изхвърля след няколко минути.
Ако сте изтеглени  тази година, би трябвало да може да се попълни. Не знам защо ви дава грешка.

# 46
  • Мнения: 1 842
Сменете браузъра, когато ви изхвърля понякога е от него. За 2 теглене няма!

# 47
  • Мнения: 3 510
Имам един въпрос , от няколко места чух че има и второ теглене , или някога е имало , но официална информация не намирам , дали наистина има ?
Една от годините е имало второ теглене, защото е станало някаква грешка и са анулирали първото. Ще ви излъжа точно коя година е било, но е било по изключение, а не че попринцип има.

# 48
  • Мнения: 419
Две тегления последно имаше на DV2017, апликациите се подаваха октомври - ноември 2015, тегленето беше през Май 2016 и второ теглене Август. Спомням си добре, защото това беше и първата лотария в която участвахме.
@Blackbling, за случая, който говориш е DV2012, тогава всички са били изтеглени, които са подали в първите дни на отваряне на прозореца за пускане на апликации (първите няколко дни на Октомври), имало е случаи съпруг и съпруга са били изтеглени, защото един след друг си пускат апликации и реално компютъра дърпа и двамата. Съответно се усещат за издънката и отменят всички, които са били изтеглени и направиха наново теглене, тези които бяха изтеглени от първия път "пиха студена вода", а имаше хора които бяха изтеглени пак и от второто теглене.

Последна редакция: вт, 06 окт 2020, 15:36 от Scott

# 49
  • Мнения: 78
Две тегления последно имаше на DV2017, апликациите се подаваха октомври - ноември 2015, тегленето беше през Май 2016 и второ теглене Август. Спомням си добре, защото това беше и първата лотария в която участвахме.
@Blackbling, за случая, който говориш е DV2012, тогава всички са били изтеглени, които са подали в първите дни на отваряне на прозореца за пускане на апликации (първите няколко дни на Октомври), имало е случаи съпруг и съпруга са били изтеглени, защото един след друг си пускат апликации и реално компютъра дърпа и двамата. Съответно се усещат за издънката и отменят всички, които са били изтеглени и направиха наново теглене, тези които бяха изтеглени от първия път "пиха студена вода", а имаше хора които бяха изтеглени пак и от второто теглене.

Значи не е практика и няма шанс и тази година да изтеглят два пъти Sad

# 50
  • Мнения: 552
Не, не е практика, само едно теглене има по принцип.

Аз се все още се чудя дали и тази година да пропусна или да се регистрирам.

# 51
  • Мнения: 25 645


Да за ДС 260 питам, извинявайте. Тази година беше изтеглен съпруга ми и понеже цяло лято не подадохме документите се чудя дали не сме пропуснали срока, тъй като постоянно ми дава грешка като се опитам да вляза в апликацията. Ако успея пък ме изхвърля след няколко минути.
С какъв номер сте? Ако е голям, няма повод за бързане. Ако е под 10к обаче, подавайте си ДС260 по скоро.
Успех.
Ако ви интересува, изтеглените имаме чат група, пишете ми на лично да ви добавя.

# 52
  • Down south
  • Мнения: 7 617
Аз се все още се чудя дали и тази година да пропусна или да се регистрирам.
Защо се чудиш?

# 53
  • Мнения: 64
Здравейте, нова съм и за първа година ще пускам документи за зелена карта, но имам нужда от помощ.
Като цъкна на линка от първата страница за кандидатстване ми излиза страница на която изписва едно голямо THANK YOU и под него има опция за проверка на статуса за 2021 и 2020 година, нищо друго. Въпроса ми е откъде да кандидатствам за 2022г.?

# 54
  • Мнения: 1 842
Здравейте, нова съм и за първа година ще пускам документи за зелена карта, но имам нужда от помощ.
Като цъкна на линка от първата страница за кандидатстване ми излиза страница на която изписва едно голямо THANK YOU и под него има опция за проверка на статуса за 2021 и 2020 година, нищо друго. Въпроса ми е откъде да кандидатствам за 2022г.?

The State Department will begin accepting online registrations for the Fiscal Year (FY) 2022 Diversity Visa (DV) lottery starting Wednesday, October 7, 2020 at noon EDT. Foreign nationals who wish to enter the lottery have until Tuesday, November 10, 2020 at noon EST to file online.


Ще започне следобед при нас/сащ/ е още сутрин има часова разлика . Пробвай след около 4-5 часа.

# 55
  • Мнения: 64


The State Department will begin accepting online registrations for the Fiscal Year (FY) 2022 Diversity Visa (DV) lottery starting Wednesday, October 7, 2020 at noon EDT. Foreign nationals who wish to enter the lottery have until Tuesday, November 10, 2020 at noon EST to file online.


Ще започне следобед при нас/сащ/ е още сутрин има часова разлика . Пробвай след около 4-5 часа.


Ох ама съм! Sweat Smile
Благодаря!

# 56
  • София, България
  • Мнения: 812
Много успех на всички! Simple Smile

Миналата година пропуснах, тази година ще се опитам - трети път за щастие! Blush

Днес или утре ще намина да си направя снимка, после ще си подам апликацията и ще чакам за месец май!

Благодаря за новата тема на Miraj* Hug

# 57
  • Мнения: 1 000
Мъжа ми си изтървал последната цифра на паспорта в апликейшъна 🤦‍♀️Нищо не може да се направи,нали?

# 58
  • Сф
  • Мнения: 4 723
Не, нищо. Да не подава втори път, защото ще го дисквалифицират.

# 59
  • Мнения: 1 000
Да, за друго заявление знам,че не бива. Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт