Лотария "Зелена карта" 2022

  • 80 479
  • 1 233
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 419
Scott, ок ли си да помоля модератор да добави линк в първият пост към твоят коментар със статистиката?
Разбира се !

# 31
  • Мнения: 5
Здравейте, а може ли все още да се попълнят документите за последната лотария или вече е минал срока?

# 32
  • Мнения: 25 673
Надявам се Скот, и хора като него да бъдат изтеглени тази година. Много труд полага, само в една тема.

# 33
  • Мнения: 12
Здравейте. Тази година за първи път ще участвам. Разглеждам предишен формуляр за зелена карта и исках да попитам за завършен бакалавър “University degree” ли трябва да избера.

# 34
  • Мнения: 419
Сега видях че за DV 2021 са изтеглени 132,404 апликанта в световен мащаб и 250 визи от 55 000 ще бъдат дадени по програмата NACARA. Доста голяма бройка е изтеглена и ме съмнява че доста от тях няма да стигнат до интервю или ще окапят.

# 35
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 046
Здравейте, а може ли все още да се попълнят документите за последната лотария или вече е минал срока?
За ДС 260 ли става дума или за апликация за лотарията? Не става дума от питането.

# 36
  • Мнения: 1
Здравейте,
А проблем ли е, ако паспортът ми изтича след 3 месеца. Трябва ли да изкарам нов паспорт само за да кандидаствам ?

# 37
  • Мнения: 419
Здравейте,
А проблем ли е, ако паспортът ми изтича след 3 месеца. Трябва ли да изкарам нов паспорт само за да кандидаствам ?
Не е проблем, може да го сканираш след три месеца и ако те изтеглят може да го покажеш на интервюто.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 32
Сега видях че за DV 2021 са изтеглени 132,404 апликанта в световен мащаб и 250 визи от 55 000 ще бъдат дадени по програмата NACARA. Доста голяма бройка е изтеглена и ме съмнява че доста от тях няма да стигнат до интервю или ще окапят.

Да, и от 132 к. само 348 за България, това ми се вижда много малко в сравнение с предни години.

# 39
  • Мнения: 419
@Sandradi Не са малко изтеглените, като се има в предвид подалите апликации, около 14 400, като сравним с предходни години е имало по над 50 000. Общо взето процента на изтеглени не е малък от БГ или се поддържа същия.

# 40
  • Мнения: 1 000
Снимките във фото студио ли ги правите? Миналата година ги направихме във фото, но се чудя дали може вкъщи с хубав фотоапарат? Или пък с телефон?

# 41
  • Мнения: 5
Здравейте, а може ли все още да се попълнят документите за последната лотария или вече е минал срока?
За ДС 260 ли става дума или за апликация за лотарията? Не става дума от питането.

Да за ДС 260 питам, извинявайте. Тази година беше изтеглен съпруга ми и понеже цяло лято не подадохме документите се чудя дали не сме пропуснали срока, тъй като постоянно ми дава грешка като се опитам да вляза в апликацията. Ако успея пък ме изхвърля след няколко минути.

# 42
  • Мнения: X
Здравейте, след 3-годишна пауза, тази година ще подаваме отново документи. Четох, че споменавате за проблеми с тегленето и кандидатстването последните 2 години. Може ли да разкажете на кратко какви проблеми е имало. Преди години си спомням, че имаше гаф с грешно изтеглените хора, дано да не е имало пак такава случка, че е доста неприятно.

SoLucky*, ако не ме лъже паметта ти беше активна в старите теми преди няколко години и кандидатстваше още тогава. Радвам се, че най-накрая са те изтеглили, явно все пак упоритостта са отплаща Grinning
 
Успех на всички и повече изтеглени тази година, тъй като числото 300 ми е доста демотивиращо.

# 43
  • Мнения: 78
Здравейте , ние имаме туристически визи от две години , участваме и в лотарията , надявам се да спечелим тази година Simple Smile

# 44
  • Мнения: 78
Имам един въпрос , от няколко места чух че има и второ теглене , или някога е имало , но официална информация не намирам , дали наистина има ?

Общи условия

Активация на акаунт