Нежелани чатове от миналото

  • 6 266
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 4
Здравейте бг мами!Преди време имах заигравка с едно момче,но всъщност нищо сериозно,дори не е имало секс,но сегашният ми приятел е много ревнив.Та с дума дайте някоя идейка как може да изчезне този чат във Фейсбук или дайте някой добър хакер.ThinkingGrin
Само и да се уточня чата на момчето от месинджъра му.Не мога да го накарам да го изтрие.Ситуацията е малко по деликатна.Двамата се оказа,че всъщност са били приятели

Последна редакция: сб, 03 окт 2020, 21:29 от vik_68

# 1
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589

Чатовете във фейса се трият, както много други неща.

Последна редакция: сб, 03 окт 2020, 09:46 от bubanka

# 2
  • Мнения: 15 619
Не знаеш как да си изтриеш чата ли?

# 3
  • София
  • Мнения: 4 303
А защо трябва приятелят ти да знае?

# 4
  • Мнения: X
Чатове се трият, аз съм трила и блокирала, но заради себе си, не заради други. Настоящият ти или да се научи да не си вре гагата , където не му е работа, или го разкарай.

# 5
  • Мнения: 1 678
Оставам без думи понякога..

# 6
  • Мнения: 3 124
Основния ти проблем не е болната ревност на приятеля ти, а как да изтриеш чат?!

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Отваряш чата, горе до името му има падащо меню, избираш "изтриване на чата" и готово

# 8
  • Мнения: 138
Тя явно иска този чат да не фигурира и в профила на въпросното момче.

# 9
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 282
Приятелят ти няма никакво право да ти държи сметка за  минали отношения,нито да ти рови в телефона или лаптопа...
Помисли върху това и не позволявай да те тормози..

# 10
  • Мнения: 4 954
По-лесно щеше да си решиш проблема ако беше питала чичко Гугъл.
Сигурна съм, че стъпка по стъпка ще прочетеш как да изтриеш чат в месинджър .
Друг е въпроса, защо някой трябва да нарушава личното ти пространство, ровейки се в телефона ти.И защо ти го приемаш за нормално.
Пък ревност от миналото ти съвсем.
Искаш да се доказваш, правейки се на нещо, което не си..за да задържиш някой ли?

# 11
  • Мнения: 2 039
Изтриването е лесно.По скоро помисли за характера на сегашния си приятел,щом се притесняваш от някакъв чат в миналото.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Ех, ама сте и вие... Grinning Девойката очевидно не пита как да изтрие чата от нейния профил. Това и 7-годишните го могат.
Споменала е, че иска разговорът "да изчезне", демек – да не фигурира никъде. Wink

# 13
  • Мнения: 4
Момичета знам как да изтрия чатове от собственият си месинджър.Въпроса е как да изтрия същият този чат и от неговият профил😂
Помагайте

# 14
  • Мнения: 3 124
Пиши на другия човек и го помоли да го изтрие. Но не разбирам защо е нужно.

# 15
  • Бургас
  • Мнения: 241
Блокирай другия човек във фейсбук, май изчезваше и от месинджър така. Т.е. и да те търси по име в  месинджър, не те вижда. Ако го блокираш само в месинджър, хисторито се вижда.

# 16
  • Мнения: 975
Всяко съобщение трябва да го цъкнеш по отделно и да дадеш delete fo everyone.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Всяко съобщение трябва да го цъкнеш по отделно и да дадеш delete fo everyone.

Това не беше ли възможно, само ако съобщението все още не е прочетено, или греша? Вече не съм толкова наясно с функционалностите на FB, преди бях спец. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 975
Трие се като във вайбър, сега са го дали като unsend message. Тъкмо тествах и на другият човек му пише ънсенд месич

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
А, супер, не знаех, че вече е възможно съобщенията да се трият и за двете страни. Simple Smile Е, значи, казусът на авторката намери своето решение.

# 20
  • Мнения: 975
Решен, ако тя не е изтрила чата и ако не е чат, ами са снимки, които човекът си е сейфнал на телефона, но дано не е такъв случаят. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 215
Те, тези двамата, ако се познават, все тая, трито или не. Не че разбирам защо е проблем.

# 22
  • Мнения: 2 124
А авторката откъде е сигурна, че въпросното момче си пази чата. Аз пазя само някои чатове, не с всеки, особено както при тях не е било нищо съществено.
А и ако настоящият е толкова болен, че да преглежда чатове наред, по-добре да бяга с 200.

# 23
  • Мнения: 15
Дори и чатът да изчезне, в случай че ревнивецът разбере, че си имала интерес към другия, ще ти го натяква постоянно. Махай се от този! Ревнивците съсипват половинките си. Ревността не е признак на любов.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 303
Имаш голям проблем. Но не с чата...

# 25
  • Мнения: X
Е, може момичето да се е побъзикало с някого пък той да се е оказал приятел на гаджето. Има си и нормални "деликатни" ситуации, не е казано че гаджето ѝ е психопат ревнивец.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
1. Мислиш, преди да действаш.
2. Така не се налага да се срамуваш какви си ги вършил(а) в миналото.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Авторката никъде не е писала, че се срамува.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Авторката никъде не е писала, че се срамува.
Сигурно от много гордост относно написаното в миналото иска беседата да бъде заличена...

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Причините да иска чатът да изчезне може да са много.

# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Причините да иска чатът да изчезне може да са много.
Беседата явно съдържа неща, които са неудобни за показване пред новия приятел на авторката. Тя си знае най-добре какви са причините.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Да, де, иска чатът да изчезне за своя лична изгода (да избегне скандал с настоящия) или понеже държи да обслужва патологиите на муньото (това обикновено също не е безкористно поведение).
Ще се учудиш какъв голям % от жените прикриват определени факти от живота си, с цел манипулация спрямо титулярния тъпкач, а не защото изпитват същинско чувство на срам или разкаяние вътре в себе си.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Да, де, иска чатът да изчезне за своя лична изгода (да избегне скандал с настоящия) или понеже държи да обслужва патологиите на муньото (това обикновено също не е безкористно поведение).
Ще се учудиш какъв голям % от жените прикриват определени факти от живота си, с цел манипулация спрямо титулярния тъпкач, а не защото изпитват същинско чувство на срам или разкаяние вътре в себе си.
Трудно се учудвам от каквото и да било, свързано с жените. Наясно съм как привидно кротки и прилични момичета всъщност са големи мръсници, но показват това само пред определени мъже. И на мен са ми писали разни развратни нещица + ненадейно пращане на голи снимки по тяхно желание. Пишете си някакви нормални неща и изведнъж решават да стоварят тежката артилерия. Жените могат да бъдат много изобретателни, когато си поставят за цел да впечатлят и спечелят набелязания мъж (tm).

Последна редакция: чт, 08 окт 2020, 00:50 от Жребчe

# 33
  • Мнения: 4
Е, може момичето да се е побъзикало с някого пък той да се е оказал приятел на гаджето. Има си и нормални "деликатни" ситуации, не е казано че гаджето ѝ е психопат ревнивец.
Да така е.Скъсах с гаджето и си писах с негов приятел на пук.Сега се оправихме,но не искам да вижда чата.

# 34
  • Мнения: 4
Да, де, иска чатът да изчезне за своя лична изгода (да избегне скандал с настоящия) или понеже държи да обслужва патологиите на муньото (това обикновено също не е безкористно поведение).
Ще се учудиш какъв голям % от жените прикриват определени факти от живота си, с цел манипулация спрямо титулярния тъпкач, а не защото изпитват същинско чувство на срам или разкаяние вътре в себе си.

Напровтив.Просто не става въпрос нито за голи снимки нито за мръсен чат.Просто се обръщах със същото обръщение както към настоящият ми.Срам ме е от това,защото всъщност не съм го чувствала това нещо.Вмомента просто не исках да вижда чата ,за да не им стане гадно и на двете момчета.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
И какво стана, в крайна сметка? Успя ли да "ликвидираш" уличаващия чат? Grinning

# 36
  • Мнения: 5 832
Е, може момичето да се е побъзикало с някого пък той да се е оказал приятел на гаджето. Има си и нормални "деликатни" ситуации, не е казано че гаджето ѝ е психопат ревнивец.
Да така е.Скъсах с гаджето и си писах с негов приятел на пук.Сега се оправихме,но не искам да вижда чата.
Детски истории, само това  ще кажа, за да не изям отново бан заради поредната неориентирана мома, дето си мисли, че като се скара с гаджето и пише на негов приятел, значи е върха. А всъщност си се показала като съвсем друго нещо, което няма да нарека с точното му име.

# 37
  • Мнения: 1 678
JoyJoyJoy "Голямо приятелство" има между тия двамата значи.. Grin

# 38
  • Мнения: 27
Как се вкарвате в такива турски сериали направо ми е чудно. Simple Smile Що за себеуважение имаш да хукнеш да сваляш приятеля му. То не бе отмъщение то не бе чудо.
И още нещо нередно в темата. В първия си пост последното ти изречение е "Двамата се оказа,че всъщност са били приятели". Няколко поста по-нататък казваш, че всъщност съзнателно си задявала приятеля на гаджето, за да му правиш на пук. Grinning Истината е някъде по средата сигурно, но си личи, че принципно си човек, който се оплита в собствените си ... "хитрини". Simple Smile
Ако си под 20 години, чат пат върви да се правят такива простотии. Иначе всичко останало е просто глупаво. Не си губи времето с такива неща. Чат не може да се трие.
Ако приятеля ти беше толкова скъп, че си готова да плащаш на хакери да трият чатове... изобщо нямаше да има чатове с негови приятели. Относно въпросния приятел на гаджето, няма що наистина.

# 39
  • Мнения: 19
Блокирай го.
Иначе може би е по-добре да разговаряте,ако е необходимо и да му обясниш, че това е било отдавна и то няма значение сега,защото си с него... А пък и ако те са приятели, ти сигурна ли си, че той вече НЕ знае??

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Чудя се на някои хора как сами се вкарват в някакви филми и правят така, че сами да се поставят в неудобно положение. Smiley Интимностите се правят на живо на 4 очи, а не се пишат по Интернет, където във всеки момент, могат да станат достояние на милиони хора. После иди обяснявай, че това не е било мислено насериозно и е било само на шега...

Общи условия

Активация на акаунт