Нежелани чатове от миналото

  • 6 264
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Причините да иска чатът да изчезне може да са много.
Беседата явно съдържа неща, които са неудобни за показване пред новия приятел на авторката. Тя си знае най-добре какви са причините.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Да, де, иска чатът да изчезне за своя лична изгода (да избегне скандал с настоящия) или понеже държи да обслужва патологиите на муньото (това обикновено също не е безкористно поведение).
Ще се учудиш какъв голям % от жените прикриват определени факти от живота си, с цел манипулация спрямо титулярния тъпкач, а не защото изпитват същинско чувство на срам или разкаяние вътре в себе си.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Да, де, иска чатът да изчезне за своя лична изгода (да избегне скандал с настоящия) или понеже държи да обслужва патологиите на муньото (това обикновено също не е безкористно поведение).
Ще се учудиш какъв голям % от жените прикриват определени факти от живота си, с цел манипулация спрямо титулярния тъпкач, а не защото изпитват същинско чувство на срам или разкаяние вътре в себе си.
Трудно се учудвам от каквото и да било, свързано с жените. Наясно съм как привидно кротки и прилични момичета всъщност са големи мръсници, но показват това само пред определени мъже. И на мен са ми писали разни развратни нещица + ненадейно пращане на голи снимки по тяхно желание. Пишете си някакви нормални неща и изведнъж решават да стоварят тежката артилерия. Жените могат да бъдат много изобретателни, когато си поставят за цел да впечатлят и спечелят набелязания мъж (tm).

Последна редакция: чт, 08 окт 2020, 00:50 от Жребчe

# 33
  • Мнения: 4
Е, може момичето да се е побъзикало с някого пък той да се е оказал приятел на гаджето. Има си и нормални "деликатни" ситуации, не е казано че гаджето ѝ е психопат ревнивец.
Да така е.Скъсах с гаджето и си писах с негов приятел на пук.Сега се оправихме,но не искам да вижда чата.

# 34
  • Мнения: 4
Да, де, иска чатът да изчезне за своя лична изгода (да избегне скандал с настоящия) или понеже държи да обслужва патологиите на муньото (това обикновено също не е безкористно поведение).
Ще се учудиш какъв голям % от жените прикриват определени факти от живота си, с цел манипулация спрямо титулярния тъпкач, а не защото изпитват същинско чувство на срам или разкаяние вътре в себе си.

Напровтив.Просто не става въпрос нито за голи снимки нито за мръсен чат.Просто се обръщах със същото обръщение както към настоящият ми.Срам ме е от това,защото всъщност не съм го чувствала това нещо.Вмомента просто не исках да вижда чата ,за да не им стане гадно и на двете момчета.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
И какво стана, в крайна сметка? Успя ли да "ликвидираш" уличаващия чат? Grinning

# 36
  • Мнения: 5 832
Е, може момичето да се е побъзикало с някого пък той да се е оказал приятел на гаджето. Има си и нормални "деликатни" ситуации, не е казано че гаджето ѝ е психопат ревнивец.
Да така е.Скъсах с гаджето и си писах с негов приятел на пук.Сега се оправихме,но не искам да вижда чата.
Детски истории, само това  ще кажа, за да не изям отново бан заради поредната неориентирана мома, дето си мисли, че като се скара с гаджето и пише на негов приятел, значи е върха. А всъщност си се показала като съвсем друго нещо, което няма да нарека с точното му име.

# 37
  • Мнения: 1 678
JoyJoyJoy "Голямо приятелство" има между тия двамата значи.. Grin

# 38
  • Мнения: 27
Как се вкарвате в такива турски сериали направо ми е чудно. Simple Smile Що за себеуважение имаш да хукнеш да сваляш приятеля му. То не бе отмъщение то не бе чудо.
И още нещо нередно в темата. В първия си пост последното ти изречение е "Двамата се оказа,че всъщност са били приятели". Няколко поста по-нататък казваш, че всъщност съзнателно си задявала приятеля на гаджето, за да му правиш на пук. Grinning Истината е някъде по средата сигурно, но си личи, че принципно си човек, който се оплита в собствените си ... "хитрини". Simple Smile
Ако си под 20 години, чат пат върви да се правят такива простотии. Иначе всичко останало е просто глупаво. Не си губи времето с такива неща. Чат не може да се трие.
Ако приятеля ти беше толкова скъп, че си готова да плащаш на хакери да трият чатове... изобщо нямаше да има чатове с негови приятели. Относно въпросния приятел на гаджето, няма що наистина.

# 39
  • Мнения: 19
Блокирай го.
Иначе може би е по-добре да разговаряте,ако е необходимо и да му обясниш, че това е било отдавна и то няма значение сега,защото си с него... А пък и ако те са приятели, ти сигурна ли си, че той вече НЕ знае??

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Чудя се на някои хора как сами се вкарват в някакви филми и правят така, че сами да се поставят в неудобно положение. Smiley Интимностите се правят на живо на 4 очи, а не се пишат по Интернет, където във всеки момент, могат да станат достояние на милиони хора. После иди обяснявай, че това не е било мислено насериозно и е било само на шега...

Общи условия

Активация на акаунт