Семейни проблеми

  • 6 836
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте!бременна съм в 8 ми месец в момента живея в Англия с приятеля ми но при всеки скандал започва да ме заплашва че ще ми вземе бебчето,че аз нямам нищо,че ще наеме най добрите адвокати …незнам какво да правя …някой сбърквал ли се е с такава ситуация …многоо се притеснявам

# 1
  • Мнения: 718
Първо: кой ще му го даде?
Второ: какво ще го прави?
Трето: ти защо седиш и търпиш тези скандали досега (едва ли са от вчера), че и дете ще му раждаш?

# 2
  • София
  • Мнения: 7 990
Прибери се в България, след като се чувстваш застрашена.

# 3
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 085
Купуваш си самолетен билет и обратно, няма какво да го търпиш.

# 4
  • Мнения: 1 847
....."Бебчето".....?!

не си женена
прибери се в БГ
И както са ти казали какво ще го прави мъж това бебе сам в чужбина??? Ще го продава???

Прибери се при вашите и си гледай бебето едва на 20 г си...в акта за раждане "баща неизвестен" ти толкоз.

# 5
  • Мнения: 11
Много ви благодаря за отговорите! Стоях защото неискам бебето да бъде без баща исках да му осигуря едно здраво семейство.Да всичко се случва още от началото на бременноста грубо отношение към мен както и аз го усещах че е безразличен към мен .Не беше планувано бебчето,но се случи и реших да го запазя нямах сърце да го махна..Също имам и съмнения че ми изневерява и това още повече ме съсипва …

# 6
  • Мнения: 31 692
Много важно като ти изневерява, голям праз.
Това ти е най-малкия проблем.
Докато си бременна, ще ти е по-лесно.
Изчезвай оттам. И като родиш, баща неизвестен пиши.
Блокирай го отвсякъде, номера, фейс, всичко.
След като си позволява да заплашва, нека да види с неговите камъни как е.

# 7
  • Мнения: 18 998
Много ви благодаря за отговорите! Стоях защото неискам бебето да бъде без баща исках да му осигуря едно здраво семейство.Да всичко се случва още от началото на бременноста грубо отношение към мен както и аз го усещах че е безразличен към мен .Не беше планувано бебчето,но се случи и реших да го запазя нямах сърце да го махна..Също имам и съмнения че ми изневерява и това още повече ме съсипва …

В предишните ти постове излиза, че е планувано, щом няколко бременности и това преди да навършиш 20. Защо не си взимала предпазни мерки, ако си нямала план да забременяваш толкова пъти?

Кажи на родителите си да ти помогнат с пари да се прибереш при тях, защото сама не можеш да се оправиш. Нямаш нищо, защото си решила да имаш бебчи на тая възраст.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Грубо отношение, изневери и здраво семейство в едно изречение не могат да съществуват.

Много мразя, когато деца раждат деца. Телом може да си на 20, но ментално си на по-малко от 15.

Родиш ли ще бъде много трудно да изведеш детето без неговия подпис. Така че си сядай на задните части и решавай - махаш се сега, докато не си родила или седиш и търпиш. Някак знам какво ще избереш ама айде, ще си направим труда да дадем съвети.

# 9
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 085
Сега е много по-лесно да се разделите докато си само ти, после детето ще иска документи, разкарване по институции и въобще повече разходи, оправяй нещата сега докато е лесно и евтино.

# 10
  • Мнения: 11 342
Ами то май вече е късно детето да има здраво семейство....
Надяваш се, че като се роди детето и той ще се промени ли?
Надали, мило момиче! Ще стане по-трудно, защото каквото и да говорим сега няма да се прибереш, ще родиш на майната си и ще впишеш този човек за баща. И ще станеш зависима от него.

Иска ми се да помислиш извън емоциите и да се запиташ - ако твоята дъщеря е в тази позиция какво би я посъветвала. Да, помисли. Скоро ще си майка! Какво ще я посъветваш да направи?

# 11
  • INFJ
  • Мнения: 9 359
Защо все се сещате, че искате "детето да има баща", когато вече ще се ражда, или се е родило? Мисли се преди това, а не след.

Прибирай се в България докато е лесно, че после не те виждам какво ще правиш.

# 12
  • Мнения: 363
Решението е само едно, прибираш се в България преди да се роди бебето и го пишеш без баща. Ако родиш там , после няма да те пусне с детето, ще си му заложник. А за здраво семейство е много късно като гледам.

# 13
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Решението е само едно, прибираш се в България преди да се роди бебето и го пишеш без баща. Ако родиш там , после няма да те пусне с детето, ще си му заложник. А за здраво семейство е много късно като гледам.
Това горе го прочети много внимателно и си взимай веднага билет. Събирай малко багаж и веднага в България, докато не е станало прекалено късно да летиш бременна. Успех и хич да не те е страх - решение има!

# 14
  • Мнения: 3 841
Въпросът е дали някой е бил в подобна ситуация ли?
И това с какво ще помогне?

Общи условия

Активация на акаунт