Семейни проблеми

  • 6 867
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 107
Авторке, послушай другите. Махай го твоя мъж. Въпреки че не си споделила кой от вас започва скандалите, сигурен съм че е мъжът ти, защото е мъж. Развеждай се веднага. Ако не сте женени пък, омъжи се за него и се разведи да се води официално че си разведена! Детето го пиши без баща, на децата бащи не им трябват. Мъжете са масово безполезни така или иначе. Ти ще станеш Зина - Принцесата Войн, ще се бориш с всички стихии и елементи. Статистики показват че децата идващи от домовете на самотни майки стават милионери докато децата идващи от нормални семейства между мъж и жена стават наркомани и утайки. Ако не искаш детето ти да стане утайка не се събирай с мъж повече!

# 46
  • Мнения: X
Много жалък опит за сарказъм беше това.

# 47
  • INFJ
  • Мнения: 9 405
Чудна идея да защитаваш някой, просто защото е от същият пол, като теб. Нищо, че най-вероятно е насилник и не трябва да припарва до жени и деца.

# 48
  • Мнения: 6 602
Не ще да е толкова жалък, щом даже в бгмама са вденали, че става дума за сарказъм.
На хора, вторачени в правата линия на партията, да им обясниш нещо различно, си е постижение.

# 49
  • Мнения: 11 390
Не ще да е толкова жалък, щом даже в бгмама са вденали, че става дума за сарказъм.
На хора, вторачени в правата линия на партията, да им обясниш нещо различно, си е постижение.

А ти какъв го дириш при дънните, праволинейни бг-мамми?
Озаряваш ни с умнотата си?

# 50
  • Мнения: X
Не ще да е толкова жалък, щом даже в бгмама са вденали, че става дума за сарказъм.
На хора, вторачени в правата линия на партията, да им обясниш нещо различно, си е постижение.

Сарказмът, както беше формулиран, показва как нито авторът, нито ти, сте разбрали линията на партията в тази тема. Не се надценявайте.

# 51
  • Мнения: 12 839
...Статистики показват че децата идващи от домовете на самотни майки стават милионери докато децата идващи от нормални семейства между мъж и жена стават наркомани и утайки. ...
Добре, а децата от нормални семейства на мъж и жена какви стават, милионери?
Какво показват статистиките по този въпрос?

# 52
  • Мнения: 11
Между другото, заглавието е грешно. Тук семейни проблеми няма щото няма и семейство. Има една заблудена хлапачка, взела множество грешни решения и един правещ се на мъж екземпляр. Господ е събирач, казват...
Боже какви грубиянки има тук …мислих да не отговарям на такива хора като вас,но не се сдържах хлапчката си ти мисля че ти нямаш семейство за това говориш така малоумно 😉Когато нямаш отговор по темата по добре подмини не се прави излишно на интересна,защото не си ,нямаш право да наричаш някой ХЛАПАЧКА ЯСНО? Поздравления ако вие имате здраво семейство…На мнение съм че не трябва да стана на 30 за да имам дете както и семейство някой млади хора като мен са с по големи приоритети като да създадат семейство пред това да бъда по дискотеки и с различни мъже,но като гледам вие сте такава 😀

# 53
  • Мнения: 11

Не съм тук съм !

# 54
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 116
Върна ли се в България?

# 55
# 56
  • Варна
  • Мнения: 36 689
Изводите, които си правиш за мен, няма как да бъдат по-далеч от истината. Между другото, има един чудесен израз, който е добре човек да запомни, но се съмнявам, че ще го схванеш - по-добре да си мълчиш и другите да те мислят за прост отколкото да си отвориш устата и да разсееш това съмнение. Поздравления, че реши да направиш второто.

# 57
  • Мнения: 9 450
Върни се в България преди да си родила, че след като се роди бебето става много сложно.

# 58
  • Мнения: 1 819
Нали за това се пуска темата,да се прочетат различни мнения и евентуално да се вземе правилното решение.
Авторката пише за "семейни" отношения,които не я удовлетворват и за това търси съвет.
После пък се сърди,като нещо не и хареса?

# 59
  • Мнения: 544
Колкото и да изпитвах емпатия към авторката, с последните постове ме загуби. Извинявай, но аз на твоите години ходих по дискотеки и се развивах кариерно. По-голям приоритет ми бе от създаване на семейство. И благодарение на това след години, като видях, че бащата на детето ми е безотговорник, го заразях без да ми мигне окото. Просто защото въпросителните, които имаш ти, аз ги нямах.
И това ти то казвам с най-добри намерения да се осъзнаеш.

Общи условия

Активация на акаунт