Нежелани чатове от миналото

  • 6 244
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте бг мами!Преди време имах заигравка с едно момче,но всъщност нищо сериозно,дори не е имало секс,но сегашният ми приятел е много ревнив.Та с дума дайте някоя идейка как може да изчезне този чат във Фейсбук или дайте някой добър хакер.ThinkingGrin
Само и да се уточня чата на момчето от месинджъра му.Не мога да го накарам да го изтрие.Ситуацията е малко по деликатна.Двамата се оказа,че всъщност са били приятели

Последна редакция: сб, 03 окт 2020, 21:29 от vik_68

# 1
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587

Чатовете във фейса се трият, както много други неща.

Последна редакция: сб, 03 окт 2020, 09:46 от bubanka

# 2
  • Мнения: 15 619
Не знаеш как да си изтриеш чата ли?

# 3
  • София
  • Мнения: 4 262
А защо трябва приятелят ти да знае?

# 4
  • Мнения: X
Чатове се трият, аз съм трила и блокирала, но заради себе си, не заради други. Настоящият ти или да се научи да не си вре гагата , където не му е работа, или го разкарай.

# 5
  • Мнения: 1 656
Оставам без думи понякога..

# 6
  • Мнения: 3 094
Основния ти проблем не е болната ревност на приятеля ти, а как да изтриеш чат?!

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Отваряш чата, горе до името му има падащо меню, избираш "изтриване на чата" и готово

# 8
  • Мнения: 132
Тя явно иска този чат да не фигурира и в профила на въпросното момче.

# 9
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 237
Приятелят ти няма никакво право да ти държи сметка за  минали отношения,нито да ти рови в телефона или лаптопа...
Помисли върху това и не позволявай да те тормози..

# 10
  • Мнения: 4 944
По-лесно щеше да си решиш проблема ако беше питала чичко Гугъл.
Сигурна съм, че стъпка по стъпка ще прочетеш как да изтриеш чат в месинджър .
Друг е въпроса, защо някой трябва да нарушава личното ти пространство, ровейки се в телефона ти.И защо ти го приемаш за нормално.
Пък ревност от миналото ти съвсем.
Искаш да се доказваш, правейки се на нещо, което не си..за да задържиш някой ли?

# 11
  • Мнения: 2 039
Изтриването е лесно.По скоро помисли за характера на сегашния си приятел,щом се притесняваш от някакъв чат в миналото.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 15 511
Ех, ама сте и вие... Grinning Девойката очевидно не пита как да изтрие чата от нейния профил. Това и 7-годишните го могат.
Споменала е, че иска разговорът "да изчезне", демек – да не фигурира никъде. Wink

# 13
  • Мнения: 4
Момичета знам как да изтрия чатове от собственият си месинджър.Въпроса е как да изтрия същият този чат и от неговият профил😂
Помагайте

# 14
  • Мнения: 3 094
Пиши на другия човек и го помоли да го изтрие. Но не разбирам защо е нужно.

Общи условия

Активация на акаунт