"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 51

  • 35 225
  • 740
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 56
Здравейте, момичета.
Може ли да ми дадете мнение за тези тестове,не знам какво да мисля Anguished
лека и здрава бременност ти желая честито 😀😀🥰 можели да попитам преди закъснението на м или след си прави геста благодаря  предварително

# 271
  • Мнения: 15
Здравейте, момичета.
Може ли да ми дадете мнение за тези тестове,не знам какво да мисля Anguished
лека и здрава бременност ти желая честито 😀😀🥰 можели да попитам преди закъснението на м или след си прави геста благодаря  предварително



Ден преди да ми закъснее направих тестовете и вече ми закъснява с ден.... Надявам се наистина да е бебче Heart EyesHeart Eyes

# 272
  • Мнения: 5
Здравейте! бременна съм в 10 г.с. Нова съм и незнам дали пиша на правилното място ,но много се притесних днес докато си седях на дивана  и като се изправих много ме заболя стомаха и малко по малко почна и по надолу да ме боли нещо като бодежи почувствах .. седнах и ми мина , после пак се опитах да стана и пак ме заболя много и отново седнах изчаках някъде около 10 мин станах и ми мина .. незнам  какво беше това за първи път ми се случва  ,но се притесних да не се случи нещо с бебчо
чудя се дали е от кока колата ,защото днес малко прекалих с нея ... благодаря предварително и се извинявам за дългия пост! 🙂

# 273
  • Мнения: 6 604
Не е правилното място. Правилно е да звъннете на гинеколога си, той да ви прегледа и да прецени дали има проблем. 👌
Успех. 🤗

# 274
  • Мнения: 24

Това 2 много бледа черта ли е или си въобразявам....

# 275
  • Мнения: 175
Сивее или розовее на живо?




Това 2 много бледа черта ли е или си въобразявам....

# 276
  • Мнения: 602

Това 2 много бледа черта ли е или си въобразявам....

На мен ми прилича на изпарителна черта.

# 277
  • София
  • Мнения: 13 245
Аз не виждам нищо. Евентуално изпарителната на мястото, където трябва да е тестовата черта.
Ако не ти дойде навреме, повтори теста.

# 278
  • Мнения: 366

Това 2 много бледа черта ли е или си въобразявам....

Аз направих същия тест 3 дни преди м.ц. и ми се появи абсолютно същата линия. В деня на м.ц. повторих и за жалост беше отрицателен. Според мен това е изпарителна линия, която много подвежда. Все пак изчакайте до датат на м.ц и повторете теста. Успех!

# 279
  • Мнения: 181
Розовее, един ден преди да ми дойде. След това направих Шуър и не ми отчете, и много се разстройх...Ако утре не ми дойде, за което се моля, ще си направя още един вдругиден,но не знам как ще изтърпя. От 3 часа само за това мисля, изчетох всичко в bg mama, наспамих висички теми, и така....
Не се тормозете ,отвлечете си вниманието с нещо друго,колкото и да ви е трудно,аз съм в същата ситуация-няколко теста с 2ра бледа черта преди цикъл..и чакам закъснение поне 2,3 дни за да направя нов..

# 280
  • Мнения: 56
Здравейте,

Според Вас 2ве или 1на чертички са ?

Да се радвам или не ? Blush
мисля че са 2

# 281
  • София
  • Мнения: 11 494
Е как една? Две черти са си, да ти избодат очите.

# 282
  • Мнения: 42
Здравейте, момичета. Закъснява ми, не мога да кажа точно с колко, тъй като имам нередовна менструация. Пия Дуфастон от 16ти ден 2х1 за 10 дни. Обикновено след спирането му ми идва до 2-3 дни. В момента ми е 11 ден след спирането на Дуфастона. Вчера правих тест sure check, отрицателен ( не беше с първа урина). Правим опити за бебе, овулация не съм проследявала. Въпросът ми е въпреки отрицателния тест, има ли някакви шансове според вас все пак да съм бременна. Дали не съм избързала с теста или няма такъв вариант.

# 283
  • Мнения: 1 847
Здравейте, момичета. Закъснява ми, не мога да кажа точно с колко, тъй като имам нередовна менструация. Пия Дуфастон от 16ти ден 2х1 за 10 дни. Обикновено след спирането му ми идва до 2-3 дни. В момента ми е 11 ден след спирането на Дуфастона. Вчера правих тест sure check, отрицателен ( не беше с първа урина). Правим опити за бебе, овулация не съм проследявала. Въпросът ми е въпреки отрицателния тест, има ли някакви шансове според вас все пак да съм бременна. Дали не съм избързала с теста или няма такъв вариант.

С каква продължителност е обикновено нередовния цикъл? 16 ден е възможно да не е минала овулацията и с дуфастона да е подтисната. Прави тестове за овулация и след като мине започваш дуфастон.

# 284
  • Мнения: 42
Без да приемам Дуфастона, който ми е изписан за регулиране на неведовния цикъл, е с продължителност над 35-40 дни и нагоре. Когато пия хапчетата, което е от около 10 месеца ми е с продължителност 29, 30-32 дни. Тестове не правя, тъй като съм с СПКЯ и лекарката ми каза, че при жени като мен лентичките не са много надежден метод за проследяване, защото LH е по-висок и може да даде фалшив положителен резултат. Може би трябва да опитам др метод за проследяване.

Общи условия

Активация на акаунт