Търся си яке

  • 2 179
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 703
Здравейте, в търсене съм на есенно шушляково яке за есента!
Бих искала да е вталено в тъмно син цвят, не много кичозно по изчистено като модел до 40 лв най много и да си го поръчам от нета
Ако някоя от вас знае сайт в който ги предлагат моля да ми пише

# 1
  • Мнения: 3 585
Нямаш ли Лидл наблизо? Якетата, които пуснаха миналия четвъртък, отговарят на условията ти, които не са малко. Заслужава си да обиколиш и да провериш дали има останали някъде. Иначе за тия пари само някой некачествен нискобюджетен Kik, Pepco или втора употреба.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 703

Имам това от вм зона за 37 лв и съм страшно доволна и искам същото само че в много тъмно синьо
А иначе в Лидъл не ми харесаха

# 3
  • София
  • Мнения: 5 136
Провери в Decathlon, Kik, Pepco и втора употреба. За тази сума обаче качеството е под огромна въпросителна.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 703
Това ще си взема
Хареса ми от 1 поглед, нищо че не е по моето описание, но ми дадоха съвет че по добрв направо зимно да си купя

# 5
  • Мнения: 12 703
Много красиво яке. Само ми се вижда малко късо за зимата.

# 6
  • Мнения: 3 585
Да, съвсем синьо, шушлеково и до 40 лв. 😂🤭🤭🤭
А изкуствената кожа, дори и подплатена, как ще топли през зимата...Дано живееш в южна Гърция 😀

# 7
  • Мнения: 4 392
Признавам обаче, че аз влязох във въпросния сайт, защото - за разлика от момичето - аз точно такова търся Grinning Grinning Grinning
Имах тъмно синьо (от друг сайт, разбира се),с много дебел каракул и вата по ръкавите. Уви, изкуствена кожа, и вече се напука. Не става точно за зима, но до към ноември например. т.е. до около 5-10 градуса, е добре. Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 4 703
Вие май не ме разбрахте.....
Търсех тъмно синьо вталено яке като това от първата ми снимка и след това (по съвет на приятелка) се отказах и сега съм на вълна кожено вталено но зимно

# 9
  • Мнения: 18 855
Това яке не става за зимата самостоятелно. Хубавото поне е, че му се маха яката, която доста ограничава в напластяването на дрехи, а едва ли топли кой знае колко. Напоследък гледам, че е модерно разни жилетки, елеци и шалове над такива якета да се обличат. Може така да пробваш, защото дебела блуза под такова яке не може да се сложи. Евентуално тънка термо-блуза под якето, а над якето дебела жилетка.

# 10
  • Мнения: X
Виж в Алиекспрес. Тъй или иначе ако намериш нещо за тези пари тук, то ще е китайско. Само се измери хубаво и поръчвай според обиколките си.

# 11
  • Мнения: 2 585
Аз пък търся такова яке:

Имате ли предложение?

Общи условия

Активация на акаунт