надомна работа с интернет

  • 1 670
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Sf
  • Мнения: 808
От личен опит Ви споделям - За бога, братя, недейте се захваща с това!!! Преди две години си бях свалила всички програмки и цъках като изоглавена върху банери и отварях страници до среднощ, накрая взех, че спечелих 5 долара, моля Ви сА  #Crazy
Напълни ми РС-то със spyware, trojan horses - виках един колега да ми оправя компютъра...
Тия неща са измислени за хора като американците, които по цял ден нищо не правят и могат 12 часа да цъкат в унес по разни страници, за да стигнат до 20-тина долара на ден...
Недейте се полъгва... Моля Ви!!!

# 16
Разхождала съм това човече през 2003 година.
Има си начин на работа, ако някой се интересува, мога да дам разяснения.
Чек се получава едва след 3-ия месец.
Важно е да има хора, които се регистрират след теб.
От тяхната работа се получават бонуси, а от това на кое ниво си зависи и заплащане. Ако сам  кликаш няма смисъл- заплащането за ниво 0 е 0,010 цента за 1000 точки, което е равно на работа 1 час за напреднал, а за начинаещ 2-3 часа.
За доброто заплащане има значение и начина на излизане от програмата. При неправилно излизане се губят точки.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 271
Не си губете времето! Наистина плащат, но над определена сума, примерно 25$, които обаче се събират доста трудно и с жертвата на много време. Не си струва! Има някакви номера за привличане на реферали или както там се казват, но пак си е много играчка... Регистрираш други потребители, които пишат, че ти си ги викнал и така печелиш от тяхната регистрация  Twisted Evil

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 113
И аз така преди седмица изтеглих тази програма за "пари" Simple Smile,един познат ми каза че това е вирус,но на мен не ми се включи антивирусната,когато я теглих,после пуснах да сканира за вируси,не намери нищо...Та както и да е,ние "работим" вече тук в къщи,даже съм обещала парите да са за детето Simple Smile.В сайта им пише,че на 1000 точки,печелиш 1,6$,аз като попълвах,писах че искам по 50 $ да ми се изпращат,казах на приятелка и тя се регистрира към мен и 100 точки ми даде само,при нейното логване.Понеже направихме вече 15000 точки за около седмица,а за 50$ трябва да са около 50000,та писах на този от който се регистрирах,че може за по малко от месец може би ще си направя точките за 50$ и той ми отговори така: Здравей,преди да ти изпратят чеа трябва да ти излезне червен бутон за заявка на чека,пише Check required и трябва да го натиснеш.Но преди това от сайта трябва ди присметнат пей рейта и да занулят точките за месеца.Бутончето трябва да ти се появи другия месец до 15-то число.

Успешен ден


Ако получа парички от там,ще се похваля  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 766
Това го минахме с мъж ми миналата година. Цяла зима цъкахме като лунатици линковете и банерите. Бяха се събрали към 6000 $ и познайте какво стана като си додохме заявка за изплащане - НИЩО!

Повярвайте ми чиста загуба на време е!

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Това го минахме с мъж ми миналата година. Цяла зима цъкахме като лунатици линковете и банерите. Бяха се събрали към 6000 $ и познайте какво стана като си додохме заявка за изплащане - НИЩО!

Повярвайте ми чиста загуба на време е!

Олииии, Там-там,ти ме шашна,как толкова много пари сте събрали и нищо  newsm78
а,аз се радвам на 50-те$ които ще дойдат следващия месец  Sad
Може ли да ми кажеш,"работихте"към CashFiesta ли?

Общи условия

Активация на акаунт