Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Sefirin Kizi ~ тема 128

  • 30 332
  • 738
  •   1
Отговори
# 255
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 817
Не знам, може би наистина болката и страхът лт загубата водят до едно смирение. Че днес Санджар направо не беше Санджар, койтомвече колко серии гледаме. Все едно брат близнак на конска доза успокоителни е дошъл.
И може би до истинска промяна....Ще видим....Дано не си омърсил ръцете с това изчадие Акън...Птичката отлита....да видим какво ще остави след себе си....

# 256
  • Мнения: 22 045
Птичката или не е излетяла, или ще се върне с първия полет от Цюрих. Наистина не разбирам какъв е проблемът им. Наре щом се държи така със Санджар, без да му е простила, какво ли ще прави след като прости?

# 257
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Проблемът е изграждането на образа на Наре. Какво искаха/заявиха, че ще ни покажат и това което ни показват...

От известно време се питам, ако Нушка не беше бременна и Санджар беше отишъл в хижата, само торта ли щяха да ядат? Защо след всички преживени неща, проблем се оказа това, че Санджар е бил с жена си и й е направил дете? Питам се само... не знам дали искам да знам Joy

# 258
  • Мнения: 22 045
Рени, то и аз риторично Stuck Out Tongue Winking Eye
Както и Джули сподели, чувствам се в нов сериал Grinning
Накрая, както е тръгнало, Наре от жертва, ще се окаже основен заподозрян. Жива да не бях!

И да питам, пак риторично де, Наре кога е простила на Акън, че аз изглежда съм бляла Sunglasses

# 259
  • София
  • Мнения: 13 632
Нови снимки с Несли от "Розовата топка"     


# 260
  • Мнения: 2 284
И да питам, пак риторично де, Наре кога е простила на Акън, че аз изглежда съм бляла Sunglasses

Абе четох и аз подобни твърдения, та си рекох, че нещо съм пропуснала, нали гледаме повърхностно Joy

Наре, точно в момента, няма никаква причина да замине.
Още помня онова прословуто писмо до най- добрия приятел, в което тя твърдеше, че търси своята родина, търси място, на което да пусне корен, чрез дъщеря си.
Може и много малко да гледах снощи, но ясно видях, че Мелек е намерила своето място. При връщането им в конака, сцената беше показателна.
Всички се държаха, като едно семейство. Семейство Ефеоглу я обожават и очевидно на нея и е комфортно в тази обстановка. Паралелът, който направиха с първия и ден след пристигането е показателен. Тя се приобщава, учи се на техните традиции и ги спазва с удоволствие. Вече не е чужденка Smile
Мелек намери своето място и Санджар и Наре ясно го видяха.

Наре знае, че е въпрос на време Санджар да се разведе с Менекше. Не мисля, че вече има и някаква ревност от нейна страна, защото видя що за долна твар е Нушка. Наре знае, че Санджар няма как да бъде с такъв човек.

Акън е елиминиран, каквото и да значи това. На Санджар очевидно му дойде акъла ( жалко, че Мелек трябваше да се изправи на прага на смъртта, за да се случи), ще спре да я притиска. Наре спокойно може да се върне в дома си, работа има, приятелки има, така до момента в който Санджо се отърве от жена си.

Гедиз, и той не е проблем. Той се включи във войната, заради отношението на Санджар към Наре и това че и причиняваше болка. Сега ще се оттегли. Ще си седи отстрани в готовност да даде подкрепа и помощ, когато му  поискат, те и без това за друго не го ползват Smirk

# 261
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Рени, то и аз риторично Stuck Out Tongue Winking Eye
Както и Джули сподели, чувствам се в нов сериал Grinning
Накрая, както е тръгнало, Наре от жертва, ще се окаже основен заподозрян. Жива да не бях!

И да питам, пак риторично де, Наре кога е простила на Акън, че аз изглежда съм бляла Sunglasses
Това и аз съм го пропуснала. Може би този извод да се прави, защото се акцентира върху това как Наре не може да прости на Санджар, върху неговата вина за нещастията й. (Вината да не виждаме Акън като най-големия изверг е на сценаристите.) Но Наре нито на баща си, нито на Акън е простила. Не тръгна ли всичко от това как тя почти не уби Акън и реши да повери дъщеря си на баща й?

Не знам, но Наре е наистина с биполярно разстройство. Нямам друго обяснение за всичко случващо се. Хем не иска да заминава - всичките й действия сочат натам, хем като видя, че Санджар е намерил видео, което го оневинява, се разстрой, че той ще вземе попечителството. Алоо, Харе Ханъм - решете какво искате, застанете зад решението си с дела, не с думи, пък тогава ще кажем, че сте силна жена.

Джули, напълно съм съгласна с написаното от теб. Не виждам какво повече ще разтягат. А да - Нушка и сие да си получели наказанието. Добре, съгланса съм - още 1-2 серии. Дефакто пред легендарните няма пречки. Сори, ама по-изсмукана от пръстите драма не съм виждала, пък ако ще в нея да играят всички лауреати на Оскар.

Последна редакция: вт, 20 окт 2020, 10:44 от Reni - BG

# 262
  • Мнения: 22 045
Страхотно играят, но заради сценарни недомислици, не мога да се съсредоточа върху играта Grinning



Heart Eyes

https://twitter.com/Thealara_/status/1318289161842003968?s=09

Wink

Последна редакция: вт, 20 окт 2020, 12:07 от Еванджелин

# 263
  • Мнения: 2 284
Птичката или не е излетяла, или ще се върне с първия полет от Цюрих. Наистина не разбирам какъв е проблемът им. Наре щом се държи така със Санджар, без да му е простила, какво ли ще прави след като прости?

Така е Еви.
На мен лично линията с прошката вече ми е досадна.
Надявам се СЦ да не ми изфабрикуват прошка от днес за утре, както ми изфабрикуваха нов Санджар за една нощ- буквално от нула до герой Smile. Щото и едното и другото са тъпотии.
И преобразяването на Санджар, и прошката на Наре са процеси, ПРОЦЕСИ!
И моето мнение е, че Наре е преминала през този процес вероятно без да осъзнава, иначе не си обяснявам някои от действията и.

# 264
  • Мнения: 9 530
Ох , аз снощи издържах само до като Елван показваше видеото на Наре. Много бях уморена , а това не е Карата дето ме държеше будна до сутринта . Grinning
Превъзходна игра на всички , аз понеже с моя сериален турски не разбирам всичко си се любувам на играта на актьорите . Всички са на висота .Да са живи и здрави ,че крепят сериала Heart Eyes

# 265
  • Мнения: 2 284
Ааа, и още нещо.
Клипчето на побоя на Санджар над Яхя бе дадено в ръцете на Наре от Гедиз, като коз в съда за попечителството. Първото нещо, което Наре направи е да го покаже на Санджар. Тя просто не искаше Санджар да се превръща в насилник в очите на обществото и по този начин му даде и време и шанс да се оневини.
Когато Елван и показа другото клипче, на което ясно се виждаше, че Санджар не удря истински, в нея имаше смесица от емоции. От една страна беше щастлива, че репутацията на любимия е спасена, от друга плачеше заради собствената си безизходица, в коята се постави сама.

Последна редакция: вт, 20 окт 2020, 13:15 от Juliya07

# 266
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Рейтингът е екстра Party

# 267
  • Кърджали
  • Мнения: 10 279
Сега ми е любопктно как ще продължат историята. Зашото логипно за серия - две трябва да приключи, кскто някой по нагоре писа. Санджар е прероден, Наре е обичаща отново (това с няюа да изрека името ри никога) вече не върви, Акън го няма (предполага се), Гедиз няма да се намеси, шом Наре е доволлна. И какво ще гледаме - тц, трябва да завъртят нови драми.
Освен сега да се появи онази полусестра на Акън и Гедиз да вземе да се влюби в нея, тя па да не го кска (или по-добре обратното, шото сърце не мк дава повече да го нараняват и използват)...
Не знам, дано поне със своеонразен рестарт и историвта да живне щото снощи половин час се чудих да синго пусна лк филма или да си легна...

# 268
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Heart EyesHeart EyesHeart Eyes
Липсват очилата за пълен Гидьо-ефект SunglassesStuck Out Tongue Winking Eye

Резнали са режисьора Joy



Да бяха направили билет като хората, ама то това да беше само Joy

Последна редакция: вт, 20 окт 2020, 15:05 от Reni - BG

# 269
  • Мнения: 9 530
Радвам се за рейтинга , но го очаквах - толкова рев за детето . Малко прекалиха , но все пак сериалът е продукт , който трябва да се продава . Но пък така играха Енгин и Несли , че им повярвах Heart
Ще си догледам серията с букви .
Знаете ли ,че малко ми стана жал за Дуду , не я оправдавам , ама е в много неприятно положение . Май Яхия наистина обича Елван , или пък няма да я смени , защото ще се разбере кой е безплоден .
Явно ще гледаме различен сериал .Дано СЦ са измислили интересна нова история , за да изкараме до юни .

Общи условия

Активация на акаунт