Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Sefirin Kizi ~ тема 128

  • 30 370
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 868
Не си отиват двамата със Сахра, може да се съюзят, но любов там няма да има. Няма да й даваме нашия чакал. Пък и тя май няма да го иска Joy

# 706
  • Мнения: 9 532
Здравейте дружки , от писането ви разбрах какво се е случило , умряла работа . И наградата е рейтингът.  Явно отиват към финал . Да имат такива актьори и така да съсипят всичко Anguished Отдавна продуцентите трябваше да сменят СЦ Scream

# 707
  • Мнения: 5 300
А феновете продължават да си творят с онези двамата, където нямаха химия. Wink

# 708
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Привет🤗,

За да не изказвам неподготвена, прегледах снощи важните моменти, качени на официалния канал...

Ами както винаги, логиката е закопана някъде из маслиновите масиви на Мугла. Дори лошо гледащият комисар надали ще я изкопа скоро. Бас държа, че и той ще влезе в бройката на спъващите леГендарната любов.

Новата  озобщо не ми се видя интересна, нито появяването и внесе някаква динамика. А защо Гедиз беше на любимото си място?! Нали добрият и справедлив Ефе му го отне?!

Наре и Санджар няма смисъл да ги обсъждам. Важното е, че се прегърнаха и се взеха, и ... според мен трябва да се свършва с тази мъка. Тези СЦ стига са мъчили и актьорите, и нас.  Иначе не се знае, може Наре да роди суперЕфенце, преди да порастне корема на Джелян/ Менекше🙄

Последна редакция: вт, 10 ное 2020, 17:10 от Gabie

# 709
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 868
Ох, бе Габиии Joy Не дадоха ли вече Менекше с корем? Иначе как ще доказва бременността си?

# 710
  • Мнения: 22 147
Габи, ефето върна мястото на Гедиз като щедър жест, че му е помогнал за Мелек.

# 711
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 868
Не беше ли, че му докара Акън? Вече и аз се обърках Joy

# 712
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Габи, ефето върна мястото на Гедиз като щедър жест, че му е помогнал за Мелек.

Ааа, изложих се😂,
Благодаря, Еви, нещо съм пропуснала този момент.

# 713
  • Мнения: 22 147
Рени, да де, и това.Да хванат Акън, който посегнал на живота на Мелек.

# 714
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 868
Рени, да де, и това.Да хванат Акън, който посегнал на живота на Мелек.
Важното е, че Ефето не му го върна безвъзмездно, а срещу услуга...

# 715
  • Мнения: 486
Габи, ефето върна мястото на Гедиз като щедър жест, че му е помогнал за Мелек.

Ааа, изложих се😂,
Благодаря, Еви, нещо съм пропуснала този момент.
Габи, ама изгледайте ги най-накрая тия серии внимателно открай докрай, не само отделни моменти, при това на турски. Пък тогава коментирайте фактите от филма такива, каквито са, а не каквито ви се иска или ви се привиждат в главите.  Белким схванеш, че Санджар Ефе е наистина добър и обичан от мнозина.

# 716
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Ох, Burkina, какво да направя, ако ще целия свят да е влюбен в Санджар Ефе и да вижда супер чертите му, ами аз не го възприемам като такъв. Не съвпада с моите вибрации, не става резонанс. Никога не съм се възхищавала на показното геройство, често граничещо с безмислеността, на първичността, прибързаността, на необмислянето... Изброяването може да продължи.
А примери защо не харесвам Ефето е безмислено да давам, мисля че е ясно от предните изречения.

# 717
  • Кърджали
  • Мнения: 10 346
Пораснаха ли му вече крилца и ореол на Ефето?
Поне да не ги пишеха толкова гръмки сцените и думите, та да не те хваща яд после като правят точно обратното...
Мдаа... Санджар взе мястото на Гедиз, въпреки че знаеше значението му за него ... И му го даде съвсем едно такова мило и добродушно, за да го навие да му помогне в плана за да хванат Акън. Направо се просълзих от добротата, изливаща се от сърцето му.. Що тогава не нарече Гедиз чакал и предател? А да, щото му трябваше...
Продължавам да си мисля,че образът на Наре може да заеме първо място в категорията "Най-провален герой"

# 718
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 868
Вече не става даже въпрос дали харесваме Санджар, а че успешно ни накараха да не харесваме Наре. Как й се е откъснало от устата да каже, че ще закопае Гедиз в гроба... Нямам думи просто. Такова безочие, двуличие, къса памет и наглост показва Наре само с едно изречение 🤦
Къде беше големият дост Каврук, когато я изхвърли Ефето на сватбата? На него му е простено, че не е спрял Сандьо, но Гедиз е виновен...

# 719
  • Мнения: 486
Вече не става даже въпрос дали харесваме Санджар, а че успешно ни накараха да не харесваме Наре. Как й се е откъснало от устата да каже, че ще закопае Гедиз в гроба... Нямам думи просто. Такова безочие, двуличие, къса памет и наглост показва Наре само с едно изречение 🤦
Къде беше големият дост Каврук, когато я изхвърли Ефето на сватбата? На него му е простено, че не е спрял Сандьо, но Гедиз е виновен...
Рени, кога Нарето каза, че ще закопае Гедиз в гроба? Не помня да съ чула/ прочела подобно изречение от нея нито в предишните серии, нито в последната. Би ли ми казала точно в кой момент - да се върна да го изгледам наново....

Общи условия

Активация на акаунт