Докато кърмех и мойта беба не спеше по цял ден.Кърмата ми рязко спря и вече сме на адапте.Тъй като си изяжда дажбата за определените часове /мисля че това е причината/ после си спинка.Например яде сутрин в 8.30 после спи от 10.00 до 11.00, после яде към 12.00 и спи от 12.30 до 16.00, после след като се нахрани спинка от 18.00 до 19.00. Папка към 19.30, къпем я към 20.00 и хайде в леглото до 08.30 на другата сутрин.Става само един път през нощта около 04.30-05.00. При мене е РАЙ.Преди като бяхме на кърма не спеше по цял ден, заспиваше само на гърдите и то за по 10 мин. Не ме разбирайте погрешно - няма нищо по-хубаво от кърменето.Много искам да съм на ваше място и да кърмя бебето си, но уви в третия месец /на беба/ кърмата ми спря.Просто искам да кажа, че според мен бебето ти не си дояжда.Хапва по малко, заспива. Но после се пробужда, защото глъдът се обажда.Не може да спи по-дълго, защото не се насища с храна.Това е моето мнение.Изпитала съм го на гърба си. Нощем спи, защото се насуква хубаво.Не знам защо, но някои кърмачета вечер и нощем се мобилизират и се насукват добре.През деня обаче се по мудни и не се нахранват наведнъж, а си сучат по малко.Малко си е гадно да стоиш по цял ден скачена с бебето, но удовлетворението от кърменето заличава всякакви неудобства.Споко, като почнеш да захранваш нещата ще си дойдат на мястото. Така мисля аз.Успех!