Звездни компромати -3 част!!!

  • 47 121
  • 387
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
О, тези теми за звездните компромати стават все по-добри, браво!!!
Ама тая Линдзи Лохан - е, няма по-грозно "нещо" от нейното.
А за фолкфуриите, тях си ги знаем, все по-"остроумни"!  Joy

# 61
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 473
И последно- беше или не Вероника снощи на този концерт  newsm78

# 62
  • Мнения: 199
ама аз пак да кажа /3-та стр. на темата най-долу/
Вероника беше на концерта!

# 63
  • Мнения: 10 692
някой да подскаже Вероника или Магда ще се жени на 17.09. Гледах я отдавна по Планета, тъкмо беше взела шоф.книжка и обясняваше, че много се обичат и затова са избрали тази дата. По тази причина сватбата на Марчето е на 16 - да не се засекат.

# 64
  • Мнения: 696
Вероника не се ли омъжи вече?

# 65
  • Мнения: 199
да, миналата година!

# 66
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
не знам дали това  е пуснато- снимките на сем. Круз и малката Сури за Венити феар

http://www.justjared.com/gossip/2006/09/suri-cruise-vanity-fair-pictures/

# 67
  • Мнения: 2 584
не знам защо но дъщерята на Том Круз ми прилича на момче ( нашите малки момиченца са по нежни и по хубави Mr. Green)

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
не знам защо но дъщерята на Том Круз ми прилича на момче ( нашите малки момиченца са по нежни и по хубави Mr. Green)

Да им е живо и здраво, ама и на мен тази коса, нещо не ме кефи... Confused
Те толкова време чакаха, то детето годинка ще направи...

# 69
  • Мнения: 208
не знам защо но дъщерята на Том Круз ми прилича на момче ( нашите малки момиченца са по нежни и по хубави Mr. Green)

Да им е живо и здраво, ама и на мен тази коса, нещо не ме кефи... Confused
Те толкова време чакаха, то детето годинка ще направи...

На мен пък ми харесва малката Сури...много е сладка. Много е грозно като се обсъждат 4уждите деца.

# 70
  • Мнения: 7 640
еее, лоши сте, момичета!

# 71
  • Мнения: 7 186
Много е грозно като се обсъждат 4уждите деца.

Тъкмо това щях да пиша.

# 72
  • Мнения: 404
На мен пък много ми харесва Сури, има много сладка муцунка.  Красива е, и прилича и на двамата.  Да им е жива и здрава.  Можело е да чакат и повече да я покажат на света, а и не са длъжни да го правят.  И без това живота на децата на знаменитостите протича във вечен хаос и папараци, добре е поне като са малки да ги предпазват.

# 73
  • Мнения: 2 584
не знам защо но дъщерята на Том Круз ми прилича на момче ( нашите малки момиченца са по нежни и по хубави Mr. Green)

Да им е живо и здраво, ама и на мен тази коса, нещо не ме кефи... Confused
Те толкова време чакаха, то детето годинка ще направи...

На мен пък ми харесва малката Сури...много е сладка. Много е грозно като се обсъждат 4уждите деца.

аз само казах че ми прилича на момче, наскоро пуснаха тази снимка и имаше и друга майка която се обърка че това е момче, нищо лошо не съм казала
( нашите малки момиченца са по нежни и по хубави Mr. Green)
 поговорката е такава
нашето гардже е най-хубаво

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
не знам защо но дъщерята на Том Круз ми прилича на момче ( нашите малки момиченца са по нежни и по хубави Mr. Green)

Да им е живо и здраво, ама и на мен тази коса, нещо не ме кефи... Confused
Те толкова време чакаха, то детето годинка ще направи...

На мен пък ми харесва малката Сури...много е сладка. Много е грозно като се обсъждат 4уждите деца.

ЕЕе, не съм искала да се приеме така! Не съм обсъждала "чужди деца", просто споделих. Затова и именно казах- да им е жива и здрава, в крайна сметка това е най-важното, нали?! Да са щастливи!

Общи условия

Активация на акаунт