Звездни компромати -3 част!!!

  • 47 170
  • 387
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 640
аз само казах че ми прилича на момче, наскоро пуснаха тази снимка и имаше и друга майка която се обърка че това е момче, нищо лошо не съм казала
( нашите малки момиченца са по нежни и по хубави Mr. Green)
 поговорката е такава
нашето гардже е най-хубаво

обаче ако някой го каже за твоето момиченце, как ще реагираш.
децата са си деца

# 76
  • Мнения: 2 584
докато беше по малко и тъй като количката ни беше синя редовно ме питаха момче ли е, не съм правила световен проблем от това, а и все пак изказах лично мнение а то не е задължително да е като на всички останали

# 77
  • Мнения: 293
ма то си било струвало да гледаш концерти на пайнер!! какво вдъхновение за спалнята ни  Mr. Green дали да не лепна довечера 4 лепенки на кръст, а Crazy

# 78
  • Мнения: 7 640
ма то си било струвало да гледаш концерти на пайнер!! какво вдъхновение за спалнята ни  Mr. Green дали да не лепна довечера 4 лепенки на кръст, а Crazy
някой беше писал, че ползва Пайнер като еротичен канал  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 178
На мен пък много ми харесва Сури, има много сладка муцунка.  Красива е, и прилича и на двамата.  Да им е жива и здрава.  Можело е да чакат и повече да я покажат на света, а и не са длъжни да го правят.  И без това живота на децата на знаменитостите протича във вечен хаос и папараци, добре е поне като са малки да ги предпазват.
newsm10

# 80
  • Мнения: 4 371
Супер си е Парис. Тя като се е обличала може би не е знаела, че й е толкова прозрачна роклята Crazy Аз така се прецаках веднъж, после като се гледах на снимки, правени със светкавица, сутиена ми прозираше безобразно ooooh!

# 81
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Да и имам на Парис Хилтън партньора аз! Heart Eyes

# 82
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 577
Да и имам на Парис Хилтън партньора аз! Heart Eyes

Имай го, много му дълга кофата  Mr. Green Малко кон е в лице  Thinking

# 83
  • Мнения: 818
Хайде и от мен нещо Simple Smile


# 84
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Русата Луна ли е?

# 85
# 86
  • Мнения: 3 537
Я да се абонирам и аз.Темата е много интересна! Peace

# 87
  • Мнения: 2 584
Не, Вероника май я е нямало, незнам де.  Thinking

била е
http://i.dir.bg/CMS/2006/09/08/a_22b56.jpg
нещо не можах да сложа снимката, сори

# 88
  • София
  • Мнения: 5 289
Остават броени дни до 1 от най-щастливите събития в живота на Борис Дали.Младия певец ще стане татко.Неговата приятелка е бременна в деветия месец,а раждането трябва да стане до 20 септември.Макар и с голямо коремче,полувинката на изпълнителя го придружаваше навсякъде.За жалост Борис Дали не можа да вземе награда на тазгодишното издание на Пирин Фолк.


инфо:"Седмичен труд"

От кога има приятелка,та и татко ще става? newsm78

# 89
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Не го ли спрягаха с Преслава? Thinking newsm78

Общи условия

Активация на акаунт