ЗА мамите от Ст. Загора

  • 6 762
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Д-р Цонева... с нейните предизивикани раждания, ненужни медикаменти и високи тарифи. НЕ, МЕРСИ!!!  Naughty
А за 3Д ехографа досега не съм чула някой, който да го е прегледала използвайки 3Д функцията му. Или ехографа и не струва или просто тя не може да го използва...

И двете ми раждания са минали без предварителна уговорка и заплащане на каквото и да било. При второто раждане попаднах на екипа на д-р Велова, благодарение на която родих съвсем безпроблемно едно 4-килограмово бебе без нито един шев  Grinning

# 16
  • Мнения: 1 165
Тази Ина Цонева стана както Стоичков - България бре  Mr. Green Аз пък нито една хубава дума за нея не съм чула....както и да е...не я препоръчвам. Но тя в момента наистина няма достъп до АГ /туй с майчинството е за параван/Относно 3Д апарата...хубав е ама задкормилното устройство не го бива Mr. Green
Да това и аз го чух и незнам какво обяснява точно на пациентките си,но ако се надяват тя да ги изражда май няма да стане. А относно това,че повечето говорят все лоши неща за нея-ами факт е,че като бях там 90% от пациентките бяха нейни.Има отношение към хората и това е.А фалове-всеки едни от АГ-то ги има.Защо все се акцентира на нейните? newsm78Но всеки си има право на мнение-аз лично съм доволна от нея.
Д-р Цонева... с нейните предизивикани раждания, ненужни медикаменти и високи тарифи. НЕ, МЕРСИ!!!  Naughty
А за 3Д ехографа досега не съм чула някой, който да го е прегледала използвайки 3Д функцията му. Или ехографа и не струва или просто тя не може да го използва...

И двете ми раждания са минали без предварителна уговорка и заплащане на каквото и да било. При второто раждане попаднах на екипа на д-р Велова, благодарение на която родих съвсем безпроблемно едно 4-килограмово бебе без нито един шев  Grinning


Всеки един ак.гинеколог,ако си с предварителна уговорка си има установена тарифа!

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Всеки един ак.гинеколог,ако си с предварителна уговорка си има установена тарифа!

Мдааа... не е виновен тоя, дето яде баницата  Wink

# 18
  • Мнения: 6 243
В по-голямата си част лекарите от АГ комплекс - Стара Загора са отлични професионалисти и ражданията се водят добре. Има едно - две изключения, но все пак лекарите работят в екипи и винаги има добър специалист на разположение.

Аз не мисля, че е необходимо непременно да се правят уговорки преди раждането. В болшинството случаи жените раждат безпроблемно и без тях.

И двете ми раждания са  водени от акушерки и за мен са били полагани безукорни грижи.

# 19
  • Мнения: 1 064
Занимава се спациентите си но в кабинета си часния.
  Чувала съм и добри, и лоши отзиви за д-р Цонева, но не мисля, че човек трябва да се води само от това, което чува... Ако беше толкова лош гинеколог нямаше да има толкова много пациентки...

При второто раждане попаднах на екипа на д-р Велова, благодарение на която родих съвсем безпроблемно едно 4-килограмово бебе без нито един шев  Grinning
Мен преди 28 години ме е израждала именно д-р Велова, а сега тя ми води ЖК. Много съм доволна от нея newsm10

# 20
  • Мнения: 1 259
Не е нужно да се уговаряш  с лекар за раждането! Д-р Цонева няма достъп до родилна зала!

# 21
  • Мнения: 1 165
Всеки един ак.гинеколог,ако си с предварителна уговорка си има установена тарифа!

Мдааа... не е виновен тоя, дето яде баницата  Wink
Да права си -за това  плащане ние сами сме си виновни Banghead

# 22
  • на село
  • Мнения: 1 028
Аз също съм чувала противоречиви мнение за Цонева, но не ми направи добро впечатление факта, че уговаряше приятелката ми, при абсолютно безпроблемна бременност да и предизвиква раждането медикаментозно, че "да не чакала". Shocked
Освен това наистина няма достъп до родилна зала.
Когато раждането на приятелката ми започнало, тя и се обадила, а Цонева я прехвърлила на Саркисян, който и отделил точно 2 минути и си заминал. #2gunfire

# 23
  • на село
  • Мнения: 1 028
А за видеозона - виждала съм снимки. Трябва да имаш страхотно въображение, че да различиш нещо.

# 24
  • Мнения: 855
За мен се погрижиха д-р Трифонов и акушерка Найденова  Peace Без уговорка , бяха си на смяна. Много съм доволна. Отношението им беше много добро, много внимателни  Peace

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
За първи път чувам добра дума за д-р Трифнов...  Rolling Eyes
И аз раждах при него първия път, но не го коментирах, защото нали момичето пита за добри лекари  Mr. Green

# 26
# 27
   Тъй като нямам съвсем пряко отношение по темата (очевидно не съм раждал, не раждам и няма да родя) нямах намерение да пиша. Обаче не се стърпях при подобна "реклама" на Цонева. Бих я нарекъл "касапин", но в интерес на истината тя дори и скалпел не хваща. Майките, които са раждали при нея може и да не са били будни в момента, но да им кажа - ако всичко е вървяло нормално, само акушерката е свършила цялата работа. А ако се закучи положението и стане за хирургична намеса - веднага се вика Саркисян. И в двата случая единствената работа на Цонева е да говори мило (преди раждането) и да вземе парите (след раждането, но не е задължително и да е след). Вярно! И да даде онеци супер специални хапченца на майките за бързо раждане... Зщо мамите не попитат какви са тези хапченца?
   Ясно е че мамите много обичат покрай тях да се върти постоянно мило-говореща лекарка и да ги успокоява, но аз съм виждал мъж как плаче, защото "супер-професионалистката" Цонева цяла седмица не видяла, че плода на жена му няма сърдечна дейност. И то в третия месец. А през тази седмица всеки един ден са ходили на видеозон при Цонева, защото момичето не се чувствало добре. И "докторката" я успокоявала, че всичко е нормално. Тодоров от пръв поглед установил статуса и по спешност плода е бил евакуиран. Та ей така и момичето щяха да изпуснат, защото за Цонева всичко е ОК. Единственото, което и пожелавам е моят приятел да не я засича по улицата... И да не забравя - това е второто бебе, което губят. И съвсем случайно и в двата случая гинеколог е била Цонева. Е - следващия път няма да е тя!
   Въобще нямах намерение да тровя форума с подобни писанки, но е хубаво бременните жени да си направят сметката на тях лекар ли им трябва или Цонева. И в крайна сметка, направете си собствено разследване по въпроса: "Защо Цонева няма достъп до родилна зала?". Интересен отговор ще получите. Даже не и един.
За протокола: - без предварителни уговорки първото ни бебе се роди под ръководството на Даков. Просто той беше на смяна. А положението наистина се беше влошило, но той се справи блестящо. И това го зная не защото той се е похвалил, за защото мой приятел лекар е наблюдавал операцията.

Последна редакция: нд, 01 окт 2006, 15:36 от Таткото на Ива

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
Родих при Снежана Узунова-с уговорка. Бях мн спокойна и в уверена в нея.Доволна съм. Peace

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Здравйте бъдещи мамчета от Стара Загора. Току-що разбрах, че списание "9 месеца" започва сбирки за бъдещи родители в Ст.З. Първата лекция ще бъде на 10.10 в пицария Уникато от 9.30 ч.Д-р Данаил Даков ще я води, темата е "Кой кой е в родилната зала - от приемането до изписването". Ако има желаещи - да заповядат, аз ако се отскубна от работа с интерес бих излушала лекцията.

Общи условия

Активация на акаунт