Предстоящо секцио

  • 2 878
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 268
Не съм подробно запозната, но знам, че когато е планувано, подготовката протича нормално, жената е с психическата настройка за това какво предстои да се случи и нещата протичат нормално без излишен стрес. Пак си е до човек, де.Simple Smile

# 16
  • Мнения: 51
Благодаря за отговорите! Моят бебок вече е факт! За всички бъдещи майки със секцио- катетъра НЕ боли! Сложиха ми го преди упойката, която също не боли. Трябва да си спокоен и да мислиш само за бебето. Всичките ми притеснения са били напразни!

# 17
  • Мнения: 268
Благодаря за отговорите! Моят бебок вече е факт! За всички бъдещи майки със секцио- катетъра НЕ боли! Сложиха ми го преди упойката, която също не боли. Трябва да си спокоен и да мислиш само за бебето. Всичките ми притеснения са били напразни!

Привет, и честито! Много е хубаво, че така добре са протекли нещата при теб. Без излишна болка и стрес. Кой лекар ти води раждането?

# 18
  • Мнения: 51
Благодаря за отговорите! Моят бебок вече е факт! За всички бъдещи майки със секцио- катетъра НЕ боли! Сложиха ми го преди упойката, която също не боли. Трябва да си спокоен и да мислиш само за бебето. Всичките ми притеснения са били напразни!

Привет, и честито! Много е хубаво, че така добре са протекли нещата при теб. Без излишна болка и стрес. Кой лекар ти води раждането?

Моето раждане го провере др Елисавета Генчева . Пазарджик -Хигия . Екапа беше много внимателен и отзивчив ! Всичко бяха с усмивки и те предразполагат да не се притесняваш толкова! Тя е много готина и разбрана. Вчера бях да ми маха конците, точно за 2 секунди бях готова. Горещо я препоръчвам!!!

Общи условия

Активация на акаунт