Фермата сезон 6 Тема 5 / 05.10 - 11.10 /

  • 56 177
  • 1 692
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 228
Както казах и аз съм с по-възрастен мъж и определено основната ми мотивация не са били пари. И едва ли съм единствената..... как може изобщо да се говори кой защо е с някой?
Е, защо да не си говорим? Разсъждаваме си тука. Не знам защо се засягаш. Същото както Петър дали бил за Ваня. Еми не си отиват, сори. Да не говорим, че за мен Данчо и хубав не е. И аз смятам, че няма нищо да излезе от тия свалки.

# 1 051
  • Мнения: 1 481
На Антония инстаграма е по-интересен от даяниния Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 052
  • Мнения: 342
Както казах и аз съм с по-възрастен мъж и определено основната ми мотивация не са били пари. И едва ли съм единствената..... как може изобщо да се говори кой защо е с някой?
Е, защо да не си говорим? Разсъждаваме си тука. Не знам защо се засягаш. Същото както Петър дали бил за Ваня. Еми не си отиват, сори. Да не говорим, че за мен Данчо и хубав не е. И аз смятам, че няма нищо да излезе от тия свалки.

Въпроса е какво значение има дали “си отиват”? 😂 Това и най-близките им хора не могат да го определят, има предостатъчно нестандартни двойки, които никой не е вярвал, че ще се съберат. И обикновено тези връзки са много по-силни и устойчиви.

# 1 053
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 228
Това вече е друг въпрос. Нямам кристална топка, за да знам. От видяното бих казала, че тия две "връзки" ги няма, ама това не пречи да си фантазираме тука. Третата с Калоян и Антония хич няма и да я подхващам.

# 1 054
  • Мнения: 123
Сега видях профила на годеницата, хубаво снима, но Даяна е класи над нея визуално.... 

Стига, сериозно! Класи! Сама по себе си може би, но не я ли видя снощи на вечерята "постарала съм се" Grinning ами да не беше! С тоя лелченски гащеризон и кецове си беше направо не казвай на никой и прическата и тя по-добре найстина просто да я беше пуснала тая коса. Та цялата тая картинка не ми се връзва с класа. Мое мнение не държа някой да се съгласява.
Прическата и гащеризона, а и кеца си бяха на място. Само човек дето обича чалга визия може да й намери кусур.

Попринцип не пиша само ви чета, че ми е забавно, но реших и аз да изкажа мнение. С доста от нещата, които пишеш съм съгласна, но в случея класа не виждам. Извинявам се, за което. А иначе съм доста далече от чалга културата. Не, че има значение Simple Smile не се впрягайте толкова, ако някой не вижда това, което виждате вие.

# 1 055
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 245
Дана Интуицията е повече от слабоумна действително. Трябва да й забранят да с показва по телевизията. Очите й подпухнали като въздушни възглавници. Ама и Стоян си показа ноктите, клюкарче излезе.

# 1 056
  • Мнения: 437
Ужас! Това "момиче" Дана наистина не е наред с главата Flushed

Но и Стоян се оказа интригант..

# 1 057
  • София
  • Мнения: 23 168
Дана Интуицията е повече от слабоумна действително. Трябва да й забранят да с показва по телевизията. Очите й подпухнали като въздушни възглавници. Ама и Стоян си показа ноктите, клюкарче излезе.
Интриганства си...

# 1 058
  • Мнения: 233
И Стоян вече не ми е много симпатичен...

# 1 059
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 245
Хепи Шкафчето да чуе името Петрово и започва да се кръсти. Амин...

# 1 060
  • Мнения: 4 094
Стоян предполага, че Асен ще го викне на дуел и затова подкокоросва Дана да го изтощи емоционално.
А на нея малко й трябва

# 1 061
  • Мнения: 14 843
Пешко ли избраха. Ванчето дали е в съзнание.

# 1 062
  • Мнения: 233
Припадна Хепи Шкафче Grinning

# 1 063
  • на село
  • Мнения: 3 975
Хепито изкрейзи
Стори ми се, че тя нарече Антония к*****це, когато каза че за двамата ще я заболи.

# 1 064
  • Мнения: 12 456
Ванчето става вече смешна. Отчаяна ли е, умряла за мъж ли.... излага се много.

Общи условия

Активация на акаунт