Фермата сезон 6 Тема 5 / 05.10 - 11.10 /

  • 56 176
  • 1 692
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 5 069
Опаа, ЪНхепи Ванче на хоризонта Joy

# 1 066
  • Мнения: 14 843
Аз съм на работа и не мога да гледам много.

# 1 067
  • Мнения: 233
Изглежда вече доста отчаяна..

# 1 068
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 245
Как се надявам Пешо Камбаната да се качи на влака за Шумен 😁  Нагъл, високомерен, агресивен и самовлюбен. Шкафчето се държи като тийн на 12 години максимум. Сигурно ще бъде мажоретка на Пешко.

П.С. Само да отбележа, че нямам нищо против Шумен и шуменци! 💗

# 1 069
  • Мнения: 913
Ванчето става вече смешна. Отчаяна ли е, умряла за мъж ли.... излага се много.

Изветряла стара мома. Таз ако си мисли, че някой ще я вземе, още повече пък Пешко Жентълмена, много се лъже 😂

# 1 070
  • Мнения: 5 376
Дана Интуицията е повече от слабоумна действително. Трябва да й забранят да с показва по телевизията. Очите й подпухнали като въздушни възглавници. Ама и Стоян си показа ноктите, клюкарче излезе.
Ох, смея се на глас! С Мери двете вече сме ти фен- група.
Joy

# 1 071
  • Мнения: 14 843
Какво направи Ванчето?

# 1 072
  • Мнения: 540
Хепито изкрейзи
Стори ми се, че тя нарече Антония к*****це, когато каза че за двамата ще я заболи.

Не каза ли коп****це за Асен, че избра "светията "

# 1 073
  • Мнения: 913
Ангел излезе прав и за Стоян!

# 1 074
  • Мнения: 4 094
Дръжте се, ураганът Ваня наближава - трета степен!!!
Нямам думи за поведението на жените - Ваня и Тониту. За един никакъв мъж псувни, клетви...

# 1 075
  • Мнения: 943
Редовно ви чета, много рядко пиша...ама тая Дана ми е най-неприятна, неуравновесена, налудничав поглед... "лицемер" ѝ е любима дума и я употребява за всеки, по всякакъв повод. А Хепи Ванче .... не знам, не се ли усеща колко жалко изглежда цялото ѝ поведение..

# 1 076
  • Мнения: 540
Дана много сериозно бърка възпитание с лицемерие.

# 1 077
  • на село
  • Мнения: 3 975
Хепито изкрейзи
Стори ми се, че тя нарече Антония к*****це, когато каза че за двамата ще я заболи.

Не каза ли коп****це за Асен, че избра "светията "

Може, аз видях само К и ЦЕ на края , та съвсем не съм сигурна, така ми се стори, понеже  го дадоха покрай  изказването на Антония

# 1 078
  • Мнения: 4 434
Петър излезе най-голямата скрита лимонка. Изключително просто, агресивно, злобно, егоцентрично леке. Дано по някакво чудо отпадне!
И на Антония й е време да си ходи. Това овластяване показа колко грозна е по душа.

# 1 079
  • София
  • Мнения: 23 167
Според мен Асен няма шанс, но много ще се изкефя Петър да си ходи. Joy

Общи условия

Активация на акаунт