Фермата сезон 6 Тема 5 / 05.10 - 11.10 /

  • 56 106
  • 1 692
  •   1
Отговори
# 1 110
  • София
  • Мнения: 4 429



Фермата - Сезон 6, Епизод 30 (09.10.2020)

# 1 111
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 228
Merri_An, и аз го чух това към Тончето. Първо наивно си помислих, че каза, "кукувице", но после осъзнах, че не биха го цензурирали. Много злобно шкафче, направо от чекмеджето й змии и гущери излизаха.

# 1 112
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
КондиКция! Това е истЕната, дрогарки и дрогаре, Тонка каза всички да са в кондиКция..
 Тончето - лика-прилика ще са си с Пешето, и двамата не са прочели и по една книжка, таман няма да си губят времето в приказки.

И аз бих ги наказала много по-строго за тоя ужас в хижата. Отвратително, прав е Анго, и без да е педант човек, това направо ти боде очите. Ама големите мъже да не се оправдават с жените, те повечето жени не умеят такива неща, трябва някой да им показва.

Надявам се Асенчо да победи, много, ама много се надявам. Писна ми да му гледам самодоволната физиономия на тоя Петър, писна ми да му слушам говора - имитация на Марлон Брандо ли е, не знам, няма да казвам на кого го докарва, бляк. Всъщност дори не съм сигурна, че този тъпак е чувал за Марлон Брандо Mr. Green или просто тъпият му гласец си е натурално продран. Все едно, противен ми е отвсякъде, вкл. - външно, не разбирам това въздишане по него. Мен и най-лекият намек за нещо близкоизточно във външността ме отблъсква, а той си е точно манекен на ИДИЛ.

Значи агитката на Асенчо станаха: Надя, Кустев, Данчо, Дая, Ангел. Друг? Митко - не знае, Мария?

Стоянчо ми става все по-неприятен, мрънка, че не го оценяват от първата седмица, всяка следваща го слушаме това. Като разбрах, че и интриги върти, ужас..

Дана е изключително тъпо същество, достойна конкуренция на Тончето и Поли в тъпотата.

Поли страшна реч дръпна, страшна. По-големи глупости не бях слушана. А червендалестото момченце с вид на селски младоженец може и да беше право за Поли, че нищо не прави, но да си беше замълчало, щот неговата проста и грозновата любима върши във фермата същото като Поли - нищо.

От Надя и Кустев и аз съм приятно изненадана, че застават на страната на Асен. Ако Асенчо отпадне, както всички очакваме, дано посочи подходящ кандидат-фермер, малко да се смени властта, писнá ми от тия.

Последна редакция: пт, 09 окт 2020, 23:47 от Ензим

# 1 113
  • Мнения: 1 140
Като прегледах записа по устните на Ванчето разчетох “ко*еленце”.

# 1 114
  • Мнения: 685
И аз. Не ми се вярва да е казала за Антония "к*****це", защото обидите бяха към Асен, че на всичкото отгоре се изрепчи на Даяна, когато я пита каква е тази реакция.

# 1 115
  • Другата България
  • Мнения: 37 528
Ох.
Най-накрая Надка оценена.
Ох. Кеф.

# 1 116
  • София
  • Мнения: 23 007
Ох.
Най-накрая Надка оценена.
Ох. Кеф.
Ама Стоян не е. Frowning1

# 1 117
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Надка май още в началото я наградиха, тогава си купи дъвки, сега - бонбонки.

# 1 118
  • Другата България
  • Мнения: 37 528
Ох.
Най-накрая Надка оценена.
Ох. Кеф.
Ама Стоян не е. Frowning1
Горкия.
Чорапите ще си разплета.
Тоя вече ми е по-противен и от Надежда.
А Тонката "стреля" стратегически.
Тримата са от  "другия лагер". Хитра е тя, няма как да не си е направила сметката.

# 1 119
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 116
Стоян и на мен ми е антипатичен - вечно онеправдан, а сега и клюкар излезе.. 🙄
Добре го разобличи Андрей пред всички.

# 1 120
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Като прегледах записа по устните на Ванчето разчетох “ко*еленце”.
И аз. Не ми се вярва да е казала за Антония "к*****це", защото обидите бяха към Асен, че на всичкото отгоре се изрепчи на Даяна, когато я пита каква е тази реакция.
Така е, да. И аз изгледах повторно момента. Към Асен е насочено казаното от Ваня. Първоначално бях останала с впечатление, че е след думите на Антония. Извинявам се!

# 1 121
  • Мнения: 5 221
Моля, моят глас, даден за ХВ, да се счита за недействителен.
Това Ванче - Шкафче Ванче се показа тук последните 2-3 дни. Ауу, каква заблуда. Тази не я слуша главата.

# 1 122
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 116
Петър е един пуяк арогантен. От фаворит ми стана противен до няма и къде. Особено с тия заплахи и закани. Дано стане чудо и г-н шкаф си ходи. Ванчето е като някоя невротичка. И нея да взимат към Наречен. 🤣

# 1 123
  • Мнения: 474
Очакван избор на Асен. Петър може да бъде бит от Данчо, Ангел и Борислав, това са комплексни играчи в играта. Адвоката с игрите, които се паднаха и особено, че не си нарежда битките шанса му е 30%.

Хипер Ванче за мен е с много детско разбиране за годините си. Жена на почти 40 години да се държи по този начин си е смешно. Дана, като взе да се обяснява, че ръководила 50 човека ми стана смешно, но може то по Сливен има всякакви за команда Grinning

# 1 124
  • Мнения: 101
Поли Контура.....Joy Joy Joy
Шуменския Джепето.....Joy
Дана интуицията....Joy
ЖенО, на работа съм, имай милост!

Срам ме е от Хепи Шкафчето.
Мен ме е срам. Мъже, не всички жени сме такива, да се знае!
Тази препсува и нарече Тонката ку....е, чухте ли? Хора, ама тя наистина си вярва, че с Петър са двойка! Scream
Асен е пътник, но достойно отпадане. Въреки, че Стоян лекето заслужава един шут в мазната физиономия. Мъжка клюкарка, и лъжец.
Приятно съм изненадана от Кустев и Надка.

Каза к***це на Асен, а не на Антония.

Общи условия

Активация на акаунт